вул. Велика Арнаутська, 15, офіс 62

ПН-ПТ — 9:00 - 18:00

Наш партнер:

ru ua en
Замовити зворотний дзвінок
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
купити/продати?
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
записатися на консультацію
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
Замовити послугу
Введений невірний формат номера
Замовити послугу

Узаконення балконів, прибудов та гаражів

В Одесі на перших поверхах майже кожного багатоквартирного будинку можна зустріти різноманітні прибудови. Для міських жителів збільшення своєї житлової площі за рахунок балкона зараз дуже актуально, також як і зведення прибудови (якщо це приватний будинок).

Через постійне зростання кількості машин гараж є не менш привабливим видом нерухомого майна для міських жителів. Далеко не всі власники авто в Одесі готові залишати свій транспорт напризволяще на дворі. Тому у багатьох громадян виникає потреба встановити і узаконити гараж.

Оформлення прибудови або гаража у власність

Відсутність оформленого належним чином дозволу на гараж сприятиме виникненню різних наслідків. Всі чули про випадки зносу гаражів, господарі яких вчасно не оформили їх у власність.

Багато хто думає, що прибудову або балкон теж можна не оформляти, але тоді у власника можуть виникнути проблеми у разі проведення реконструкції житлового району або у разі продажу квартири чи приватного будинку. Тому оформлення реконструйованого балкона або зведеної прибудови необхідно здійснювати своєчасно.

Як узаконити прибудову, гараж, балкон в Одесі?

У нас часто цікавляться: як узаконити прибудову до квартири (приватного будинку), балкон або отримати дозвіл на будівництво? Оформлення у власність відбувається наступним чином.

Представляючи Ваші інтереси в державних органах, співробітники компанії «Нове БТІ»:

 1. Укладають договір з клієнтом, в якому прописуються терміни, вартість і кінцевий результат (представництво інтересів клієнта здійснюється на підставі довіреності).
 1. Виїжджають на місце.
 1. Розробляють містобудівний розрахунок.
 1. Отримують містобудівні умови і обмеження у відділі архітектури та містобудування.
 1. Розробляють проект.
 1. Укладають договори на авторський і технічний нагляд.
 1. Подають на реєстрацію декларацію про початок виконання будівельних робіт до Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю Одеської області (м. Одеса, Адміральський пр-т, 33а). Потім замовник виконує необхідні будівельні роботи. Далі ми:
 1. Виготовляємо технічний паспорт.
 1. Подаємо на реєстрацію декларацію про готовність об'єкта до експлуатації в Інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю Одеської області.
 1. Готуємо пакет документів, необхідний для отримання свідоцтва про право власності в Реєстраційній службі Одеського міського управління юстиції.

В процесі узаконення гаража ми:

Представляємо Ваші інтереси в райадміністрації для погодження можливості встановлення гаража на конкретній земельній ділянці, оформляємо всі необхідні дозволи. Отримуємо розпорядження райадміністрації про розміщення гаража (на підставі якого, уклавши договір оренди з ЖКГ, гараж можна використовувати).

Процес оформлення у власність гаража в приватному домоволодінні аналогічний оформленню прибудови або нового будівництва, з урахуванням того, що в наявності мають бути документи, що підтверджують право власності на земельну ділянку і на приватний будинок.

Терміни:

1,5 місяця.

Вартість:

Залежить від виконаної роботи.

Підсумок:

 • Свідоцтво про право власності
 • Витяг з реєстру прав на нерухоме майно
 • Технічний паспорт на об'єкт нерухомості.

або

 • Розпорядження райадміністрації на дозвіл установки гаража.

Замовити послугу або задати своє питання Ви можете за телефоном: (048) 777-11-11 

Терміни та вартість

Залежать від наявної документації та поточного стану справ.

Замовити послугуПередзвонити мені

Узаконення балконів, прибудов та гаражів

Замовити послугу