вул. Велика Арнаутська, 15, офіс 62

ПН-ПТ — 9:00 - 18:00

ru ua
Замовити зворотний дзвінок
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
купити/продати?
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
записатися на консультацію
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
Замовити послугу
Введений невірний формат номера
Замовити послугу

Як контролювати будівельників при ремонті

2018-03-01

Нарешті цей день настав. Всі гроші зібрані, тимчасове місце проживання знайдено, купа ідей в голові присутня - а це значить, що попереду у вас ремонт. Бригада майстрів знайдена, терміни затверджені з їх керівником, але все йде шкереберть. Витрати ростуть, а робота стоїть на місці - хто винен і що робити? Винні ви - так як пустили ремонт на самоплив, що робити - читати наш блог і не допускати подібних помилок в майбутньому.

Договір

Зробити капітальний або косметичний ремонт на належному рівні може тільки справжній професіонал. Однак з будь-яким з них необхідно в першу чергу укласти договір, так як в разі подальших розглядів даний документ не буде зайвим. Це не означає, що подібний розгляд буде, проте підстрахуватися не буде зайвим. Варто відзначити, що договір ви можете укласти не тільки з будівельною фірмою, але і з виконробом як приватна особа.

Договір може містити в собі будь-які пункти, навіть самі нестандартні. Не вірте виконавців робіт, які будуть говорити, що подібне неможливо - це лише говорить про їхню некомпетентність і низький професіоналізм. Однак існують обов'язкові пункти договору, про які вам варто знати:

  • Вкажіть предмет договору. Наприклад «договір підряду на ремонт кімнати». Вкажіть ПІБ сторін, а також окресліть обсяг робіт і терміни виконання кожної з них.
  • Порядок робіт і розрахунок сторін. Крім графіка виконання робіт, тут також вказуються всі оплати - аванси, поетапні оплати, фінальна виплата і т.п.
  • Обов'язки сторін. Радимо вказати відповідальність підрядників за псування вашого майна, штрафи за недотримання термінів, обов'язки з вивезення сміття, доопрацювання і т.д.
  • Гарантії. Вкажіть термін, за який підрядник зобов'язаний буде закінчити ремонт за свій рахунок у разі недотримання пунктів договору. Це самий нелюбимий пункт виконробів і вони будуть всіляко противитися його ув'язнення.
  • Реквізити. Вкажіть тут всю основну інформацію про підряднику. ПІБ керівника, адреса фірми, телефони, реквізити і т.д.

На завершення варто згадати про кошторис. Врахуйте, що кожен пункт робіт повинен бути детально прописаний, інакше довіряти виконробу не варто. Всі необхідні матеріали повинні бути чітко внесені до кошторису. Мається на увазі назву, марка, ціна, габарити і т.п. Кожна покупка повинна проходити через вас. Це убезпечить вас від покупки підрядником непотрібних матеріалів, або покупка більш дешевих при зазначених дорогих.

Сенс наших рекомендацій досить простий - не забувайте, що замовник, за фактом, це роботодавець, тому саме він повинен контролювати якісне і економне проведення робіт.

Поділитися в соціальних мережах

До початку статті
Назад в розділ