Технiчний паспорт за 400 грн

Замовити зворотній дзвінок

Зворотній зв'язок

Залиш відгук та отримай знижку до 10%

  • * Знижка залежить від послуги. Детальніше можна дізнатися у консультанта.

Ми вже прораховуємо вартість вашого об'єкта - залиште свої контакти і ми вам передзвонимо

Щоб отримати чек-лист з докладним описом етапів оформлення документів - залиште свої контакти

Ми помітили, що ви довгий час на сайті. Можливо вам потрібна допомога? Залиште свої контакти

або зателефонуйте за номером +38 067 619 78 01
Замовити дзвінок
Витяг з реєстру прав власності, фото [1] Витяг з реєстру прав власності, фото [2] Витяг з реєстру прав власності, фото [3] Витяг з реєстру прав власності, фото [4] Витяг з реєстру прав власності, фото [5] Витяг з реєстру прав власності, фото [6] Витяг з реєстру прав власності, фото [7] Витяг з реєстру прав власності, фото [8] Витяг з реєстру прав власності, фото [9] Витяг з реєстру прав власності, фото [10]

Витяг з реєстру прав власності

У січні 2016 р звичне всім свідоцтво про право власності будь-яким нерухомим майном змінила довідка з державного реєстру. Вона служить свідченням того, що в єдиному Держреєстрі є відомості про цікавить нерухомості. Незважаючи на гадану простоту, отримання цього документа вимагає багато сил і часу. Щоб уникнути бюрократичної тяганини, зверніться до консультантів компанії «Нове БТІ».

Замовити онлайн

Замовити зворотній дзвінок

Наш менеджер представить вам безкоштовну консультацію

В яких випадках потрібна довідка з Держреєстру?

Довідка з єдиного державного реєстру необхідна для того, щоб здійснювати цивільно-правові операції з нерухомим майном. Зокрема, при її наявності можна підписати договір:

Крім того, документ необхідний при оформленні спадщини. Як заявника на отримання цього інформаційного документа можуть виступати:

При необхідності громадяни із зазначених категорій можуть доручити отримання виписки довіреним особам. Документ видається на квартири, будинки і приміщення, що знаходяться в приватній власності.

Витяг з реєстру прав власності, фото [11]

Порядок оформлення довідки з Держреєстру

Отримати довідку з державного реєстру можна тільки в тому випадку, якщо інтересуемой об’єкт нерухомості вже зареєстрований в Державній реєстраційній службі. Якщо майно ще не зареєстровано, потрібно звернутися в органи державного реєстру України.

Щорічно в законодавство вносяться нові поправки, що стосуються реєстрації прав власності на нерухомість. При цьому вони не стосуються витягу з реєстру – документа, який видається вже після того, як ці права захищені. З 2016 року були змінені законодавчі акти, що поширюються на сферу нерухомості. Згідно з новими правилами, інформаційна довідка з будь-якого нерухомого майна повністю замінює свідоцтво про право власності, яке використовувалося раніше. Документ видається у вигляді виписки з таких державних служб, як:

Право на отримання цього інформаційного документа є у кожного громадянина країни. Правда, для цього потрібно спочатку пройти реєстрацію в електронному сервісному кабінеті.

Раніше щоб зареєструвати права власності на нерухоме майно та отримати документ, який підтверджує ці права, потрібно було звертатися в бюро технічної інвентаризації. З 2013 р всі відомості, які зберігалися в організації комунальної форми підпорядкування, відображаються у виписці з Держреєстру.

Документи на отримання виписки з Держреєстру

Щоб отримати інформаційну довідку з Держреєстру прав власності на об’єкт нерухомості, потрібно написати заяву встановленого зразка, розробленого Міністерством Юстиції. Як заявника має виступати особа, законне право якого підтверджується відповідними документами. Крім заяви, потрібно надати:

З цим пакетом документів слід звернутися в бюро технічної інвентаризації Одеси або будь-якого іншого міста країни. Саме його органи надають витяг з Держреєстру прав власності. Тут же можна скористатися послугами з прискореного оформлення документа, а також вирішити нестандартні питання.

При оформленні виписки з Держреєстру можна зіткнутися з труднощами і незручностями, які можуть ускладнити завдання і продовжити терміни отримання документа. Щоб не втрачати час і захистити себе від бюрократичної тяганини, скористайтеся комплексними послугами компанії «Нове БТІ».

Витяг з реєстру прав власності, фото [12]

Що входить в послугу?

Фахівці компанії «Нове БТІ» допомагають жителям Одеси та інших міст країни отримувати інформаційні довідки на будь-які об’єкти житлового або комерційного призначення. Ми готові оформити необхідні документи для продажу чи дарування нерухомості навіть в складних умовах і в терміни, обумовлені в українському законодавстві.

Оформлення комплексної послуги «під ключ» дасть вам можливість:

Терміни та вартість послуги залежать від етапу оформлення виписки, положення справ і пакету наявних документів. Вони обумовлюються під час консультації і прописуються в договорі. Далі вам не потрібно буде звертатися в різні організації для отримання довідок. Наші фахівці все зроблять самі.

Щоб отримати детальну консультацію щодо процедури оформлення довідки з реєстру, зателефонуйте за вказаними номерами, напишіть в онлайн-чат або замовте «Зворотній дзвінок».

Терміни та вартість

Залежать від наявної документації та поточного стану справ.

Замовити послугу

Наші клієнти

Відгуки

Олег

Оформляв техпаспорт на квартиру. Швидко, якісно, в 2 рази дешевше ніж на Троїцькій взяли б за той же термін. Спасибі. Рекомендую.

2 Травня 2020

Георгій

Висловлюю подяку інженеру Юлії за виконану роботу. Успіхів у роботі!

22 Липня 2020

Юрій

Були питання по техпаспорт … Консультант Ірина передзвонила в перебігу декількох хвилин і за 5 хв. я почув відповіді на всі свої питання … Дякую за роботу і нормальне ставлення! Приємно усвідомлювати що в нашій країні щось змінюється на краще! Удачі в роботі, ну і в житті теж!

31 Серпня 2018

Тетяна Павлівна

Спасибі. допомогли з оформленням квартири в новобудові. Зробили все “під ключ”, Дооформити відсутні документи. Через три тижні отримала готовий технічний паспорт на квартиру і зареєстроване свідоцтво. Всьо чотко, зручно і без черг.

8 Серпня 2013

Лев

Величезна подяка за вашу юридичну допомогу. Спасибі, що ви безоплатно оперативно допомагаєте людям. Хороший рада, дійсно, багато чого варте. А ви даєте тільки хороші поради! Процвітання і успіхів вам у всьому!

19 Січня 2020

Лев

Купував квартирку в новобудові. Звертався за консультацією та з їх допомогою зробив право власності на квартиру. Все досить просто вийшло, не вникаючи в нюанси. Спасибі.

29 Січня 2020

Андрій

Ціни звичайно космос. Але зате все “під ключ”. Рекомендую.

14 Травня 2020

В’ячеслав

Зробив собі містобудівний розрахунок реконструкції квартири і проект реконструкції. Далі дозвіл на будівництво і введення в експлуатацію оформляв сам. Техпаспорт на квартиру також замовив в даній організації. Ніяких причіпок до документів в ДАБК і в реєстраційній службі не було. Організація на рівні, раджу.

7 Липня 2020

Анонім

Не знав, що перепланування в квартирі – це ціла історія. Тільки тут на сайті отримав докладну відповідь зі свого питання і вирішив оформити все в цьому БТІ. Претензій не маю.

14 Серпня 2019

Ірина

Допомогли з реєстрацією договору розділу квартири. Нікуди навіть ходити не довелося, тільки в офіс компанії, щоб забрати зареєстрований договір.

1 Жовтня 2019

Ольга

Вдячна за детальну консультацію по переоформленню квартири і виготовлення техпаспорта та оцінки для продажу квартири.

23 Липня 2020

Єгор

Цю компанію мені порадив друг, який неодноразово звертався за допомогою. Хочу сказати, що хлопці роблять якість свою роботу і якщо тобі потрібні документи на конкретну дату, вони їх зроблять терміново.

16 Квітня 2020

Галина

Після довгих років самостійного оформлення нерухомості та нульового результату звернулася у цю компанію і мені надали високо професійну допомогу, вирішивши всі мої проблеми за дуже короткий срок. Це БТІ вважаю найкращим в Одесі і в області! Удачі вам і всіх благ !!! Спасибо огромное) ))

7 Травня 2020

Анна

Хлопці, спасибі Вам за все! Без вашої допомоги не змогла б оформити землю!)

4 Липня 2019

Валерій

Вдячний за відмінну і безкоштовну консультацію.

16 Жовтня 2019

Михайло

Оформляв квартиру + переклад з НЕ житлового в житлове. Акуратно, чітко і в строк. Велике спасибі за хорошу роботу.

21 Травня 2019

Кирило Олександрович

Дізнався про компанію на форумі в інтернеті, перші враження були сприятливі. Потім заїхав до хлопців в офіс. Отримав вичерпну консультацію з приводу оформлення дозвільної документації на будівництво. Все досить професійно. Рекомендувати не можу, так як на практиці нічого поки через «Нове БТІ” не оформляв. Але враження залишилися приємні.

16 Червня 2020

Анна

Хочемо з чоловіком висловити велику подяку! Робили перепланування в квартирі. Абсолютно без зайвої мороки, пояснили все буквально на пальцях, що, навіщо і чому, і позбавили нас від зайвого клопоту по оформленню.

23 Січня 2020

Ігор Марлов

Звернувся за оформленням права власності та техпаспорта на будинок. Відразу сказали мені перелік документів, які необхідні з мого боку, а також терміни і вартість послуги виготовлення технічного паспорта. Все виконали в обумовлені терміни, зауважень немає.

30 Липня 2019

Олександр

Дякую за консультацію по телефону. Дуже допомогли розібратися в питаннях перекладу з нежитлового фонду в житловий.

30 Вересня 2019

Замовте оформлення права власності прямо зараз

І отримайте на пошту чек-листи:
“Етапи оформлення будівель: реконструкція, поділ/виділ, оформлення самовільного перепланування, введення в експлуатацію і т.д.”