вул. Велика Арнаутська, 15, офіс 62

ПН-ПТ — 9:00 - 18:00

ru ua
Замовити зворотний дзвінок
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
купити/продати?
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
записатися на консультацію
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
Замовити послугу
Введений невірний формат номера
Замовити послугу

Купуй нерухомість не відходячи від комп

2018-06-15

Сучасні технології продажів дісталися і до сфери приватизації нерухомості в Україні. Тепер об'єкти державної власності, які підлягають приватизації можна буде придбати на електронних аукціонах. Про це повідомляється на сайті. Фонду державного майна України.

Тепер з одного боку, будь-який українець з будь-якого регіону, зацікавлений в недобудові чи іншому об'єкті в своєму населеному пункті, зможе взяти участь в аукціоні, не виїжджаючи до Києва, а з іншого - держава позбудеться від непотрібних їй дрібних об'єктів, на утримання яких щорічно виділяються кошти з бюджету.

За словами Фонду держмайна України, це зроблено з метою залучення більш широкого кола потенційних покупців і надходження коштів до Державного бюджету України. Реалізація Порядку дозволить потенційним покупцям об'єктів приватизації економити час і ресурси на підготовку та подання документів для участі в аукціонах.

Фонд держмайна планує, що на першому етапі проведення продажу об'єктів малої приватизації на аукціонах в електронній формі буде діяти паралельно з існуючим способом проведення аукціонів із залученням ліцитатора. Надалі залучення ліцитаторів для проведення продажу на аукціонах буде зведено до мінімуму.

За словами експертів Фонду, на реалізацію цього проекту з моменту набрання наказом чинності буде потрібно не менше трьох місяців: потрібно буде створити необхідне програмне забезпечення та інтегрувати його з новим сайтом Фонду держмайна, для чого знадобиться найняти підрядника.

Поділитися в соціальних мережах

До початку статті
Назад в розділ