вул. Велика Арнаутська, 15, офіс 62

ПН-ПТ — 9:00 - 18:00

ru ua
Замовити зворотний дзвінок
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
купити/продати?
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
записатися на консультацію
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
Замовити послугу
Введений невірний формат номера
Замовити послугу

Тест-драйв квартир - нова послуга на ринку нерухомості

2018-06-15

Сьогодні тест-драйв нерухомості стає реальністю, що не може не радувати потенційних і реальних покупців. Поговоримо про те, на що слід звернути увагу під час пробного періоду проживання, який часто обмежується 2-3 днями.

Що робити під час тест-драйву нерухомості

 • Виберіть для пробного періоду стик будніх і вихідних днів. Таким чином ви зможете оцінити життя вдома і комфортність перебування в ньому в різних умовах.
 • Пройдіться по квартирі в пошуках похибок, допущених будівельниками: особливу увагу звертайте на вікна, двері, відкоси, сантехніку, комунікації.
 • Зверніть увагу на те, чи добре квартира освітлена денним світлом, як утримує тепло або провітрюється (в залежності від сезону).
 • Прислухайтеся до сторонніх звуків від сусідів - не тільки в кімнатах, але і на кухні, в санвузлах. Перевірка на якість шумоізоляції є однією з найважливіших для вашого майбутнього комфорту.
 • Скористайтеся ліфтом в різний час доби (в будні, і в вихідний), щоб зрозуміти середнє і максимальне час очікування на вашому поверсі.
 • Зустрітися з найближчими сусідами - це дозволить не тільки оцінити рівень їх адекватності, а й дізнатися про наявність галасливих тварин або інших негативних факторів в їх квартирах.
 • Окрему увагу приділіть знайомству зі старожилами будинку - вони можуть надати вам масу цінної інформації не тільки про мешканців, а й про комунальні служби, і життя вдома в цілому.
 • Перевірте роботу всіх комунікацій в різний час доби: натиск і температура води з кранів, перепади напруги в електромережі, небажані запахи з системи каналізації, газопроводів, вентиляції.
 • Оцініть прилеглу до будинку територію - наскільки вона затишна і налаштовує на відпочинок дітей та дорослих.
 • Поцікавтеся наявністю організованої стоянки для автомобілів, навіть якщо у вас немає власного авто. Якщо мешканці звикли ставити машини під конамі квартир - це може привести до додаткових дратівливим факторам.
 • Зробіть для себе висновки про інфраструктуру житлового району - як близько знаходяться магазини, школи, дитячі садки, побутових послуг (перукарні, пральні, ремонт одягу та взуття і т. Д.). Також зверніть увагу на громадський транспорт і жваві автотраси поблизу будинку.

Сукупність цих факторів дозволить вам зробити об'єктивний висновок про доцільність придбання нерухомості в тому чи іншому будинку.

Поділитися в соціальних мережах

До початку статті
Назад в розділ