вул. Велика Арнаутська, 15, офіс 62

ПН-ПТ — 9:00 - 18:00

ru ua
Замовити зворотний дзвінок
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
купити/продати?
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
записатися на консультацію
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
Замовити послугу
Введений невірний формат номера
Замовити послугу

5 найбільш незвичайних проектів сучасної архітектури

2018-06-15

Музей сучасного мистецтва в Бразилії

Архітектор Оскар Нінеймер представляє свій проект як інопланетну літаючу тарілку, яка приземлилася на березі Бразилії, щоб помилуватися красотами тутешніх краєвидів.

Всередині 16-метрової будівлі розташований музей сучасного мистецтва Бразилії, так що форма повністю збігається зі змістом цього проекту. За рахунок особливості своєї конструкції, будівля здається невагомим, не дивлячись на свої значні габарити.

Кривий будинок в Сопоті

Польський кривої будинок був закінчений в 2004 році за проектом архітектора Яцека Карновськи. На двох поверхах будинку розташувалися торгові і офісні приміщення загальною площею в 4000 кв. м.

Кривий будинок в Сопоті вважається самим фотографованим об'єктом нерухомості в Польщі і самим відвідуваним торговим центром цієї країни.

Вежі Монро в Канаді

Насправді ці вежі-близнюки називаються "The Absolute Towers", але місцеві жителі дали їм прізвисько "Вежі Монро", оскільки їх форма нагадує сцену з фільму "Сверблячка сьомого дня" зі знаменитою кінозіркою Мерілін Монро.

Розташовані вежі в мальовничому місці - на березі озера Онтаріо. Вони мають різну висоту - 492 і 558 метрів.

Дзеркальний магазин у Варшаві

Магазин "Zuo" працював в польській столиці всього 3 місяці, але разюче виділявся серед конкурентів: його стіни, підлогу і стелю були обшиті дзеркальними панелями. Незважаючи на досить малу площу - всього 27 кв. м. - будь-який відвідувач, потрапляв в це приміщення, відчував його як нескінченне.

Єдиною кімнатою без дзеркал в цьому магазині була примірочна.

Будинок, який впав з небес в Марокко

Жан-Франсуа Фурту створив незвичайний проект "впав з небес" вдома, натхненний казками, які він чув від бабусі і дідусі в дитинстві. Вхід в будинок здійснюється через вікно другого поверху, а всі предмети побуту кріпляться до стелі - відповідно до концепції повністю перевернутого простору.

Але перш ніж побудувати об'єкт грандіозного масштабу, завжди був і буде ряд таких складнощів:

Всі ці складності, можна звести до нуля завдяки послугам компанії Нове БТІ. Наші фахівці завжди готові вам допомогти в режимі онлайн, в будь-який зручний для вас час!

Поділитися в соціальних мережах

До початку статті
Назад в розділ