вул. Велика Арнаутська, 15, офіс 62

ПН-ПТ — 9:00 - 18:00

Наш партнер:

ru ua en
Замовити зворотний дзвінок
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
купити/продати?
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
записатися на консультацію
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
Замовити послугу
Введений невірний формат номера
Замовити послугу

Реєстрація перепланування

Зміну планування об'єкта нерухомості завжди краще спочатку обговорити з фахівцем. Але на практиці велика кількість власників житлової та комерційної нерухомості вирішують проводити будівельні роботи без дозволу, або розраховують, що узаконять все пізніше.

Щоб узаконити нове планування може знадобитися більше часу, ніж Ви очікували, і місто Одеса в цьому плані не виняток. Тому багато хто вважає, що простіше спочатку здійснити всі будівельні дії і тільки потім реєструвати зміни. Але не варто забувати про те, що неузаконене перепланування чи реконструкція без оформленого дозволу тягне за собою адміністративну відповідальність, а в деяких випадках навіть кримінальну.

Легалізація перепланування квартири, будинку

Легалізація (реєстрація) перепланування, реконструкції квартири або будинку необхідна для того, щоб документи на нерухоме майно відповідали дійсності. Зміна місця розташування або знесення перегородок всередині приміщення може вплинути на значення житлової та підсобної площі квартири або будинку, через що і виникає невідповідність цих площ. Якщо перепланування або реконструкція не оформлені, то укладати угоди, предметом яких є така нерухомість, заборонено.

Про те, що перепланування у квартирі або житловому будинку не оформлене можна дізнатися, замовивши технічний паспорт на такий об'єкт. У техпаспорті буде відмітка про те, що будівельні дії не узаконені. Також, якщо ціна на будівлю або приміщення порівняно невелика і відсутній техпаспорт, то слід очікувати прихованих сюрпризів у майбутньому.

Легалізація включає в себе кілька етапів. За правилами спочатку необхідно оформити дозвіл на проведення будівельних робіт, далі об'єкт підлягає введенню в експлуатацію. Власники, оформивши належним чином реконструкцію в кінцевому підсумку отримують свідоцтво про право власності.

Як оформити дозвіл на реконструкцію в Одесі чи узаконити переплановану квартиру, будинок?

Оформити дозвіл на зміни в плануванні, узаконити перепланований будинок Вам допоможуть фахівці компанії «Нове БТІ». Точний порядок дій наших співробітників при реєстрації реконструкції як житлового, так і нежитлового фонду в Одесі та Одеській області допоможе Вам заощадити величезну кількість часу.

Тільки власник має право вирішувати для себе, оформити всі необхідні дозволи спочатку або узаконити все після завершення будівельних робіт. Компанія «Нове БТІ» надає допомогу в процесі легалізації, так як одним з провідних напрямків нашої діяльності є оформлення документів на нерухомість в Одесі та області.

Легалізація перепланування/реконструкції квартири, будинку фахівцями компанії «Нове БТІ» включає в себе наступні етапи:

 1. Розробка містобудівного розрахунку (при зміні геометричних параметрів).
 2. Отримання містобудівних умов і обмежень в Управлінні архітектури та містобудування (при зміні геометричних параметрів).
 3. Розробка проекту.
 4. Укладання договорів на авторський і технічний нагляд.
 5. Подача та реєстрація декларації про початок виконання будівельних робіт у Департамент державної архітектурно-будівельної інспекції України в Одеській області (м. Одеса, вул. Канатна, 83).
 6. Виготовлення технічного паспорту.
 7. Подача та реєстрація декларації про готовність об'єкта до експлуатації у Департаменті державної архітектурно-будівельної інспекції України в Одеській області.
 8. Отримання і реєстрація свідоцтва про право власності в Державній реєстраційній службі (м. Одеса, вул. Старицького, 10а).

Існують також випадки, коли перепланування не підлягає легалізації. Вони детально описані в Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації та на них дозвіл не потрібен.

Терміни:

Від 1 до 1,5 міс.

Вартість:

Ціна залежить від виконаної роботи. Кожен випадок індивідуальний, і відповідно чим більше етапів включатиме в себе процес реєстрації (легалізації), тим більшою буде ціна послуги. На порядок цін також впливають параметри об'єкта. Багаторічний досвід компанії «Нове БТІ» на ринку оформлення нерухомості дозволяє нам встановлювати прийнятні ціни на послуги з реєстрації.

Підсумок:

 • Свідоцтво про право власності
 • Витяг з реєстру прав на нерухоме майно
 • Технічний паспорт на об'єкт нерухомості.

Замовити послугу або задати своє питання Ви можете за телефоном: (048) 777-11-11

Терміни та вартість

Залежать від наявної документації та поточного стану справ.

Замовити послугуПередзвонити мені

Реєстрація перепланування

Замовити послугу