Оформлення документів онлайн

Замовити зворотній дзвінок

Зворотній зв'язок

Залиш відгук та отримай знижку до 10%

  • * Знижка залежить від послуги. Детальніше можна дізнатися у консультанта.

Щоб отримати чек-лист з докладним описом етапів оформлення документів - залиште свої контакти

Ми помітили, що ви довгий час на сайті. Можливо вам потрібна допомога? Залиште свої контакти

або зателефонуйте за номером +38 067 619 78 01

Задати питання

Задати питання

Питання:

Привіт, підкажіть, я купую квартиру і так склалося що всі податки сплачує Покупець, Продавець ставить в договорі купівлі-продажу ціну ВИЩЕ ніж в експертній оцінці і запевняє що податки беруться виходячи з експертної оцінки а не суми в договорі. У ст.172 прописано що сума податку обчислюється з ціни, зазначеної в договорі купівлі-продажу. Прошу роз’яснити даний момент.

Тетяна, 29 Липня 2015

Доброго дня, Тетяно. У відповідності з Податковим кодексом податки обчислюється від суми, зазначеної в договорі купівлі-продажу, але не нижче оціночної вартості такої нерухомості.