вул. Велика Арнаутська, 15, офіс 62

ПН-ПТ — 9:00 - 18:00

ru ua
Замовити зворотний дзвінок
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
купити/продати?
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
записатися на консультацію
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
Замовити послугу
Введений невірний формат номера
Замовити послугу

9 ідей для зберігання велосипеда будинку

2018-06-15

Місце перше: стіна

Досить вбити в стіну два міцних гака (попередньо провівши необхідні виміри, щоб велосипедна рама зручно підвішувалася на гачки) - і місце для велосипеда готове.

Цей варіант відмінно підійде людям, які вибрали в дизайні стиль мінімалізм або індастірал - розміщений на стіні велосипед навіть може стати додатковим елементом декору.

Місце друге: полка

Полку для велосипеда також кріпиться до стіни в зручному для вас місці. Крім гарної фіксації велосипеда, полку має невеликий, але приємний бонус - тут ви можете складати різні дрібниці: гаманець, телефон, ключі і т. П.

Місце трете: вертикальне кріплення

За допомогою спеціального кріплення велосипед можна встановити вертикально, перпендикулярно стіні. Такий спосіб зберігання підійде для квартири, в якій є багато вільного простору. Його переваги - зручність парковки велосипеда і зняття його з місця зберігання.

Місце четверте: шафа

Ви можете використовувати старий непотрібний шафа для зберігання велосипеда. Для зручності рекомендується зняти дверцята і розмістити шафа на балконі, в коридорі або коморі.

Також можна придбати спеціальний велосипедний шафа, який може стати ідеальним місцем зберігання не тільки двоколісного транспорту, а й усіх необхідних аксесуарів для нього - насосів, ключів, запасних деталей і т. Д.

Місце п'яте: стеля

У зберіганні велосипеда на стелі нам також знадобляться спеціальні гаки, за які буде підвішуватися велосипедна рама. Такий спосіб є найбільш економним щодо займаного велосипедом місця, але не підійде, якщо у вас в квартирі встановлені натяжні стелі або їх висота занадто низька.

Місце шосте: стійка

В асортименті велосипедних магазинів ви напевно знайдете спеціальну стійку для зберігання велосипеда - вона компактна і дозволяє розмістити кілька велосипедів одночасно, що значно економить життєвий простір в квартирі.

Місце сьоме: за дверима

Цей спосіб використовує техніку вертикального кріплення, але значно економить місце за рахунок використання "мертвої" зони за будь-який з дверей квартири. Тим не менш, не за кожними дверима буде зручно зберігати велосипед - радимо вибирати місця, де двері не відчиняються постійно - комори, балкони і т. П. Приміщення.

Місце восьме: під'їзд

Багато хто користується можливістю залишати велосипед в під'їзді, якщо він охороняється (в іншому випадку ви сильно ризикуєте не знайти свого двоколісного друга в один "прекрасний" день). Але слід шанобливо ставитися до спільного простору під'їзду - купіть кріплення, щоб розмістити велосипед на стіні і не заважати прибиранню і пересуванню людей по майданчику.

Місце дев'яте: піддон

Звичайний дерев'яний піддон можна використовувати в якості підставки для місця зберігання велосипедів. На одному піддоні можна розмістити відразу декілька велосипедів, але такий спосіб в будь-якому випадку вимагає виділення особливого місця в квартирі під ваш транспорт.

Поділитися в соціальних мережах

До початку статті
Назад в розділ