Оформлення документів онлайн

Замовити зворотній дзвінок

Зворотній зв'язок

Залиш відгук та отримай знижку до 10%

  • * Знижка залежить від послуги. Детальніше можна дізнатися у консультанта.

Щоб отримати чек-лист з докладним описом етапів оформлення документів - залиште свої контакти

Ми помітили, що ви довгий час на сайті. Можливо вам потрібна допомога? Залиште свої контакти

або зателефонуйте за номером +38 067 619 78 01

Задати питання

Задати питання

Питання:

А як же на рахунок того що по роз’ясненню Мінбудівництва від 03.04.2006 розширити балкон без оформлення відповідних документів можна тільки не більше ніж на 30 см. У мене як раз стільки і виходить, тим більше що я тільки висунемо вперед один кут балкона, іншими словами , я взагалі не вийду за крайню лінію лівого боку мого балкона.

Світлана, 14 Березня 2016

Привіт Світлана. У своєму колишньому відповіді наші юристи посилалися на “Інструкцію про порядок проведення технічної інвентаризації”. Ми також можемо послатися на Державні будівельні норми України, які за своєю юридичною силою вище, ніж роз’яснення Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України. У Державних будівельних нормах сказано, що при проектуванні реконструкції, капітальних ремонтів і перепланувань окремих квартир, заборонено влаштування нових і розширення існуючих балконів і лоджій. З питання зміни зовнішнього вигляду, і конфігурації квартир, в тому ж ДБН В.3.2-2-2009, сказано в п.8.14 «При проектуванні реконструкції житлових будинків допускається зміна їх фасадів, які повинні носити системний характер, єдиний для всього будинку».