Замовити зворотній дзвінок

Зворотній зв'язок

Залишити відгук

Замовити дзвінок
Витяг з реєстру прав власності, фото [1] Витяг з реєстру прав власності, фото [2] Витяг з реєстру прав власності, фото [3] Витяг з реєстру прав власності, фото [4] Витяг з реєстру прав власності, фото [5] Витяг з реєстру прав власності, фото [6] Витяг з реєстру прав власності, фото [7] Витяг з реєстру прав власності, фото [8] Витяг з реєстру прав власності, фото [9] Витяг з реєстру прав власності, фото [10]

Витяг з реєстру прав власності

У січні 2016 р звичне всім свідоцтво про право власності будь-яким нерухомим майном змінила довідка з державного реєстру. Вона служить свідченням того, що в єдиному Держреєстрі є відомості про цікавить нерухомості. Незважаючи на гадану простоту, отримання цього документа вимагає багато сил і часу. Щоб уникнути бюрократичної тяганини, зверніться до консультантів компанії «Нове БТІ».

Замовити онлайн

Замовити зворотній дзвінок

Наш менеджер представить вам безкоштовну консультацію

В яких випадках потрібна довідка з Держреєстру?

Довідка з єдиного державного реєстру необхідна для того, щоб здійснювати цивільно-правові операції з нерухомим майном. Зокрема, при її наявності можна підписати договір:

Крім того, документ необхідний при оформленні спадщини. Як заявника на отримання цього інформаційного документа можуть виступати:

При необхідності громадяни із зазначених категорій можуть доручити отримання виписки довіреним особам. Документ видається на квартири, будинки і приміщення, що знаходяться в приватній власності.

Витяг з реєстру прав власності, фото [11]

Порядок оформлення довідки з Держреєстру

Отримати довідку з державного реєстру можна тільки в тому випадку, якщо інтересуемой об’єкт нерухомості вже зареєстрований в Державній реєстраційній службі. Якщо майно ще не зареєстровано, потрібно звернутися в органи державного реєстру України.

Щорічно в законодавство вносяться нові поправки, що стосуються реєстрації прав власності на нерухомість. При цьому вони не стосуються витягу з реєстру – документа, який видається вже після того, як ці права захищені. З 2016 року були змінені законодавчі акти, що поширюються на сферу нерухомості. Згідно з новими правилами, інформаційна довідка з будь-якого нерухомого майна повністю замінює свідоцтво про право власності, яке використовувалося раніше. Документ видається у вигляді виписки з таких державних служб, як:

Право на отримання цього інформаційного документа є у кожного громадянина країни. Правда, для цього потрібно спочатку пройти реєстрацію в електронному сервісному кабінеті.

Раніше щоб зареєструвати права власності на нерухоме майно та отримати документ, який підтверджує ці права, потрібно було звертатися в бюро технічної інвентаризації. З 2013 р всі відомості, які зберігалися в організації комунальної форми підпорядкування, відображаються у виписці з Держреєстру.

Документи на отримання виписки з Держреєстру

Щоб отримати інформаційну довідку з Держреєстру прав власності на об’єкт нерухомості, потрібно написати заяву встановленого зразка, розробленого Міністерством Юстиції. Як заявника має виступати особа, законне право якого підтверджується відповідними документами. Крім заяви, потрібно надати:

З цим пакетом документів слід звернутися в бюро технічної інвентаризації Одеси або будь-якого іншого міста країни. Саме його органи надають витяг з Держреєстру прав власності. Тут же можна скористатися послугами з прискореного оформлення документа, а також вирішити нестандартні питання.

При оформленні виписки з Держреєстру можна зіткнутися з труднощами і незручностями, які можуть ускладнити завдання і продовжити терміни отримання документа. Щоб не втрачати час і захистити себе від бюрократичної тяганини, скористайтеся комплексними послугами компанії «Нове БТІ».

Витяг з реєстру прав власності, фото [12]

Що входить в послугу?

Фахівці компанії «Нове БТІ» допомагають жителям Одеси та інших міст країни отримувати інформаційні довідки на будь-які об’єкти житлового або комерційного призначення. Ми готові оформити необхідні документи для продажу чи дарування нерухомості навіть в складних умовах і в терміни, обумовлені в українському законодавстві.

Оформлення комплексної послуги «під ключ» дасть вам можливість:

Терміни та вартість послуги залежать від етапу оформлення виписки, положення справ і пакету наявних документів. Вони обумовлюються під час консультації і прописуються в договорі. Далі вам не потрібно буде звертатися в різні організації для отримання довідок. Наші фахівці все зроблять самі.

Щоб отримати детальну консультацію щодо процедури оформлення довідки з реєстру, зателефонуйте за вказаними номерами, напишіть в онлайн-чат або замовте «Зворотній дзвінок».

Терміни та вартість

Залежать від наявної документації та поточного стану справ.

Замовити послугу

Наші клієнти

Відгуки

Наталя

Дякую за консультацію. Відповіли швидко і оперативно

11 Грудня 2019

Михайло

Оформляв квартиру + переклад з НЕ житлового в житлове. Акуратно, чітко і в строк. Велике спасибі за хорошу роботу.

21 Травня 2019

Галина

Після довгих років самостійного оформлення нерухомості та нульового результату звернулася у цю компанію і мені надали високо професійну допомогу, вирішивши всі мої проблеми за дуже короткий срок. Це БТІ вважаю найкращим в Одесі і в області! Удачі вам і всіх благ !!! Спасибо огромное) ))

7 Травня 2020

Валерій

Вдячний за відмінну і безкоштовну консультацію.

16 Жовтня 2019

Світлана

Додзвониться до вас складно. Однак мені все ж передзвонили, за це спасибі, не всі на це здатні)

3 Листопада 2019

Лев

Купував квартирку в новобудові. Звертався за консультацією та з їх допомогою зробив право власності на квартиру. Все досить просто вийшло, не вникаючи в нюанси. Спасибі.

29 Січня 2020

Юрій

Були питання по техпаспорт … Консультант Ірина передзвонила в перебігу декількох хвилин і за 5 хв. я почув відповіді на всі свої питання … Дякую за роботу і нормальне ставлення! Приємно усвідомлювати що в нашій країні щось змінюється на краще! Удачі в роботі, ну і в житті теж!

31 Серпня 2018

Анонім

СПАСИБІ ВСЕ ПРОЙШЛО ДОБРЕ Я ЗАДОВОЛЕНИЙ.

12 Травня 2019

Михайло Васильович

Безкоштовні консультації – це дуже зручно. Дякую за покрокове керівництво по узаконення прибудов до будинку. Але з огляду на вартість все-таки буду займатися узаконенням самостійно. Принаймні поки-що … :-).

9 Лютого 2020

Єгор

Цю компанію мені порадив друг, який неодноразово звертався за допомогою. Хочу сказати, що хлопці роблять якість свою роботу і якщо тобі потрібні документи на конкретну дату, вони їх зроблять терміново.

16 Квітня 2020

Тетяна Павлівна

Спасибі. допомогли з оформленням квартири в новобудові. Зробили все “під ключ”, Дооформити відсутні документи. Через три тижні отримала готовий технічний паспорт на квартиру і зареєстроване свідоцтво. Всьо чотко, зручно і без черг.

8 Серпня 2013

Kirill

Багато тут пишуть, що дорого. Я б не сказав. Переконався на власному досвіді коли продзвонив все подібні компанії в Одесі. Як то кажуть все пізнається в порівнянні :-). Я довгий час своїми силами намагався оформити дозвіл на будівництво будинку. Але не тут то було, у нас в країні це зробити не так просто смертному 🙂 …

3 Травня 2020

Наталя

Величезне спасибі консультанту Марині, за детальну інформацію яка мене цікавила. Ви даєте безкоштовну консультацію і це дуже добре, людина в таких випадках не втрачає надії. Ви молодці. Величезне дякую.

9 Вересня 2019

Ольга

Вдячна за детальну консультацію по переоформленню квартири і виготовлення техпаспорта та оцінки для продажу квартири.

23 Липня 2020

Богдан Романович

Дякую що детально проконсультували по телефону з питання покупки квартири в малоквартирних будинку. Я і не знав що там стільки нюансів.

10 Квітня 2020

Денис Сергійович

Все сподобалося тільки довелося трохи почекати головного юриста, він не завжди на місці. Раджу дзвонити заздалегідь. Але в цілому сподобалося, що працюють відносно швидко і не змушують оформлювати зайве …

24 Жовтня 2019

Єгор Маркелов

Для приватизації земельної ділянки треба було присвоїти кадастровий номер. Зовсім не хотілося займатися цим самостійно і витрачати час на бюрократію. Від мене потрібен був тільки список документів, інше вони зробили самостійно і досить швидко.

30 Липня 2019

Саня Флекс

Товариші! Найоперативніші і повні консультації тут. Дуже детально розписали мені відповідь на мій ворпос вконтакте, дякую. Консультації в мережі це дуже зручно. Обов’язково звернуся ще!

11 Листопада 2019

Андрій

Ціни звичайно космос. Але зате все “під ключ”. Рекомендую.

14 Травня 2020

Олена

Хочу подякувати співробітникам Нового БТІ за професіоналізм, точність виконання роботи в зазначений термін, а також особливо, за увагу, участь до нюансів ситуації. Зверталися за послугою введення будинку в експлуатацію та реєстрації права власності, все пройшло швидко, легко. Буду рекомендувати цю компанію своїм знайомим, так як стиль роботи, ставлення до своєї справи викликає довіру, яке підтверджується результатом роботи.

2 Серпня 2020

Замовте оформлення права власності прямо зараз

І отримайте на пошту чек-лист:
Як діяти, якщо прийшла перевірка, а у вас  не оформлена прибудова?