вул. Велика Арнаутська, 15, офіс 62

ПН-ПТ — 9:00 - 18:00

Наш партнер:

ru ua en
Замовити зворотний дзвінок
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
купити/продати?
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
записатися на консультацію
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
Замовити послугу
Введений невірний формат номера
Замовити послугу

Приватизація квартири

Приватизація - це безоплатна передача державного майна в приватні руки. Приватизувавши приміщення, Ви стаєте його повноправним власником. Так, якщо квартира не приватизована, то її не можна продати, подарувати, обміняти, тощо.

В Одесі через підвищення ринкової вартості нерухомості останнім часом особливо актуальна приватизація допоміжних приміщень будинку (горище, підвал та ін.). Горище, наприклад, можна переробити під мансарду, що за вартістю обійдеться дешевше, ніж придбання нової житлової площі.

Особливості оформлення приватизації в Україні

Квартира в Україні підлягає приватизації на підставі права кожного громадянина оформити у приватну власність займане ним державне житло. Багато квартиронаймачів вже переоформили документи на житло, і Одеса в цьому плані не відстає від інших міст.

З 2013 року житло (квартира або будинок) оформляється за іншими правилами. Відтепер свідоцтво на право власності реєструється не в комунальному БТІ, а в Державній реєстраційній службі (м. Одеса, вул. Старицького, 10а).

Приватизація горища та підвалу

Якщо приватизація приватного житла відносно регламентована державою, то оформлення у приватну власність горища, підвалу супроводжується бюрократичними труднощами через відсутність процедури, закріпленої на законодавчому рівні. Якщо будинок є пам'яткою архітектури, то при будівельних роботах необхідно вдаватися до допомоги архітектора.

Процедура викупу горища з комунальної власності в Одесі досить складна і вимагає наявності згоди сусідів. Адже власники житла в багатоповерхових будинках є співвласниками допоміжних приміщень будинку, які передаються у власність квартиронаймачів всього будинку.

Також, якщо квартира, до якої приєднується допоміжне приміщення, не приватизована, то її власнику спочатку необхідно оформити введення в експлуатацію на приватизований об'єкт. Тут без допомоги та консультацій фахівців не обійтися.

Необхідна допомога у приватизації?

В рамках послуги приватизації приватного житла, горищ і підвалів компанія «Нове БТІ» надає юридичну допомогу при реєстрації права власності на:

  • кооперативні квартири;
  • горищні та підвальні приміщення.

Скільки коштує допомога при оформленні квартири, горища в Одесі?

Мимоволі виникає питання: "Скільки коштує юридична допомога при реєстрації житлової площі?" або "Скільки коштує оформлення приватизації горищного, підвального приміщення?" Вартість залежить від площі об'єкта нерухомості. Також при визначенні вартості грають роль статус будинку та район розташування. Відповідно, вартість обладнання мансарди в центрі Одеси буде вище. Попередньо підрахувати, скільки коштує викуп підвалу можна шляхом виготовлення звіту про його оцінну вартість.

Вартість:

Від 1500 грн. за 1 кв.м. площі приміщення.

Терміни:

  • 2 тижні - оформлення кооперативної квартири;
  • 6 місяців - оформлення горищного, підвального приміщення.

Підсумок:

Правовстановлюючий документ або реєстрація права власності.

Замовити послугу або задати своє питання Ви можете за телефоном: (048) 777-11-11

Терміни та вартість

Залежать від наявної документації та поточного стану справ.

Замовити послугуПередзвонити мені

Приватизація квартири

Замовити послугу