вул. Велика Арнаутська, 15, офіс 62

ПН-ПТ — 9:00 - 18:00

ru ua en
Замовити зворотний дзвінок
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
купити/продати?
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
записатися на консультацію
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
Замовити послугу
Введений невірний формат номера
Замовити послугу

Реєстрація права власності на землю

Оформлення земельних ділянок в Одесі по-новому

З 2013 року право власності на землю оформляється відповідно до нових правил. Замість звичного державного акту видається новий документ, що підтверджує право власності на землю, а саме свідоцтво про право власності. Оформлення земельної ділянки, чи то приватизація ділянки або отримання кадастрового номера (якщо в наявності державний акт старого зразка) тепер здійснюється за допомогою звернення до кадастрового реєстратора в територіальний орган Держземагенства. Потім дані відзначаються в єдиному Державному реєстрі речових прав на нерухомість (Держреєстр).

Однак такий документ, як державний акт на землю не скасовується і як і раніше є правовстановлюючим документом для власників, які здійснили оформлення ділянки на підставі першовідводу, наприклад, за рішенням органу виконавчої влади або іншим чином.

Оформлення земельної ділянки у власність - важлива дія, якою не варто нехтувати. Оформлення ділянки у власність обов'язково, і це обумовлено тим, що право власності в Україні виникає після його реєстрації, так як відсутність оформленого права власності не дозволяє розпоряджатися землею.

Порядок оформлення земельної ділянки

З чого почати оформлення земельної ділянки? Оформлення земельних ділянок в Україні, зокрема в Одесі, зараз фактично розділено на два етапи. Перший - виготовлення землевпорядної документації спеціалізованою організацією і другий - реєстрація земельної ділянки в Держземагентстві і в органах Реєстраційної служби. Право власності на землю підтверджується видачею витягу з Держреєстру.

Зміни в законодавстві свідчать про те, що право власності на землю виникає лише з моменту державної реєстрації таких прав. Тільки отримавши на руки витяг з Держреєстру, оформлення ділянки за новими правилами вважається завершеним, що дає можливість здійснювати з ним різні цивільно-правові операції, а саме продавати, здавати в оренду тощо. (ч. 9 ст. 79.1 Земельного кодексу України).

Однак у випадку, якщо право власності на землю виникло до 1 січня 2013 року, воно визнається дійсним навіть за відсутності державної реєстрації.

На практиці оформлення земельної ділянки нашими фахівцями в Одесі та області включає в себе наступне:

  • правовий аналіз документів, їх підготовка і подача для державної реєстрації прав власності;
  • внесення всіх офіційних платежів;
  • представлення Ваших інтересів на підставі довіреності в реєстраційній службі;
  • консультування з питань оформлення.

Терміни і вартість:

Залежать від наявної документації та поточного стану справ.

Підсумок:

  • Свідоцтво про право власності на нерухоме майно
  • Витяг з реєстру прав на нерухоме майно.

Замовити послугу або задати своє питання Ви можете за телефоном: (048) 777-11-11

Терміни та вартість

Залежать від наявної документації та поточного стану справ.

Замовити послугуПередзвонити мені

Реєстрація права власності на землю

Замовити послугу