Технiчний паспорт від 900 грн

Замовити зворотній дзвінок

Зворотній зв'язок

Залиш відгук та отримай знижку до 10%

  • * Знижка залежить від послуги. Детальніше можна дізнатися у консультанта.

Ми вже прораховуємо вартість вашого об'єкта - залиште свої контакти і ми вам передзвонимо

Щоб отримати чек-лист з докладним описом етапів оформлення документів - залиште свої контакти

Ми помітили, що ви довгий час на сайті. Можливо вам потрібна допомога? Залиште свої контакти

або зателефонуйте за номером +38 067 619 78 01

Задати питання

Задати питання

Питання:

Добрий день. Підкажить, ми з дозволу ЖЕКа розширюємо балкон (каркас, перилла, без скління), відкрита тераса на 80 см вперед. Чи не плануємо склити. Як і скільки коштує отримати документи, щоб захистити себе від нав’язливих сусідів і їх погроз. спасибі

Константин , 19 Серпня 2020

Привіт, Константин. Дозволи ЖЕКу не достатньо, щоб виконувати будівельні роботи даного характеру. Для того, щоб починати будівництво, Вам необхідно отримати дозвіл від Державної архітектурно-будівельної інспекції. В цілому, якщо Ви вирішили розширити балкон, а потім зареєструвати право власності на квартиру з новою площею, Вам необхідно пройти через наступні етапи:
Розробка містобудівної розрахунку. 2. Отримання містобудівних умов і обмежень (Управління архітектури) 3. Виготовлення проекту реконструкції. 4. Укладення договору на авторський і технічний нагляд. 5. Реєстрація декларації про початок проведення будівельних робіт (Держ. Архітектурно-будівельна інспекція). 6. Виготовлення технічного паспорта. 7. Реєстрація Декларації про готовність об’єкта до експлуатації (Держ. Архітектурно-будівельна інспекція). 8. Реєстрація приміщення нотаріусом, або державним реєстратором.

Наша компанія може допомогти Вам як з отриманням дозволу, так і з введенням об’єкта в експлуатацію та його реєстрацією. Вартість буде залежати від багатьох факторів. Більш детально Ви можете проконсультуватися безкоштовно у юриста у нас в офісі, або зателефонувати 048 777 1111.