Технiчний паспорт від 600 грн

Замовити зворотній дзвінок

Зворотній зв'язок

Залиш відгук та отримай знижку до 10%

  • * Знижка залежить від послуги. Детальніше можна дізнатися у консультанта.

Ми вже прораховуємо вартість вашого об'єкта - залиште свої контакти і ми вам передзвонимо

Щоб отримати чек-лист з докладним описом етапів оформлення документів - залиште свої контакти

Ми помітили, що ви довгий час на сайті. Можливо вам потрібна допомога? Залиште свої контакти

або зателефонуйте за номером +38 067 619 78 01

Задати питання

Задати питання

Питання:

Привіт, чи можна приватизувати квартиру на неповнолітню дитину? Якщо мати вже використовувала своє право а батько відмовиться на користь дитини. Плюси і мінуси?

Олена, 30 Червня 2016

Здрастуйте, Олено. Приватизувати квартиру на неповнолітнього дитини можна. Згідно ст. 242 ЦКУ батьки є законними представниками своїх неповнолітніх дітей. Батько може відмовитися від свого права на приватизацію шляхом складання нотаріально завіреної заяви на користь дитини. Це звичайна процедура, тому ніяких ризиків тут немає. Якщо ви це мали на увазі під питанням мінусів і плюсів.