вул. Велика Арнаутська, 15, офіс 62

ПН-ПТ — 9:00 - 18:00

ru ua
Замовити зворотний дзвінок
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
купити/продати?
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
записатися на консультацію
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
Замовити послугу
Введений невірний формат номера
Замовити послугу

Що змінить створення містобудівного кадастру України для простих громадян?

2018-06-22

Зовсім недавно відбулася зустріч, присвячена розвитку містобудування України. Вона особливо запам'яталася виступом глави департаменту регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства. Геннадій Зубко заявив, що роботи зі створення Містобудівного кадастру завершаться з настанням 2021 року. До цього місцеве самоврядування зобов'язана передавати всі необхідні відомості про проведені реєстраціях технічних паспортіві інвентарізації. Це сприятиме створенню умов, які в подальшому будуть адаптовані на регіональному та державному рівні. Про те, що ще дасть цей документ, ми поговоримо в цій статті.

Що таке містобудівний кадастр?

Містобудівний кадастр - це державний реєстр, в якому містяться відомості про стан ділянок землі, що виділяються під будівництво. Спираючись на нього, можна проектувати нові об'єкти і проводити їх будівництво в умовах існуючої забудови. Основою для створення цього реєстру служать офіційні документальні звіти та оцінки. Він являє собою збірник планів різного масштабу, на яких за допомогою спеціальних умовних знаків зазначено територіальне зонування.

Які зміни внесе містобудівний кадастр?

За словами Геннадія Зубка, закон про Містобудівній кадастр не тільки поліпшить якість і прискорить процес прийняття управлінських рішень. Новий закон України:

  • посприяє залученню іноземного капіталу,
  • надасть клієнтам право без всяких зволікань отримувати градусловія і обмеження для будівництва на вказаній ділянці землі;
  • спростить і прискорить процедуру отримання документів, що стосуються проектування і будівництва,
  • створить прозорі умови для просторового проектування;
  • посприяє розвитку регіональної економіки.

Державна підтримка - не єдина, на чому буде базуватися містобудівний кадастр України. У його створенні будуть задіяні іноземні інвестори, професійні експерти і місцеве самоврядування.

Цей закон дасть клієнту право швидше проводити технічну інвентаризацію і реєстрацію земельних наділів. На сьогоднішній день дана процедура, з урахуванням необхідності отримання документації по встановленню меж земельної ділянки, займає майже 300 днів. Прискорити її допоможе ретельно вибудувана маршрутна карта і збільшення місцевого бюджету.

Поділитися в соціальних мережах

До початку статті
Назад в розділ