вул. Велика Арнаутська, 15, офіс 62

ПН-ПТ — 9:00 - 18:00

ru ua
Замовити зворотний дзвінок
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
купити/продати?
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
записатися на консультацію
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
Замовити послугу
Введений невірний формат номера
Замовити послугу

Узаконення гаража

Більшість автовласників Одеси вважають за краще не залишати своє авто на дворовій парковці через ризик його пошкодження або викрадення. Виходом для господарів автомобілів стає облаштування надійного гаража. Але багато хто вирішує побудувати невеликий об'єкт, який не узаконивши його. Ціною ігнорування Закону України «Про власність» стають адміністративні стягнення або знесення нелегальної споруди. Загальна умова для оформлення дозволу на зведення та використання приміщення, прописане в законі, полягає в приватизації або отриманні права на користування землею під ним.

Процедура

Оформити господарський об'єкт у власність можна, тільки отримавши відповідний дозвіл.

Побудувавши металевий гараж, узаконити його можна, надавши документи про право володіння землею або договір оренди на зазначену ділянку.

Для будівництва капітальної споруди знадобитися більшу кількість документів, включаючи довідки про відповідність технічним та іншим будівельним нормам. Перед отриманням довідок потрібно надати план будівлі в Департамент Державної архітектурно-будівельної інспекції в Одесі або звернутися до професіоналів. Замовивши одну з послуг компанії «Нове БТІ», можна оцінити стан наявних документів або доручити оформити їх нашим експертам, заощадивши свій час і нерви.

Свідоцтво про право власності на гаражний будівництво вбереже вас від адміністративної відповідальності і дозволить отримати компенсацію у разі знесення об'єкта. Процедура узаконення різниться для будівель, розташованих на території приватної земельної ділянки, у дворі багатоквартирного будинку.

У приватному домоволодінні

Щоб узаконити будівництво гаражної будівлі на приватній земельній ділянці, треба надати документи, що свідчать про його приватизації. Металевий гараж можна встановити вже при наявності зазначеної документації. Ціною споруди капітальної споруди стане збір додаткових паперів про відповідність його планів будівельно-технічним нормам.

У дворі багатоквартирного будинку

Оформити паспорт на будівництво гаража в загальному дворі багатоквартирного будинку складніше, так як земля тут є комунальною власністю і не підлягає приватизації. Щоб узаконити будівлю, потрібно:

  • звернутися в районну адміністрацію для отримання розпорядження про встановлення гаража на обумовленому ділянці землі;
  • укласти договір довгострокової оренди з ЖЕКом;
  • отримати дозвіл на будівництво в ДАБІ на підставі орендного договору і плану будівлі.

«Нове БТІ» - узаконення гаража в Одесі

Спростити процедуру отримання гаражного об'єкта у власність можна, довіривши оформлення дозволів професіоналам з нашої компанії. Ми в стислі терміни зберемо всі необхідні довідки.

Вартість послуг

Ви можете замовити професійне оформлення документів на будь-якому етапі, тому вартість роботи експертів залежить від поточного стану справ.

Термін виконання

Звернувшись в «Нове БТІ», можна узаконити і встановити гараж протягом 30-45 днів.

Результати

Підсумком нашої роботи стане видача розпорядження райадміністрації на установку гаража, дозволу на його будівництво або свідоцтва про перехід у власність в залежності від конкретної ситуації.

Терміни та вартість

Залежать від наявної документації та поточного стану справ.

Замовити послугуПередзвонити мені

Узаконення гаража

Замовити послугу

Відгуки клієнтів

Залишити відгук