вул. Велика Арнаутська, 15, офіс 62

ПН-ПТ — 9:00 - 18:00

ru ua
Замовити зворотний дзвінок
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
купити/продати?
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
записатися на консультацію
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
Замовити послугу
Введений невірний формат номера
Замовити послугу

Купуючи квартиру в споруджуваному будинку

2015-02-11

Багато хто знає, а деякі навіть і не підозрюють, що купуючи житло в ще новозбудованому багатоквартирному будинку, існує ризик, що новосілля так і не буде відзначено.

У цій статті наведено кілька порад про те, як потрібно підходити до питання придбання житла за договором інвестування / пайової участі, щоб не потрапити в будівельну аферу.

Купуючи квартиру в споруджуваному будинку

Купуючи квартиру в будинку, будівництво якого не завершено або ще не починалося, ви надаєте кошти на процес будівництва, а буде воно завершено чи ні - залежить від забудовника. Тому зайве занудство в цьому питанні ніколи не поміщає. І навіть якщо будинок вже побудований - не варто поспішати. Вибір житла слід починати з вибору забудовника.

Перед тим як йти в офіс будівельної компанії зберіть якомога більше інформації про неї. У наше століття електронних ЗМІ це не проблема.

Потім обов'язково поцікавтеся у тих, хто вже купував житло в будинках цієї будівельної компанії, чи задоволені вони покупкою, чи не виникало у забудовника проблем з введенням будинку в експлуатацію та термінами здачі.

У випадку, якщо до репутації забудовника не прикопати і вас все влаштовує, відправляйтеся в головний офіс компанії і з'ясовуйте, за якою схемою забудовник продає квартири (за договором інвестування або пайової участі). Дізнайтеся, які саме документи потрібно буде підписувати.

Крім цього, обов'язково попросіть представника будівельної компанії надати вам наступні документи:

  • дозвіл на будівництво (зареєстрована декларація про початок будівельних робіт - можна знайти на сайті Державної архітектурно-будівельної інспекції України)
  • документи, що підтверджують право користування земельною ділянкою (договір оренди, свідоцтво про право власності)
  • ліцензія на заняття будівельною діяльністю
  • зразок договору.

Перед покупкою житла проведіть, перечитайте все, що вам пропонують підписати, проведіть юридичний аналіз самі, а краще - зверніться за допомогою до фахівців. І найголовніше, вибирайте тільки надійних, перевірених забудовників, будьте обережні з підозріло дешевими варіантами від сумнівних компаній.

Поділитися в соціальних мережах

До початку статті
Назад в розділ