вул. Велика Арнаутська, 15, офіс 62

ПН-ПТ — 9:00 - 18:00

Наш партнер:

ru ua en
Замовити зворотний дзвінок
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
купити/продати?
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
записатися на консультацію
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
Замовити послугу
Введений невірний формат номера
Замовити послугу

Узаконення гаража

Через постійне зростання кількості машин гараж є привабливим видом нерухомого майна для городян. Одеса славитися великою кількістю автолюбителів і не всі з них готові залишати свій транспорт напризволяще у дворі. Тому у багатьох громадян виникає потреба в установці гаража. 

Оформлення гаража у власність 

Оформлення гаража у власність можна починати після того, як у Вас на руках є дозвіл на його установку. Відсутність оформленого належним чином дозволу на гараж уможливлює наступ різних несприятливих наслідків. Всі чули про випадки знесення гаражів, господарі яких вчасно не оформили їх у власність. 

Як узаконити гараж в Одесі? 

У нас часто цікавляться: як узаконити гараж у дворі або як отримати дозвіл на будівництво гаража? Залежно від ситуації існують різні варіанти оформлення.

Узаконити гараж у дворі багатоквартирного будинку

В процесі узаконення гаража у дворі багатоквартирного будинку ми:

  • Представляємо Ваші інтереси в райадміністрації за погодженням можливості установки гаража на конкретній земельній ділянці, оформляємо всі необхідні дозволи.
  • Отримуємо розпорядження райадміністрації про розміщення гаража (на підставі якого, уклавши договір оренди з ЖКГ, гараж можна використовувати).

Узаконити гараж в приватному домоволодінні

Оформлення гаража в приватному домоволодінні відбувається за аналогією з оформленням прибудови або нового будівництва, з урахуванням того, що в наявності мають бути документи, що підтверджують право власності на земельну ділянку та на будинок. 

Таким чином за допомогою фахівців компанії «Нове БТІ» узаконити гараж досить таки просто, т.к. оформлення всіх документів відбувається за дорученням. 

Яка вартість узаконення гаража? 

Вартість узаконення гаража може варіюватися. Ціна і терміни залежать від обсягу робіт, чи є дозвіл на його будівництво чи ні. Але в більшості випадків наша ціна як правило нижче, ніж в інших подібного роду компаніях. У нашому випадку ціна, а також терміни і кінцевий результат обов'язково попередньо узгоджуються і вказуються в договорі на надання послуг. 

Терміни: 

1,5 міс.

Вартість:

Залежить від виконаної роботи. 

Підсумок: 

  • Розпорядження райадміністрації на дозвіл установки гаража. 

Замовити послугу або задати своє питання Ви можете за телефоном: (048) 777-11-11 

Терміни та вартість

Залежать від наявної документації та поточного стану справ.

Замовити послугуПередзвонити мені

Узаконення гаража

Замовити послугу