вул. Велика Арнаутська, 15, офіс 62

ПН-ПТ — 9:00 - 18:00

ru ua
Замовити зворотний дзвінок
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
купити/продати?
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
записатися на консультацію
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
Замовити послугу
Введений невірний формат номера
Замовити послугу

Як використовувати простір даху

2018-06-15

Забудьте про голубники і нескінченні супутникові антени - дах відмінне місце реалізації багатьох ідей. Оформивши дах в приватну власність разом з компанією Нове БТІ, ви зможете використовувати її для дозвілля, а може і зовсім почати будувати на ній бізнес.

Сад на даху

Перед вами найпопулярніший метод використання даху в міре.Что може бути краще, ніж милуватися панорамою міста, стоячи посеред зеленого пагорба? Релаксуйте, організовуйте пікніки, проводите сеанси йоги. Хто сказав, що міста перестають озеленювати? Саме час зробити зворотне. Цікавий факт - найбільший сад знаходиться на даху готелю Marina Bay Sands в Сінгапурі, там величезна пальмовий гай переходь в 200 метровий басейн.

Ресторан на даху

Одеса рясніє кафе і ресторанами, які використовують вулиці для отримання додаткової площі. А чи не краще здивувати гостей, запропонувавши їм вишуканий обід на даху? Тут як і на вулиці є свіже повітря і додатковий простір, а ось вид набагато краще, та й проблеми з проходять повз роззявами вирішена. Найвищий ресторан світу знаходиться в хмарочосі Бурдж-Дубай. Назва він носить At.mosphere і розташований на 122 поверсі (495 метрів над землею).

Кінотеатр

Ідея бере свій початок в Лондоні, де 3 молодих людей спорудили для себе місце для перегляду фільмів прямо у себе на даху. Згодом компанія стала розширюватися, про них поповзли чутки - і ось хлопці вже мчать до влади, оформляти всю необхідну документацію. Хлопці не зупиняються, і зараз разом стільців яке де вже встановлені надувні басейни на кілька людей, а таких кінотеатрів стає все більше. Чекаємо подібних ентузіастів і в нашому місті.

Ферма

Поєднання міста та саду вперше було зустрінуте в Китаї, як вирішення проблеми забруднення. Однак, з часом, це стало і джерелом живлення, і додатковими робочими місцями для літніх людей. Також такі ферми можуть використовуватися для навчання аграріїв і ботаніків, не покидаючи межі міста. Ви здивуєтеся, але на даху можна виростити масу фруктів і культур, головне почати, а згодом і весь місто може стати зеленим.

В даному блозі ми розглянули найближчі за менталітетом ідеї, а також ті, які не вимагають величезного бюджету. Чи не розказаних залишилися ідеї басейнів на дахах, храмів, дитячих садів і майданчиків атракціонів. В юридичному ж оформленні всіх вищевказаних ідей вам може допомогти компанія Нове БТІ, яка спеціалізується на оформленні дахів в приватне користування.

Поділитися в соціальних мережах

До початку статті
Назад в розділ