Технiчний паспорт від 900 грн

Замовити зворотній дзвінок

Зворотній зв'язок

Залиш відгук та отримай знижку до 10%

  • * Знижка залежить від послуги. Детальніше можна дізнатися у консультанта.

Ми вже прораховуємо вартість вашого об'єкта - залиште свої контакти і ми вам передзвонимо

Щоб отримати чек-лист з докладним описом етапів оформлення документів - залиште свої контакти

Ми помітили, що ви довгий час на сайті. Можливо вам потрібна допомога? Залиште свої контакти

або зателефонуйте за номером +38 067 619 78 01

Задати питання

Задати питання

Питання:

Чи обов’язково потрібно отримувати в БТІ Свідоцтво про право власності на приватизовану в 90 роках квартиру або досить технічного паспорта, власник на квартиру один. Будут у спадкоємців в майбутньому проблеми через відсутність свідотство про право власності?

Інна, 24 Березня 2016

Привіт, Інна. 25 грудня 2015 року Кабінетом Міністрів України було затверджено новий порядок реєстрації речових прав на нерухоме майно. У даній постанові йдеться про те, що рішення державного реєстратора в день його прийняття за допомогою програмних засобів ведення Державного реєстру прав розміщується на веб-порталі Мін’юсту для доступу до нього заявника з метою перегляду, завантаження та його друку. Рішення державного реєстратора може бути надано в паперовій формі шляхом його друку за допомогою програмних засобів ведення Державного реєстру прав на аркушах паперу формату А4 (210 х 297 міліметрів) БЕЗ використання спеціальних бланків, проставлення підпису та печатки державного реєстратора. Іншими словами, Свідоцтво про право власності більше видаватися не буде, а рішення про реєстрацію об’єкта нерухомості буде заноситися в електронний реєстр на веб-порталі Міністерства Юстиції.

Нашим юристам необходимо ознакомиться с Вашими документами, прежде чем ответить на данный вопрос. В любом случае, технического паспорта не достаточно и Ваши документы должны быть в новом реестре. Подходите к нам в офис, мы Вам поможем решить данный вопрос.