вул. Велика Арнаутська, 15, офіс 62

ПН-ПТ — 8:00 - 19:00

ru ua en
Замовити зворотний дзвінок
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
купити/продати?
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
записатися на консультацію
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
Замовити послугу
Введений невірний формат номера
Замовити послугу

Витяг з реєстру прав власності

З 1 січня 2016 роки замість звичного всім свідоцтва про право власності на нерухоме майно видається інформаційна довідка з реєстру прав власності на нерухоме майно - це документ, який свідчить про те, що відомості про об'єкт нерухомості внесені до єдиного державного реєстру. Він необхідний для здійснення таких операцій з нерухомим майном, як:

  • купля та продаж;
  • дарування;
  • обмін;
  • вступ в спадок;
  • передача під заставу.

У число тих громадян, які мають право на отримання інформаційної довідки входять власники об'єкта нерухомості, спадкоємці (для юридичних осіб - правонаступники), правокористувачі або довірені особи всіх перерахованих вище категорій. Її можна отримати на квартиру, будинок або приміщення, яке знаходиться у власності.

порядок оформлення

З 2016 року в зв'язку зі зміною в законодавстві інформаційну довідку з Єдиного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об'єктів нерухомого майна щодо об'єкта нерухомого майна (цей документ з 1 січня 2016 року видається замість свідоцтва про право власності) може отримати будь-яка особа, яка зареєструвалася на сайті кабінету електронних сервісів за адресою https://kap.minjust.gov.ua/services/registry

До 2013 р для того, щоб зареєструвати нерухомість у власність і отримати підтвердження про реєстрацію, необхідно було звертатися до комунального БТІ. Пропала необхідність в отриманні довідки-характеристики з комунального БТІ, вся інформація тепер міститься в інформаційній довідці.

Допомога в отриманні інформаційної довідки

Компанія Нове БТІ надає послуги з допомогою в отриманні інформаційної довідки на об'єкт нерухомості у встановлений законом термін.

Ціна на наші послуги

Ми встановлюємо прийнятні ціни на наші послуги. Ми надаємо допомогу в реєстрації "під ключ", тому вам не доведеться замовляти додатково інші документи в інших організаціях. Підсумок - Ви економите час і гроші.

Терміни і вартість процедури ми завжди прописуються в договорі на надання послуги. Отримати консультацію по телефону з приводу цін, а також за процедурою оформлення Ви можете натиснувши на кнопку Замовити дзвінок.

Підсумок:

Витяг з реєстру прав власності на нерухоме майно.

Замовити послугу або задати своє питання Ви можете за телефоном: (048) 777-11-11

Терміни та вартість

Залежать від наявної документації та поточного стану справ.

Замовити послугуПередзвонити мені

Витяг з реєстру прав власності

Замовити послугу

Відгуки клієнтів

Залишити відгук