Технiчний паспорт від 900 грн

Замовити зворотній дзвінок

Зворотній зв'язок

Залиш відгук та отримай знижку до 10%

  • * Знижка залежить від послуги. Детальніше можна дізнатися у консультанта.

Ми вже прораховуємо вартість вашого об'єкта - залиште свої контакти і ми вам передзвонимо

Щоб отримати чек-лист з докладним описом етапів оформлення документів - залиште свої контакти

Ми помітили, що ви довгий час на сайті. Можливо вам потрібна допомога? Залиште свої контакти

або зателефонуйте за номером +38 067 619 78 01

Задати питання

Задати питання

Питання:

У мене земельний пай, що дістався у спадок, в с. Цебрикове В.Міхайловского р-ну. Як отримати кадастровий номер (спадок ще нотаріально не оформлено)? Я живу в Кіровограді. Чи обов’язково моя присутність на місці?

Ілля, 22 Лютого 2016

Привіт, Ілля. Якщо Ви є власником паю, то для отримання кадастрового номера і для нової реєстрації даної земельної ділянки, Вам необхідно пройти через наступні етапи:

  1. Звернутися до районної державної адміністрації із заявою про виділення земельного паю в натурі. До заяви обов’язково необхідно додати сертифікат на право власності на земельну частку (пай).
  2. Районна державна адміністрація розглядає заяву і приймає рішення про надання дозволу про відведення земельної ділянки.
  3. Замовлення у землевпорядної організації розробку технічної документації для передачі земельного паю в приватну власність і виконання комплексу землевпорядних робіт по виділенню земельної ділянки на місцевості і присвоєння кадастрового номера. Технічну документацію розробляє землевпорядна організація, що має відповідну ліцензію.
  4. Після розробки документації, встановлення меж ділянки в натурі та закріплення їх межовими знаками земельній ділянці присвоюється кадастровий номер.
  5. Реєстрація земельної ділянки в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майна