вул. Велика Арнаутська, 15, офіс 62

ПН-ПТ — 9:00 - 18:00

ru ua
Замовити зворотний дзвінок
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
купити/продати?
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
записатися на консультацію
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
Замовити послугу
Введений невірний формат номера
Замовити послугу

Витяг з реєстру прав власності

У січні 2016 р звичне всім свідоцтво про право власності будь-яким нерухомим майном змінила довідка з державного реєстру. Вона служить свідченням того, що в єдиному Держреєстрі є відомості про цікавить нерухомості. Незважаючи на гадану простоту, отримання цього документа вимагає багато сил і часу. Щоб уникнути бюрократичної тяганини, зверніться до консультантів компанії «Нове БТІ».

В яких випадках потрібна довідка з Держреєстру?

Довідка з єдиного державного реєстру необхідна для того, щоб здійснювати цивільно-правові операції з нерухомим майном. Зокрема, при її наявності можна підписати договір:

 • купівлі-продажу,
 • дарування,
 • обміну,
 • передачі об'єкта нерухомості під заставу.

Крім того, документ необхідний при оформленні спадщини. Як заявника на отримання цього інформаційного документа можуть виступати:

 • власники нерухомого майна в Одесі або іншому місті України,
 • правонаступники (для юридичних осіб),
 • спадкоємці,
 • правокористувачі.

При необхідності громадяни із зазначених категорій можуть доручити отримання виписки довіреним особам. Документ видається на квартири, будинки і приміщення, що знаходяться в приватній власності.

Порядок оформлення довідки з Держреєстру

Отримати довідку з державного реєстру можна тільки в тому випадку, якщо об'єкт нерухомості вже зареєстрований в Державній реєстраційній службі. Якщо майно ще не зареєстровано, потрібно звернутися в органи державного реєстру України.

Щорічно в законодавство вносяться нові поправки, що стосуються реєстрації прав власності на нерухомість. При цьому вони не стосуються витягу з реєстру - документа, який видається вже після того, як ці права захищені. З 2016 року були змінені законодавчі акти, що поширюються на сферу нерухомості. Згідно з новими правилами, інформаційна довідка з будь-якого нерухомого майна повністю замінює свідоцтво про право власності, яке використовувалося раніше. Документ видається у вигляді виписки з таких державних служб, як:

 1. Єдиний реєстр заборон на відчуження нерухомості,
 2. Єдиний реєстр речових прав на нерухомість,
 3. Державний реєстр іпотек.

Право на отримання цього інформаційного документа є у кожного громадянина країни. Правда, для цього потрібно спочатку пройти реєстрацію в електронному сервісному кабінеті.

Раніше щоб зареєструвати права власності на нерухоме майно та отримати документ, який підтверджує ці права, потрібно було звертатися в бюро технічної інвентаризації. З 2013 р всі відомості, які зберігалися в організації комунальної форми підпорядкування, відображаються у виписці з Держреєстру.

Документи на отримання виписки з Держреєстру

Щоб отримати інформаційну довідку з Держреєстру прав власності на об'єкт нерухомості, потрібно написати заяву встановленого зразка, розробленого Міністерством Юстиції. Як заявника має виступати особа, законне право якого підтверджується відповідними документами. Крім заяви, потрібно надати:

 • документ, який підтверджує право власності (документ про вступ у спадок, договір купівлі-продажу, обміну або дарування, свідоцтво права власності і т.д.);
 • технічну документацію на нерухоме майно;
 • копію паспорта громадянина України;
 • код власника нерухомого об'єкта.

З цим пакетом документів слід звернутися в бюро технічної інвентаризації Одеси або будь-якого іншого міста країни. Саме його органи надають витяг з Держреєстру прав власності. Тут же можна скористатися послугами з прискореного оформлення документа, а також вирішити нестандартні питання.

При оформленні виписки з Держреєстру можна зіткнутися з труднощами і незручностями, які можуть ускладнити завдання і продовжити терміни отримання документа. Щоб не втрачати час і захистити себе від бюрократичної тяганини, скористайтеся комплексними послугами компанії «Нове БТІ».

Що входить в послугу?

Фахівці компанії «Нове БТІ» допомагають жителям Одеси та інших міст країни отримувати інформаційні довідки на будь-які об'єкти житлового або комерційного призначення. Ми готові оформити необхідні документи для продажу чи дарування нерухомості навіть в складних умовах і в терміни, обумовлені в українському законодавстві.

Оформлення комплексної послуги «під ключ» дасть вам можливість:

 • відмовитися від самостійної оплати платежів, які потрібні для отримання довідок з реєстру прав власності;
 • позбавити себе від необхідності самостійно займатися пошуком відомостей про нерухоме майно, грунтуючись на його адресу, кадастровий або реєстраційний номер, місцезнаходження, ідентифікаційних даних компанії або фізичної особи;
 • економити час і гроші на самостійне звернення в інші організації, які видають додаткові документи.

Терміни та вартість послуги залежать від етапу оформлення виписки, положення справ і пакету наявних документів. Вони обумовлюються під час консультації і прописуються в договорі. Далі вам не потрібно буде звертатися в різні організації для отримання довідок. Наші фахівці все зроблять самі.

Щоб отримати детальну консультацію щодо процедури оформлення довідки з реєстру, зателефонуйте за вказаними номерами, напишіть в онлайн-чат або замовте «Зворотній дзвінок».

Терміни та вартість

Залежать від наявної документації та поточного стану справ.

Замовити послугуПередзвонити мені

Витяг з реєстру прав власності

Замовити послугу

Відгуки клієнтів

Залишити відгук