ул. Большая Арнаутская, 15, офис 62

ПН-ПТ — 9:00 - 18:00

Наш партнёр:

ru ua en
Заказать обратный звонок
Введен неверный формат номера
Заказать услугу
купить/продать?
Введен неверный формат номера
Заказать услугу
записаться на консультацию
Введен неверный формат номера
Заказать услугу
Заказать услугу
Введен неверный формат номера
Заказать услугу

5 оригинальных общественных зданий

Музей мистецтв в Граці, Австрія

Гострі на язик австрійці прозвали новий музей "вагітної коровою" - через відповідну форми даху будівлі. Музей сучасного мистецтва було вирішено звести після отримання Грація статусу культурної столиці Європи в 2003 році. Незвичайна форма - данина переважному в сучасному мистецтві емоційного стилю.

Бомбосховище в Нью-Йорку

Нью-йоркський будинок за адресою Томас Стріт 33 відомо цінителями архітектури як одне з найбільш захищених будівель в США. Цей проект був розроблений в період холодної війни, коли загроза ядерної війни була цілком реальною і відчутною. Будівля спроектована таким чином, щоб знаходяться всередині люди могли пережити вибух атомної бомби і знаходиться всередині протягом 2 тижнів за рахунок автономної системи життєзабезпечення. До речі, отвори на фасаді будівлі, які видно на фотографії - це не вікна, а виходи вентиляційних шахт.

Бібліотека в Канзас-Сіті

Ця будівля - не тільки обитель всіх, хто любить книги. Фасад є живим пам'ятником для літератури в цілому і певних революційних творів зокрема. Тут увічнені: "Чарівник країни Оз", "Сто років самотності", "Володар кілець", "Повість про два міста", "Ромео і Джульєтта" та інші всесвітньо відомі праці літераторів.

Міст в Копенгагені

Копенгагенський міст Ціркельброен (Cirkelbroen) - нова визначна пам'ятка міста. Його автор - датсько-ісландський дизайнер Олафур Еліассон. Проект був завершений і відкритий в 2016 році. Міст з'єднує райони Копенгагена - Крістіансбро з Епплбі, перетинаючи канал Кристиансхавн.

Дім-банкнота в Литві

Незвичайний проект знайшов своє місце в одному діловому центрі Литви - місті Каунас. Оригінальним є ідея виконання фасаду у вигляді грошової купюри. Символізм був проігнорований - будівля орендують 2 великих литовських банку. Офіційна назва будови - "Office Center 1000". Проект завершився в 2008 році і був приурочений до вступу Литви до Євросоюзу.

Які б оригінальних проекти не створювали архітектори, будь-який архітектурний проект потрібно оформити.

Перш ніж почати будівництво, необхідно:

  1. Викупити земельних участок під будівництво
  2. Розробити містобудівний розрахунок
  3. Отримати дозвіл на будівництво

Всі ці та інші послуги ви можете замовити в компанії Нове БТІ.

Поделится в социальных сетях

к началу статьи
назад в раздел