вул. Велика Арнаутська, 15, офіс 62

ПН-ПТ — 9:00 - 18:00

ru ua
Замовити зворотний дзвінок
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
купити/продати?
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
записатися на консультацію
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
Замовити послугу
Введений невірний формат номера
Замовити послугу

Отримання містобудівних умов та обмежень

Містобудівні умови і обмеження - це вимоги до проекту та об'єктам будівництва, закріплені на законодавчому рівні. Міськбуд умови є обов'язковим документом при будівництві та реконструкції будь-яких споруд, при проведенні перепланування зі зміною геометричних параметрів об'єкта, а також при перекладі приміщення з нежитлового фонду в житловий і навпаки.

Міськбуд умови не потрібні лише при будівництві приватних будинків, площею до 300 квадратних метрів. У цьому досить розробити ескізний проект, на підставі якого оформляється будівельний паспорт в місцевому відділі архітектури. На підставі містобудівних умов замовником і проектантом складається завдання на проектування. По суті, це "керівництво користувача" для архітектора.

Замовити міськбуд умови в приватній компанії не можна. Їх відповідно до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" № 3038-VI від 17.02.2011 р може видати тільки спеціальний державний орган. Видачу міськбуд умов здійснюють органи містобудування та архітектури. В Одесі таким органом є Управління архітектури та містобудування Одеської міської ради (м.Одеса, вул. Гоголя, 10).

Термін дії міськбуд умов не визначений. Вони діють до завершення будівництва об'єкта незалежно від зміни замовника.

Допомога в отриманні Міськбуд Умов

Фахівці компанії «Нове БТІ» проводять поетапний комплекс дій, пов'язаних з отриманням містобудівних умов і обмежень, а саме:

  1. Проектним відділом розробляється містобудівний розрахунок.
  2. Далі документи супроводжуються в місцевому відділі архітектури.

Ми намагаємося встановлювати прийнятні ціни на наші послуги по отриманню міськбуд умов і обмежень. Вам не доведеться замовляти градрасчет в іншій організації - ми все оформляємо в комплексі. Підсумок - Ви економите час і гроші.

Терміни і вартість процедури узаконення ми завжди узгоджуємо перед тим, як приступаємо до справи. Отримати консультацію по телефону з приводу цін на наші послуги, а також за процедурою легалізації Ви можете натиснувши на кнопку Замовити дзвінок.

Терміни

7 робочих днів.

Вартість:

Залежать від складності виконуваних робіт.

Підсумок:

Містобудівні умови та обмеження.

Замовити послугу або задати своє питання Ви можете за телефоном: (048) 777-11-11

Терміни та вартість

Залежать від наявної документації та поточного стану справ.

Замовити послугуПередзвонити мені

Отримання містобудівних умов та обмежень

Замовити послугу

Відгуки клієнтів

Залишити відгук