Технiчний паспорт від 600 грн

Замовити зворотній дзвінок

Зворотній зв'язок

Залиш відгук та отримай знижку до 10%

  • * Знижка залежить від послуги. Детальніше можна дізнатися у консультанта.

Ми вже прораховуємо вартість вашого об'єкта - залиште свої контакти і ми вам передзвонимо

Щоб отримати чек-лист з докладним описом етапів оформлення документів - залиште свої контакти

Ми помітили, що ви довгий час на сайті. Можливо вам потрібна допомога? Залиште свої контакти

або зателефонуйте за номером +38 067 619 78 01

Задати питання

Задати питання

Питання:

Будинок не відноситься до ЖЕКу, є лише голова, потрібно отримати дозвіл на прибудову балкона … Його не було дают. Хочемо прилаштувати балкон, перший поверх не фасад, які потрібні документи щоб не зупинили будівництво, чи не запретили дім типу ОСББ?

Наталия, 24 Червня 2014

Доброго здоров’я Наталя. Для того, щоб прилаштувати балкон, необхідно пройти наступні етапи в такому порядку. I. Оформлення дозвільної документації: 1) розробка містобудівної розрахунку в проектній організації; 2) отримання містобудівних умов і обмежень в Управлінні архітектури та містобудування; 3) розробка проекту; 4) укладати договори на авторський і технічний нагляд; 5) експертиза проекту; 6) подача і реєстрація декларації про початок будівельних робіт в інспекції ДАБК. II. Виконання будівельних робіт. III. Введення об’єкта в експлуатацію та оформлення правовстановлюючих документів: 1) виготовлення технічного паспорта; 2) подача і реєстрація декларації про готовність об’єкта до експлуатації в інспекції ДАБК; 3) реєстрація права власності в Державному реєстрі.

З приводу згоди сусідів. З юридичної точки зору отримання згоди сусідів при реконструкції або новому будівництві законодавством не передбачено. Однак, існує вимога, щоб при будівництві або реконструкції не були порушені права третіх осіб, тобто тих самих ваших сусідів. І на підтвердження дотримання (непорушення) прав сусідів управління архітектури просить надати їх оформлена згода. Можна отримати дозвіл на проведення будівельних робіт без згоди сусідів. Для цього необхідно розробити проект реконструкції квартири таким чином, щоб він відповідав всім будівельним правилам і нормам. Це саме відповідність і буде доказом непорушення прав третіх осіб. Теоретично, Ваші сусіди можуть звернутися до суду, але якщо спочатку все було зроблено відповідно до необхідних норм – довести факт порушення своїх прав вони не зможуть, так як його по суті і не було. Саме незгода сусідів на проведення будівельних робіт не тягне за собою жодних юридичних наслідків.