Технiчний паспорт за 400 грн

Замовити зворотній дзвінок

Зворотній зв'язок

Залиш відгук та отримай знижку до 10%

  • * Знижка залежить від послуги. Детальніше можна дізнатися у консультанта.

Ми вже прораховуємо вартість вашого об'єкта - залиште свої контакти і ми вам передзвонимо

Щоб отримати чек-лист з докладним описом етапів оформлення документів - залиште свої контакти

Ми помітили, що ви довгий час на сайті. Можливо вам потрібна допомога? Залиште свої контакти

або зателефонуйте за номером +38 067 619 78 01
Замовити дзвінок
Витяг з реєстру прав власності, фото [1] Витяг з реєстру прав власності, фото [2] Витяг з реєстру прав власності, фото [3] Витяг з реєстру прав власності, фото [4] Витяг з реєстру прав власності, фото [5] Витяг з реєстру прав власності, фото [6] Витяг з реєстру прав власності, фото [7] Витяг з реєстру прав власності, фото [8] Витяг з реєстру прав власності, фото [9] Витяг з реєстру прав власності, фото [10]

Витяг з реєстру прав власності

У січні 2016 р звичне всім свідоцтво про право власності будь-яким нерухомим майном змінила довідка з державного реєстру. Вона служить свідченням того, що в єдиному Держреєстрі є відомості про цікавить нерухомості. Незважаючи на гадану простоту, отримання цього документа вимагає багато сил і часу. Щоб уникнути бюрократичної тяганини, зверніться до консультантів компанії «Нове БТІ».

Замовити онлайн

Замовити зворотній дзвінок

Наш менеджер представить вам безкоштовну консультацію

В яких випадках потрібна довідка з Держреєстру?

Довідка з єдиного державного реєстру необхідна для того, щоб здійснювати цивільно-правові операції з нерухомим майном. Зокрема, при її наявності можна підписати договір:

Крім того, документ необхідний при оформленні спадщини. Як заявника на отримання цього інформаційного документа можуть виступати:

При необхідності громадяни із зазначених категорій можуть доручити отримання виписки довіреним особам. Документ видається на квартири, будинки і приміщення, що знаходяться в приватній власності.

Витяг з реєстру прав власності, фото [11]

Порядок оформлення довідки з Держреєстру

Отримати довідку з державного реєстру можна тільки в тому випадку, якщо інтересуемой об’єкт нерухомості вже зареєстрований в Державній реєстраційній службі. Якщо майно ще не зареєстровано, потрібно звернутися в органи державного реєстру України.

Щорічно в законодавство вносяться нові поправки, що стосуються реєстрації прав власності на нерухомість. При цьому вони не стосуються витягу з реєстру – документа, який видається вже після того, як ці права захищені. З 2016 року були змінені законодавчі акти, що поширюються на сферу нерухомості. Згідно з новими правилами, інформаційна довідка з будь-якого нерухомого майна повністю замінює свідоцтво про право власності, яке використовувалося раніше. Документ видається у вигляді виписки з таких державних служб, як:

Право на отримання цього інформаційного документа є у кожного громадянина країни. Правда, для цього потрібно спочатку пройти реєстрацію в електронному сервісному кабінеті.

Раніше щоб зареєструвати права власності на нерухоме майно та отримати документ, який підтверджує ці права, потрібно було звертатися в бюро технічної інвентаризації. З 2013 р всі відомості, які зберігалися в організації комунальної форми підпорядкування, відображаються у виписці з Держреєстру.

Документи на отримання виписки з Держреєстру

Щоб отримати інформаційну довідку з Держреєстру прав власності на об’єкт нерухомості, потрібно написати заяву встановленого зразка, розробленого Міністерством Юстиції. Як заявника має виступати особа, законне право якого підтверджується відповідними документами. Крім заяви, потрібно надати:

З цим пакетом документів слід звернутися в бюро технічної інвентаризації Одеси або будь-якого іншого міста країни. Саме його органи надають витяг з Держреєстру прав власності. Тут же можна скористатися послугами з прискореного оформлення документа, а також вирішити нестандартні питання.

При оформленні виписки з Держреєстру можна зіткнутися з труднощами і незручностями, які можуть ускладнити завдання і продовжити терміни отримання документа. Щоб не втрачати час і захистити себе від бюрократичної тяганини, скористайтеся комплексними послугами компанії «Нове БТІ».

Витяг з реєстру прав власності, фото [12]

Що входить в послугу?

Фахівці компанії «Нове БТІ» допомагають жителям Одеси та інших міст країни отримувати інформаційні довідки на будь-які об’єкти житлового або комерційного призначення. Ми готові оформити необхідні документи для продажу чи дарування нерухомості навіть в складних умовах і в терміни, обумовлені в українському законодавстві.

Оформлення комплексної послуги «під ключ» дасть вам можливість:

Терміни та вартість послуги залежать від етапу оформлення виписки, положення справ і пакету наявних документів. Вони обумовлюються під час консультації і прописуються в договорі. Далі вам не потрібно буде звертатися в різні організації для отримання довідок. Наші фахівці все зроблять самі.

Щоб отримати детальну консультацію щодо процедури оформлення довідки з реєстру, зателефонуйте за вказаними номерами, напишіть в онлайн-чат або замовте «Зворотній дзвінок».

Терміни та вартість

Залежать від наявної документації та поточного стану справ.

Замовити послугу

Наші клієнти

Відгуки

Саня Флекс

Товариші! Найоперативніші і повні консультації тут. Дуже детально розписали мені відповідь на мій ворпос вконтакте, дякую. Консультації в мережі це дуже зручно. Обов’язково звернуся ще!

11 Листопада 2019

Наталя

Величезне спасибі консультанту Марині, за детальну інформацію яка мене цікавила. Ви даєте безкоштовну консультацію і це дуже добре, людина в таких випадках не втрачає надії. Ви молодці. Величезне дякую.

9 Вересня 2019

Єгор Маркелов

Для приватизації земельної ділянки треба було присвоїти кадастровий номер. Зовсім не хотілося займатися цим самостійно і витрачати час на бюрократію. Від мене потрібен був тільки список документів, інше вони зробили самостійно і досить швидко.

30 Липня 2019

Кирило Олександрович

Дізнався про компанію на форумі в інтернеті, перші враження були сприятливі. Потім заїхав до хлопців в офіс. Отримав вичерпну консультацію з приводу оформлення дозвільної документації на будівництво. Все досить професійно. Рекомендувати не можу, так як на практиці нічого поки через «Нове БТІ” не оформляв. Але враження залишилися приємні.

16 Червня 2020

Ігор

Звертався за консультацією з приводу оформлення технічного паспорта на квартиру, отримав всю необхідну інформацію.

28 Серпня 2020

Віталій Моссійчук

Зі старим БТІ звичайно не зрівняється. Зробили техпаспорт на квартиру точно в зазначений термін і за вказану вартість. Завжди і у всьому цінував пунктуальність, тому для мене це показник. Від спілкування з співробітниками залишилися тільки приємні враження.

14 Червня 2020

Ігнат

Звертався в БТІ для того, щоб мені узаконили перепланування. Роботи були проведені оперативно, всі документи оформили правильно. Проблем при продажу квартири не виникло.

10 Вересня 2018

Олександр

Дякую за консультацію по телефону. Дуже допомогли розібратися в питаннях перекладу з нежитлового фонду в житловий.

16 Жовтня 2014

Дмитро Миколайович

Плюси: швидко
Мінуси: не безкоштовно
Раджу тим, хто цінує свій час!

19 Листопада 2019

Володимир

Я не нехтую безкоштовною консультацією юриста в інтернеті. Ось і цього разу, постало питання з перепланування в квартирі, поставив його через форму на сайті. Відповідь на моє запитання на сайті прийшов реально дуже швидко) Відповіли в цей же день, дивлюся що люди намагаються і з повагою ставляться до своєї справи. Так тримати!

9 Липня 2020

Артур

Купив квартиру у новобудові. Після відмови в Реєстраційній Службі вирішив вдруге не ризикувати і самостійно не подавати документи на реєстрацію. Звернувся в Нове БТІ, спасибі допомогли з оформлення.

16 Липня 2019

Юрій

6 років оформляв землю у державній конторі. Звернувся сюди і мені допомогли вирішити це питання за 3 тижні. По грошах вийшло дешевше, ніж їздити 6 років по конторам наших бюрократів. Хлопцям спасибі за оперативність !!

10 Червня 2019

Богдан Романович

Дякую що детально проконсультували по телефону з питання покупки квартири в малоквартирних будинку. Я і не знав що там стільки нюансів.

10 Квітня 2020

Богданов Борис

Висловлюю подяку Віталію за допомогу в отриманні правовстановлюючих документів на кооперативну квартиру з узаконенням веранди на 1 поверсі. Робота виконана раніше обумовленого терміну. Рекомендую НОВЕ БТІ.

10 Вересня 2019

ТРЦ «City Center»

Компанія «Нове БТІ» виконали роботи з технічної інвентаризації нерухомого об’єкту, що знаходиться у власності ТРЦ «City Center». Роботи були виконані в найкоротші терміни, із високим рівнем якості, згідно нормативно-правовим актам. «Нове БТІ» має всі необхідні сертифікати, кваліфікованих і компетентних фахівців для проведення робіт із технічної інвентаризації всіх об’єктів недвіжімості. Враховуючи вищесказане, рекомендуємо «Нове БТІ» як команду висококваліфікованих фахівців у своїй галузі.

10 Лютого 2019

Андрій

Хтось говорить що дорого, зате без кидалова. Насправді я наприклад не знайшов компанію в Одесі, яка б на будь-яку послугу укладала б договір. Коротше є всі гарантії, і можна не переживати. Собі оформляв відсутні документи на будинок, який перейшов у спадок. Добре, що з архівів всі відновили, документи на право власності були загублені. Так би мій будиночок перейшов би державі.

3 Квітня 2020

Сергій

Таких докладних схем оформлення реконструкції мені ще ніхто не надавав. А головне БЕЗКОШТОВНО проконсультували в офісі. Раджу.

26 Вересня 2020

Андрій

Ціни звичайно космос. Але зате все “під ключ”. Рекомендую.

14 Травня 2020

Оксана

Дякую за оперативне оформлення техпаспорта і консультації. Приємно працювати з професіоналами))

12 Липня 2019

Михайло Васильович

Безкоштовні консультації – це дуже зручно. Дякую за покрокове керівництво по узаконення прибудов до будинку. Але з огляду на вартість все-таки буду займатися узаконенням самостійно. Принаймні поки-що … :-).

9 Лютого 2020

Замовте оформлення права власності прямо зараз

І отримайте на пошту чек-листи:
“Етапи оформлення будівель: реконструкція, поділ/виділ, оформлення самовільного перепланування, введення в експлуатацію і т.д.”