Технiчний паспорт від 600 грн

Замовити зворотній дзвінок

Зворотній зв'язок

Залиш відгук та отримай знижку до 10%

  • * Знижка залежить від послуги. Детальніше можна дізнатися у консультанта.

Ми вже прораховуємо вартість вашого об'єкта - залиште свої контакти і ми вам передзвонимо

Щоб отримати чек-лист з докладним описом етапів оформлення документів - залиште свої контакти

Ми помітили, що ви довгий час на сайті. Можливо вам потрібна допомога? Залиште свої контакти

або зателефонуйте за номером +38 067 619 78 01

Задати питання

Задати питання

Питання:

Здраствуйте. Мене звуть Станіслав Ігорович і у мене виникла проблема на яку мені потрібна консультация! Значить проживаю я в Одесі в житловому багато поверховий (дев’яти – поверховий) будинку! Будинок гостинка, значить моя квартира находитса крайня, і імеетс біля неї загальний балкон, так звана пожежна драбина, але пожежною драбиною вона була тільки напевно при посторойке самого будинку тоесть при відкритті! Так звані балкони (пожежні сходи) 4.5м довжина х 2 м висота х 2.2 ширина люди проживають вище зайняли як проживають площа, ну і я став про ето тоже задумиватса! і ось я решілса її забудувати і прив’язати до своєї площі! обращалса в ЖЕК вони говорять треба зібрати відмови тоесть рапіскі від сусідів що вони не будуть претіндовать на ету площа! Так ось, для мене важливо як з юридичної точки правильно оформити етот відмова і що потрібно ще робити? І якщо я нахабно почну будувати якісь наслідки і крайнощі можуть статися! Але хочу зауважити що пожежною драбиною вона не щітаетса потомучто спуску з другого тетажа на перший нету і з третього на другий нету! і хочу помітити що такі балкони уже застр оени на 6 на 8 і на 4 етаже !! допоможіть потрібна допомога спасибі!

Станіслав Ігорович, 31 Серпня 2016

Доброго дня, Станіслав Ігорович. З приводу згоди сусідів. З юридичної точки зору отримання згоди сусідів при реконструкції або новому будівництві законодавством не передбачено. Однак, існує вимога, щоб при будівництві або реконструкції не були порушені права третіх осіб, тобто тих самих ваших сусідів.

І на підтвердження дотримання (непорушення) прав сусідів управління архітектури просить надати їх оформлена згода. Можна отримати дозвіл на проведення будівельних робіт без згоди сусідів. Для цього необхідно розробити проект реконструкції квартири таким чином, щоб він відповідав всім будівельним правилам і нормам. Це саме відповідність і буде доказом непорушення прав третіх осіб.
Теоретично, Ваші сусіди можуть звернутися до суду, але якщо спочатку все було зроблено відповідно до необхідних норм – довести факт порушення своїх прав вони не зможуть, так як його по суті і не було. Саме незгода сусідів на проведення будівельних робіт не тягне за собою жодних юридичних наслідків.

Процедура отримання дозвільної документації виглядає таким чином:
1) розробка містобудівної розрахунку в проектній організації; 2) отримання містобудівних умов і обмежень в Управлінні архітектури та містобудування; 3) розробка проекту; 4) укладати договори на авторський і технічний нагляд; 5) подача і реєстрація декларації про початок виконання будівельних робіт в ДАБІ .

Не дотримання даної процедури тягне за собою накладення адміністративного штрафу, а також додатково інспектор може винести припис про повернення в первинний вигляд.