вул. Велика Арнаутська, 15, офіс 62

ПН-ПТ — 9:00 - 18:00

Наш партнер:

ru ua en
Замовити зворотний дзвінок
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
купити/продати?
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
записатися на консультацію
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
Замовити послугу
Введений невірний формат номера
Замовити послугу

Релігійні організації не платитимуть податок на нерухомість

2015-07-01

У податковому кодексі України набув чинності новий пункт, прийнятий ще 14 травня 2015 року. Він стосується оподаткування релігійних організацій, які є власниками нерухомого майна(пункт «і» ст. 266.2.2 Податкового кодексу України).

Тепер будь-яка нерухомість, яка перебуває на балансі офіційно зареєстрованої релігійної організації, податком на нерухомість не обкладається. Але це правило не стосується земельних ділянок - з них податок платити доведеться.

Не сплата податків релігійними організаціями

Від податку звільнена нерухомість, яка використовуються виключно для забезпечення статутної діяльності релігійних організацій, включаючи ту, в яких здійснюють діяльність засновані такими організаціями благодійні установи (притулки, інтернати, лікарні тощо). Не звільнені від податку об'єкти нерухомості, в яких здійснюється виробнича та / або господарська діяльність.

Поділитися в соціальних мережах

До початку статті
Назад в розділ