вул. Велика Арнаутська, 15, офіс 62

ПН-ПТ — 9:00 - 18:00

Наш партнер:

ru ua en
Замовити зворотний дзвінок
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
купити/продати?
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
записатися на консультацію
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
Замовити послугу
Введений невірний формат номера
Замовити послугу

Відчуження землі

Відчуження землі - це передача землі у власність іншої особи за допомогою укладення сторонами договору купівлі-продажу, обміну, дарування. Відчуження земельних ділянок є дуже поширеною процедурою в Україні. 

При проведенні будь-якої цивільно-правової угоди сторони завжди намагаються витягти максимальну користь для себе, а саме: продати за максимально вигідною ціною, сплативши при цьому мінімум податків. Адже коли мова йде про відчуження землі, враховуючи її вартість, не легко себе змусити зробити обов'язковий платіж в казну держави в такому розмірі.

Багато громадян при відчуженні землі укладають замість договору купівлі-продажу земельної ділянки договір дарування, адже податкові платежі при такій угоді значно менші. Але тут існують свої мінуси і ризики, тому що якщо з якої-небудь причини в подальшому договір дарування буде визнаний недійсним, довести факт передачі грошових коштів буде практично неможливо. І це тільки один з жалюгідних прикладів, яких насправді дуже багато.

Фахівці компанії «Нове БТІ» мають великий досвід у проведенні угод з відчуження землі, що дозволяє надати повну правову консультацію, вірно визначити ризики в кожному конкретному випадку, порадити максимально вигідне рішення для Вас.

Терміни і вартість:

Залежать від поставленого завдання і виконаної роботи.

Підсумок:

  • Договір купівлі-продажу
або
  • Договір обміну
або
  • Договір оренди.

Замовити послугу або задати своє питання Ви можете за телефоном: (048) 777-11-11

Терміни та вартість

Залежать від наявної документації та поточного стану справ.

Замовити послугуПередзвонити мені

Відчуження землі

Замовити послугу