Технiчний паспорт від 600 грн

Замовити зворотній дзвінок

Зворотній зв'язок

Залиш відгук та отримай знижку до 10%

  • * Знижка залежить від послуги. Детальніше можна дізнатися у консультанта.

Ми вже прораховуємо вартість вашого об'єкта - залиште свої контакти і ми вам передзвонимо

Щоб отримати чек-лист з докладним описом етапів оформлення документів - залиште свої контакти

Ми помітили, що ви довгий час на сайті. Можливо вам потрібна допомога? Залиште свої контакти

або зателефонуйте за номером +38 067 619 78 01
Замовити дзвінок
Витяг з реєстру прав власності, фото [1] Витяг з реєстру прав власності, фото [2] Витяг з реєстру прав власності, фото [3] Витяг з реєстру прав власності, фото [4] Витяг з реєстру прав власності, фото [5] Витяг з реєстру прав власності, фото [6] Витяг з реєстру прав власності, фото [7] Витяг з реєстру прав власності, фото [8] Витяг з реєстру прав власності, фото [9] Витяг з реєстру прав власності, фото [10]

Витяг з реєстру прав власності

У січні 2016 р звичне всім свідоцтво про право власності будь-яким нерухомим майном змінила довідка з державного реєстру. Вона служить свідченням того, що в єдиному Держреєстрі є відомості про цікавить нерухомості. Незважаючи на гадану простоту, отримання цього документа вимагає багато сил і часу. Щоб уникнути бюрократичної тяганини, зверніться до консультантів компанії «Нове БТІ».

Замовити онлайн

Замовити зворотній дзвінок

Наш менеджер представить вам безкоштовну консультацію

В яких випадках потрібна довідка з Держреєстру?

Довідка з єдиного державного реєстру необхідна для того, щоб здійснювати цивільно-правові операції з нерухомим майном. Зокрема, при її наявності можна підписати договір:

Крім того, документ необхідний при оформленні спадщини. Як заявника на отримання цього інформаційного документа можуть виступати:

При необхідності громадяни із зазначених категорій можуть доручити отримання виписки довіреним особам. Документ видається на квартири, будинки і приміщення, що знаходяться в приватній власності.

Витяг з реєстру прав власності, фото [11]

Порядок оформлення довідки з Держреєстру

Отримати довідку з державного реєстру можна тільки в тому випадку, якщо інтересуемой об’єкт нерухомості вже зареєстрований в Державній реєстраційній службі. Якщо майно ще не зареєстровано, потрібно звернутися в органи державного реєстру України.

Щорічно в законодавство вносяться нові поправки, що стосуються реєстрації прав власності на нерухомість. При цьому вони не стосуються витягу з реєстру – документа, який видається вже після того, як ці права захищені. З 2016 року були змінені законодавчі акти, що поширюються на сферу нерухомості. Згідно з новими правилами, інформаційна довідка з будь-якого нерухомого майна повністю замінює свідоцтво про право власності, яке використовувалося раніше. Документ видається у вигляді виписки з таких державних служб, як:

Право на отримання цього інформаційного документа є у кожного громадянина країни. Правда, для цього потрібно спочатку пройти реєстрацію в електронному сервісному кабінеті.

Раніше щоб зареєструвати права власності на нерухоме майно та отримати документ, який підтверджує ці права, потрібно було звертатися в бюро технічної інвентаризації. З 2013 р всі відомості, які зберігалися в організації комунальної форми підпорядкування, відображаються у виписці з Держреєстру.

Документи на отримання виписки з Держреєстру

Щоб отримати інформаційну довідку з Держреєстру прав власності на об’єкт нерухомості, потрібно написати заяву встановленого зразка, розробленого Міністерством Юстиції. Як заявника має виступати особа, законне право якого підтверджується відповідними документами. Крім заяви, потрібно надати:

З цим пакетом документів слід звернутися в бюро технічної інвентаризації Одеси або будь-якого іншого міста країни. Саме його органи надають витяг з Держреєстру прав власності. Тут же можна скористатися послугами з прискореного оформлення документа, а також вирішити нестандартні питання.

При оформленні виписки з Держреєстру можна зіткнутися з труднощами і незручностями, які можуть ускладнити завдання і продовжити терміни отримання документа. Щоб не втрачати час і захистити себе від бюрократичної тяганини, скористайтеся комплексними послугами компанії «Нове БТІ».

Витяг з реєстру прав власності, фото [12]

Що входить в послугу?

Фахівці компанії «Нове БТІ» допомагають жителям Одеси та інших міст країни отримувати інформаційні довідки на будь-які об’єкти житлового або комерційного призначення. Ми готові оформити необхідні документи для продажу чи дарування нерухомості навіть в складних умовах і в терміни, обумовлені в українському законодавстві.

Оформлення комплексної послуги «під ключ» дасть вам можливість:

Терміни та вартість послуги залежать від етапу оформлення виписки, положення справ і пакету наявних документів. Вони обумовлюються під час консультації і прописуються в договорі. Далі вам не потрібно буде звертатися в різні організації для отримання довідок. Наші фахівці все зроблять самі.

Щоб отримати детальну консультацію щодо процедури оформлення довідки з реєстру, зателефонуйте за вказаними номерами, напишіть в онлайн-чат або замовте «Зворотній дзвінок».

Терміни та вартість

Залежать від наявної документації та поточного стану справ.

Замовити послугу

Наші клієнти

Відгуки

Юрій

6 років оформляв землю у державній конторі. Звернувся сюди і мені допомогли вирішити це питання за 3 тижні. По грошах вийшло дешевше, ніж їздити 6 років по конторам наших бюрократів. Хлопцям спасибі за оперативність !!

10 Червня 2019

Сергій

Звертався з питань з технічного паспорту. Консультанти допомогли. Спасибі.

10 Липня 2019

Сан Санич

Нормальні, приємні хлопці. Правда, дорогі.

12 Квітня 2019

Kirill

Багато тут пишуть, що дорого. Я б не сказав. Переконався на власному досвіді коли продзвонив все подібні компанії в Одесі. Як то кажуть все пізнається в порівнянні :-). Я довгий час своїми силами намагався оформити дозвіл на будівництво будинку. Але не тут то було, у нас в країні це зробити не так просто смертному 🙂 …

3 Травня 2020

Анонім

СПАСИБІ ВСЕ ПРОЙШЛО ДОБРЕ Я ЗАДОВОЛЕНИЙ.

12 Травня 2019

Курсаков Андрій

Хотів сам узаконити балкон, але як тільки дізнався скільки це часу може відняти, зрозумів воно мені дорожче вийде. Не було часу та й бажання бігати по держ. органам. Вирішив звернутися в контору по узаконке. Обдзвонивши кілька зупинив свій вибір саме на цій. У підсумку в зазначений термін забрав свої документи. Рекомендую всім, хто цінує свій час.

23 Серпня 2020

Оксана

Підготували всі документи для продажу квартири – оцінку, техпаспорт. Все чітко і без зволікань. Спасибі. Рекомендую !!!

22 Березня 2019

Ігнат

Звертався в БТІ для того, щоб мені узаконили перепланування. Роботи були проведені оперативно, всі документи оформили правильно. Проблем при продажу квартири не виникло.

10 Вересня 2018

Артур

Купив квартиру у новобудові. Після відмови в Реєстраційній Службі вирішив вдруге не ризикувати і самостійно не подавати документи на реєстрацію. Звернувся в Нове БТІ, спасибі допомогли з оформлення.

16 Липня 2019

Генадій

Вводив будинок в експлуатацію і отримував право-встановлюють документи на нього. Все чітко і в строк. Ніяких додаткових платежів. Приємно мати справу з професіоналами. Буду рекомендувати.

24 Травня 2020

Олена

Замовляла експертну оцінку для квартири для продажу. Все зробили з термін і як домовлялися. Сервіс порадував)

10 Червня 2020

Дмитро Миколайович

Плюси: швидко
Мінуси: не безкоштовно
Раджу тим, хто цінує свій час!

19 Листопада 2019

Олена

Хочу подякувати співробітникам Нового БТІ за професіоналізм, точність виконання роботи в зазначений термін, а також особливо, за увагу, участь до нюансів ситуації. Зверталися за послугою введення будинку в експлуатацію та реєстрації права власності, все пройшло швидко, легко. Буду рекомендувати цю компанію своїм знайомим, так як стиль роботи, ставлення до своєї справи викликає довіру, яке підтверджується результатом роботи.

2 Серпня 2020

Владислав

Дякую за безкоштовну консультацію в офісі!

28 Серпня 2020

Рома

На консультацію у офісі раджу домовлятися завчасно по телефону, а та я приїхала, а мені так ніхто толком і не відповів на мої запитання. Довелося прийти в інший день.

16 Жовтня 2019

Олег

Оформляв техпаспорт на квартиру. Швидко, якісно, в 2 рази дешевше ніж на Троїцькій взяли б за той же термін. Спасибі. Рекомендую.

2 Травня 2020

ТРЦ «City Center»

Компанія «Нове БТІ» виконали роботи з технічної інвентаризації нерухомого об’єкту, що знаходиться у власності ТРЦ «City Center». Роботи були виконані в найкоротші терміни, із високим рівнем якості, згідно нормативно-правовим актам. «Нове БТІ» має всі необхідні сертифікати, кваліфікованих і компетентних фахівців для проведення робіт із технічної інвентаризації всіх об’єктів недвіжімості. Враховуючи вищесказане, рекомендуємо «Нове БТІ» як команду висококваліфікованих фахівців у своїй галузі.

10 Лютого 2019

Наталя

Величезне спасибі консультанту Марині, за детальну інформацію яка мене цікавила. Ви даєте безкоштовну консультацію і це дуже добре, людина в таких випадках не втрачає надії. Ви молодці. Величезне дякую.

9 Вересня 2019

Марія

Приватизували кооперативну квартиру на мою бабусю. У новому БТІ всі реєстраційні дії справили на підставі довіреності. Навіть нікуди бігати не довелося. Зручно.

6 Березня 2020

Саня Флекс

Товариші! Найоперативніші і повні консультації тут Дуже детально розписали мені відповідь на мое питання, дякую. Консультації в мережі це дуже зручно. Обов’язково звернуся ще!

11 Листопада 2014

Замовте оформлення права власності прямо зараз

І отримайте на пошту чек-листи:
“Етапи оформлення будівель: реконструкція, поділ/виділ, оформлення самовільного перепланування, введення в експлуатацію і т.д.”