вул. Велика Арнаутська, 15, офіс 62

ПН-ПТ — 9:00 - 18:00

Наш партнер:

ru ua en
Замовити зворотний дзвінок
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
купити/продати?
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
записатися на консультацію
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
Замовити послугу
Введений невірний формат номера
Замовити послугу

Особливості здачі нерухомості в оренду

При здачі в оренду квартири, будинку або будь-якого іншого об'єкта нерухомого майна у власників часто виникає питання: а чи потрібно реєструватися як підприємець в податковій?

У нещодавно з'явився на офіційному сайті Державної фіскальної служби України роз'ясненні зазначено, що відповідно до ст. 319 і ст. 320 Цивільного кодексу України власник володіє, користується і розпоряджається своїм майном на свій розсуд, у тому числі для здійснення підприємницької діяльності.

Таким чином, здача в оренду власного нерухомого майна може здійснюватися фізичними особами як у межах підприємницької діяльності, так і шляхом виконання норм п. 170.1 ст. 170 розділу IV Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI без реєстрації орендодавця як фізичної особи - підприємця.

Поділитися в соціальних мережах

До початку статті
Назад в розділ