вул. Велика Арнаутська, 15, офіс 62

ПН-ПТ — 9:00 - 18:00

ru ua
Замовити зворотний дзвінок
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
купити/продати?
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
записатися на консультацію
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
Замовити послугу
Введений невірний формат номера
Замовити послугу

Переваги топографо-геодезичної зйомки

2017-11-06

Топографо-геодезична зйомка

Така зйомка необхідна для оформлення планів і карт територій, отримання дозволу на будівництво, вивчення території, проектування ландшафтного дизайну, складання робочих креслень, обґрунтування земельної документації для викупу земельної ділянки . І це лише основні сфери, для яких проводяться топографо-геодезичні роботи.

Проведення топографо-геодезичних робіт дають можливість отримати якомога точнішу і вірну сукупність даних про місцевість, її рельєфі, всіх існуючих будівлях на місцевості (включаючи ті, що під землею), комунікаціях. Без цього неможливо розробити технічну документацію на землю. А ось маючи їх ви зможете виконати точні плани зі спорудження, або реконструкції будівель, а також оформити межі земельної ділянки, що в подальшому необхідно буде для його приватизації, передачі, користування та інших дій.

З чого складаються топографо-геодезичні роботи?

В цілому, це складний і заплутаний план, який може різниться, залежно від завдань і необхідних даних. Можна виділити основні етапи проведення:

 • Збір вже наявних геодезичних і топографічних матеріалів матеріалів;
 • Аналіз і вивчення даних матеріалів;
 • Поверхневе обстеження місцевості;
 • Підготовка до зйомки поверхні Землі і вивчення особливостей ландшафту;
 • Топозйомка;
 • Пошук різних підземних комунікацій;
 • Перевірка їх в органах, відповідальних за комунікації;
 • Формування цифрової моделі місцевості, якщо є необхідність;
 • Оформлення топографічного плану;
 • Прописування сукупності схем інженерних мереж для спорудження;
 • Перевірка результатів.

Досить складна, але необхідна процедура, може проходити на всіх етапах проведення робіт. Отримання даних відбувається за допомогою різних пристосувань, камер, розрахунку кутів, виміру відстаней. Можуть використовуватися такі види зйомки: аерозйомка і космозйомки, гідролокаційних зйомка. Інструменти змінювалися з вивченням нових способів землеізмеренія. З розвитком таких технологій, як GPS і інших способів аналізувати поверхню Землі, ця задача спростилася. Фахівці з Нового БТІ здатні швидко зробити якісні і докладні топографо-геодезичні роботи, надавши сукупність необхідних матеріалів.

Переваги топографо-геодезичної зйомки

Переваги

Топозйомка необхідна для багатьох етапів проведення робіт. Починаючи від підготовки поверхні до будівництва і закінчуючи вводів нерухомості в експлуатацію. Без неї також не вийде змінити цільове призначення землі . Маючи всю сукупність матеріалів на руках, можна легко оформити спорудження, або створити план для його споруди, а також значно розширити перелік дій, які ви зможете проводити зі своєю землею. Тому Нове бюро технічної інвентаризації та пропонує свої послуги.

Поділитися в соціальних мережах

До початку статті
Назад в розділ