вул. Велика Арнаутська, 15, офіс 62

ПН-ПТ — 9:00 - 18:00

ru ua
Замовити зворотний дзвінок
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
купити/продати?
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
записатися на консультацію
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
Замовити послугу
Введений невірний формат номера
Замовити послугу

Присвоєння поштової адреси

2017-11-06

Призначення поштової адреси

Багато асоціюють цю адресу лише безпосередньо з доставкою пошти, що є глибокою помилкою. Отримання індивідуального номера є одним з найважливіших пунктів при отриманні і реєстрації прав на будь-який вид нерухомості, в тому числі інформаційної довідки з Реєстру прав власності .

Поштова адреса необхідний для будь-яких маніпуляцій з житлоплощею або землею. Населений пункт і інші дані обов'язково повинні вказуватися в таких документах, як технічний паспорт, кадастровий номер. Тобто в основоположних документах для реєстрації, оформлення, приватизації земельної ділянки , передачі житла. Перелік доступних дій з земельною ділянкою, квартирою, будинком зводиться до нуля, при відсутності цих свідчень.

Та й якась захист законом передбачається, якщо у вас все оформлено і зареєстровано. Адже якщо за документами на певній галузі нерухомості немає, значить і жити там нікому. А, якщо там ніхто не живе, то там можуть дозволити будівництво, прокладання доріг тощо. Та й рейдерське захоплення можливий - ви право власності не оформили, інформаційну довідку з Держреєстру не отримали, а про це вже подбали.  

Процедура присвоєння поштової адреси

Перш за все варто сказати, що ще на етапі будівництва може бути подано заяву на реєстрацію попереднього адреси нерухомості. Зробити це може людина, яка є власником землі. Перекласти його в поштову можна з актом про введення в експлуатацію. Сама процедура складається з декількох кроків:

  • Подача заяви і документів в необхідний центр адміністративних послуг (для квартир і приватних будинків, дач, садиб - районна державна адміністрація, для нежитлових приміщень - головне управлінні, що займається питаннями містобудування та архітектури);
  • Очікування присвоєння протягом 30 днів;
  • Отримання копії розпорядження, яке присвоює нерухомості адреса.

Документи, що подаються в центр адміністративних послуг, включають в себе:

  • Паспорт, або інше посвідчення особи для фізичної особи, копія свідоцтва про державну реєстрацію - для юридичної;
  • Документ, що підтверджує права на земельну ділянку в певному населеному пункті;
  • Затверджену проектну документацію;
  • Сплата пайової участі (не завжди);
  • Копія технічного паспорта;
  • Копія топографо-геодезичної зйомки.
Присвоєння пошової адреси

Переваги присвоєння адреси

Незважаючи на всі труднощі, що виникають, поштову адресу необхідний для повноправного володіння землею. Без нього будь-які дії із земельною ділянкою, житлом будуть неможливі. У всіх тонкощах допоможе розібратися Нове БТІ. Також можлива послуга резервації поштової адреси терміном до двох років.

Поділитися в соціальних мережах

До початку статті
Назад в розділ