вул. Велика Арнаутська, 15, офіс 62

ПН-ПТ — 9:00 - 18:00

Наш партнер:

ru ua en
Замовити зворотний дзвінок
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
купити/продати?
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
записатися на консультацію
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
Замовити послугу
Введений невірний формат номера
Замовити послугу

6 найцікавіших покинутих міст світу

2016-05-13

Незважаючи на перенаселеність деяких ділянок планети, все ще існує чимало закинутих людиною місць. Деякі з них представляють історичну цінність, деякі цікаві одним лише своїм зовнішнім виглядом. Представляємо вашій увазі підбірку найцікавіших покинутих міст світу

Помпеї (Рим)

Везувій знищив стародавні Помпеї ще в 79 році нашої ери. У XVIII столітті археологи знайшли Помпеї законсервованими в тому вигляді, яким місто володів майже 2 тисячі років тому. Завдяки шару попелу, який покрив місто при виверженні вулкана, сьогодні ми можемо доторкнутися до історії життя людей стародавнього Риму.

Петра (Йорданія)

Петра (Йорданія)

Унікальний пам'ятник стародавньої архітектури - місто Петра, повністю висічений в скелі з червоного пісковика. Місто побудований таким чином, що потрапити в нього можна тільки через вузький прохід у скелях, що служило відмінним захистом від набігів. Завдяки захищеності і вдалому розташуванню, Петра процвітала в ті століття, коли сухопутні каравани були артеріями торгівлі. З появою морських караванів в Середземному морі Петра поступово була покинута.

Крако (Італія)

Крако (Італія)

У міста Краков - більш ніж тисячолітня історія. Але в цій історії багато страждань і смутку: жителі Краків постійно страждали від різних напастей - від виття до землетрусів. Ще на початку XX століття було вирішено повністю евакуювати жителів міста і він залишився лише туристичною визначною пам'яткою, яка в будь-який момент може впасти зі скелі в море.

Боді (США)

Боді (США)

Боді в східній Каліфорнії - класичний приклад міста часів "золотої лихоманки" в Сполучених Штатах Америки. До цього періоду відносять другу половину XIX століття. На жаль, через півстоліття ціни на золото сильно впали, тому багато копальні були залишені старателями - в тому числі і Боді. Зараз він служить відмінно збереглися музеєм під відкритим небом, що розповідає про один з найбільш бурхливих періодів американської історії.

Вароша (Кіпр)

Вароша (Кіпр)

Місто Вароша став жертвою війни: в серпні 1974 року популярний і фешенебельний курорт піддався вторгненню турецьких військ. З тих пір всі будівлі міста стоять порожніми, оскільки за указом ООН територію можуть заселити виключно корінні греки, але знаходиться вона під контролем турецьких військ.

Сан Жі (Тайвань)

Сан Жі (Тайвань)

Курорт в футуристичному стилі під назвою Сан Жи почали будувати ще в 70-і роки XX століття. З його будівництвом пов'язано чимало містичних розповідей. В кінцевому підсумку, уряд Тайваню ухвалив рішення знести незавершений проект, хоча довгий час він служив цікавою дивиною для цікавих туристів.

Поділитися в соціальних мережах

До початку статті
Назад в розділ