Технiчний паспорт від 600 грн

Замовити зворотній дзвінок

Зворотній зв'язок

Залиш відгук та отримай знижку до 10%

  • * Знижка залежить від послуги. Детальніше можна дізнатися у консультанта.

Ми вже прораховуємо вартість вашого об'єкта - залиште свої контакти і ми вам передзвонимо

Щоб отримати чек-лист з докладним описом етапів оформлення документів - залиште свої контакти

Ми помітили, що ви довгий час на сайті. Можливо вам потрібна допомога? Залиште свої контакти

або зателефонуйте за номером +38 067 619 78 01

Задати питання

Задати питання

Питання:

Добрий день. Сім’я з 3-х чоловік приватизували (18,6 кв.м кожному) у 1996 р. 2-х кімнатну квартиру 56 кв.м порівну. Потім ми продали у 2004 р. Купила я у 2004 р іншу квартиру. Чоловік помер і я вийшла за іншого. Йому дали квартиру 36 кв.м (він її раслужебіл у 2010 р) Я дружина (розписана із ним у 2010 р) Можу брати участь у приватизації з ним, якщо у мене є власна квартира. Велике спасибі за відповідь.

Татяна, 1 Лютого 2017

Здравствуйте, Татяна!

Відповідно до закону про Приватизації, санітарна норма становить 21 кв.м. на кожного члена сім’ї плюс 10 м. на всю сім’ю. Наприклад, якщо в сім’ї двоє людей, то 21 * 2 + 10 = 52м. Якщо загальна площа квартири менше, то наймачу і членам його сім’ї видаються житлові чекі.Так, безкоштовна приватизація державного житлового фонду обумовлюється загальною площею квартири (будинку), в якій постійно проживає наймач і члени його сім’ї, і санітарною нормою загальної площі, що підлягає приватизації, але не обмежується кількістю квартир. Тобто, якщо площа займаної квартири (будинку) менше санітарної норми, то громадянин має право використовувати залишок житлового чека для приватизації іншої квартири (будинку) державного житлового фонду, наймачем якої він є, або частки майна державних підприємств, земельного фонду. Якщо ж у такій приватизується квартирі площа перевищує норму житла, передбачену Законом про приватизацію, то громадянин оплачує надлишки, виходячи з розрахунку 0,18 грн. / Кв.м (відмітка про використовувався право на безкоштовну приватизацію житла в межах санітарної норми ставиться в паспорті громадянина ).

Але на практиці, чиновники відмовляють у випадках подібно Вашому, якщо право на приватизацію було використано один раз для однієї квартири. Але за Вами все одно залишається право спробувати це зробити.

Для цього необхідно:

1.Заповніть в ЖЕКу спеціальний бланк (форма № 1) і написати заяву на приватизацію.

Звернутися до відділу приватизації місцевої державної адміністрації (в залежності від району, Міське агенство з приватизації житла) з наступними документами: – паспорт, свідоцтво про народження дитини; – ідентифікаційний номер (ксерокопія); – заяву на приватизацію житла (із завіреними начальником ЖЕКу підписами); – довідка з ЖЕКу – форма № 1; – технічний паспорт приватизується квартири; – виписка з особового рахунку (береться в ЖЕКу). – згода інших повнолітніх мешканців квартири; – договір найму приміщення;