вул. Велика Арнаутська, 15, офіс 62

ПН-ПТ — 9:00 - 18:00

ru ua
Замовити зворотний дзвінок
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
купити/продати?
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
записатися на консультацію
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
Замовити послугу
Введений невірний формат номера
Замовити послугу

Акредитив - захист від махінацій забудовників

2016-08-25

Акредитив являє собою спеціалізований рахунок в банку, який відкривається і поповнюється інвестором. Сума на цьому рахунку відповідає вартості нерухомості, яку набуває інвестор у забудовника. Будівельна компанія отримує доступ до рахунку тільки після надання всіх документів про введення позначеного об'єкта нерухомості в експлуатацію.

Таким чином, банк є незалежним посередником між інвестором і забудовником. Вигода для інвестора в наявності, але що змусить забудовника відтягувати отримання грошей? ПриватБанк, який є на даний момент єдиним банком України, що надає послугу акредитива, передбачив мотивацію для забудовників у вигляді пільг на одержання кредитів на будівництво в разі оформлення акредитива між суб'єктами договору інвестування.

Защита от махинаций застройщиков

Переваги акредитива

Переваги акредитива орієнтовані, в першу чергу, на зручність інвестора і збереження його коштів. Акредитив від ПриватБанку має наступні переваги:

  • очевидні гарантії щодо збереження коштів - вам більше не потрібно переживати про те, чи закінчить забудовник свій проект, адже в разі невиконання ним робіт гроші повернутися на ваш банківський рахунок і будуть доступні для зняття;
  • захист від знецінення національної валюти - акредитив поповнюється і зберігається в доларах США, що дозволяє вам забути про занепокоєння з приводу курсу валют;
  • додаткова компенсація в разі розриву контракту з забудовників - здійснюється за рахунок накопичення стандартної депозитної ставки на весь період зберігання акредитива (накопичені за депозитом відсотки можна вважати неустойкою за витрачений інвестором час);
  • повна законність укладається контракту - на відміну від договорів купівлі-продажу та договорів попереднього характеру, які не розглядаються судом як законна підстава для порушення кримінальної справи проти нечесного забудовника, договір по акредитиву має законну силу і дійсно захищає права інвестора нерухомості.

Варто також відзначити, що практика оформлення акредитивів в Європі існує вже досить давно. Даною сферою діяльності в європейських державах займаються спеціальні ескроу-агентства, які беруть за свої послуги пристойні суми - від 7 до 10 тисяч доларів. Для громадян України ця послуга обійдеться в 1000 гривень, тому економію на своє майбутнє навряд чи можна назвати розумною.

Безпосередньо крім акредитива ви можете себе убезпечити звернувшись в компанію Нове БТІ і замовити такі послуги:

  • юридичний супровід з нерухомістю
  • аудит документів це перевірка документів на їх відповідність чинному законодавству;
  • отримання інформаційної довідки на нежиле приміщення.

Наші фахівці дадуть відповідь на ваші питання в режимі онлайн.

Поділитися в соціальних мережах

До початку статті
Назад в розділ