вул. Велика Арнаутська, 15, офіс 62

ПН-ПТ — 9:00 - 18:00

ru ua
Замовити зворотний дзвінок
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
купити/продати?
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
записатися на консультацію
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
Замовити послугу
Введений невірний формат номера
Замовити послугу

Приватизація квартири

Що таке приватизація

Приватизація-процес передачі державою майна приватній особі. Людина, що отримав нерухомість, стає повноправним володарем прав власності. У той же час, поки дана процедура не проведена, майно неможливо продати, обміняти або подарувати.

Під приватизацію можуть потрапляти не тільки квартири. Наприклад, в Одесі, з її великою кількістю горищ, підвалів і тому подібних приміщень, зараз, більш популярним напрямком є допоміжні приміщення будинків. Це обумовлено тим, що горище можна перебудувати в мансарду, що в підсумку обійдеться дешевше покупки нової квартири.

Як приватизувати горище або підвал

На жаль, на законодавчому рівні не закріплена процедура отримання в приватну власність горища або підвалу, що тягне за собою ряд бюрократичних проблем. Плюс до всього, доводиться вдаватися до послуг архітектора, якщо будинок є пам'яткою архітектури. Так само є окремі проблеми з викупом горища. Так як кожен житель багатоповерхового будинку є співвласником всіх його допоміжних приміщень, вам доведеться отримати дозвіл сусідів.

Допомога в оформленні житла

У зв'язку зі складністю процесу, компанія «Нове БТІ» надає юридичну допомогу в Одесі і області. Наші фахівці не тільки нададуть допомогу в прискоренні процесу, а й роз'яснять вартість кожного з пунктів процесу. Головним фактором є площа об'єкта нерухомості. Так само на вартість впливають район і статус приміщення.

Терміни :

  • 2 тижні - оформлення кооперативу
  • 1-2 місяці - оформлення горищного, підвального приміщення.

Терміни та вартість

Залежать від наявної документації та поточного стану справ.

Замовити послугуПередзвонити мені

Приватизація квартири

Замовити послугу

Відгуки клієнтів

Залишити відгук