вул. Велика Арнаутська, 15, офіс 62

ПН-ПТ — 8:00 - 19:00

ru ua en
Замовити зворотний дзвінок
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
купити/продати?
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
записатися на консультацію
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
Замовити послугу
Введений невірний формат номера
Замовити послугу

Введення в експлуатацію

Введення в експлуатацію об'єкта нерухомості

Введення в експлуатацію об'єкта нерухомості (житлового та нежитлового приміщення, будівлі, споруди) відбувається згідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» і залежить від складності будівлі або споруди. Перш за все, введення необхідне для того, щоб побудована, реконструйована будівля почала функціонувати. Введення в експлуатацію об'єктів нерухомості дає можливість підключити "життєво-важливі" комунікації, такі як водо-, газо- і теплопостачання.

Акт введення об'єкта нерухомості в користування

Введення в користування будинку або нежитлового приміщення підтверджується видачею та реєстрацією акту про введення в експлуатацію об'єкта нерухомості. Таким актом є сертифікат відповідності або декларація про готовність.

Стаття 32 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» передбачає, що всі будівлі і споруди відносяться до різних категорій складності. Виходячи з цього, введення в користування підтверджує:

Декларація про готовність - для будівель і споруд І-ІІІ категорії складності (індивідуальних житлових будинків, садових і дачних будинків не більше 2-х поверхів, площею не більше 300 кв.м, а також господарських будівель і споруд на ділянці).

Сертифікат відповідності, який оформляється на об'єкти нерухомості IV-V категорії складності (торгові центри, заправки і тощо).

В Одесі видачу та реєстрацію актів введення як житлових, так і нежитлових приміщень здійснює територіальне відділення Державної архітектурно-будівельної інспекції України (м. Одеса, вул. Канатна, 83).

Введення в експлуатацію будинку, нежитлового приміщення є процедурою, яка передує отриманню свідоцтва про право власності в Державній реєстраційній службі (м. Одеса, вул. Старицького, 10а). Переведення нежитлового приміщення в житлове можливе тільки після введення в експлуатацію такого приміщення.

Введення в експлуатацію самобуду в Одесі

Самобуд має на увазі під собою самовільно зведену споруду (будинок, нежитлове приміщення) без дозвільної документації на будівництво та, відповідно, без введення в експлуатацію. Процедура введення в експлуатацію самобуду залежить від дати закінчення його будівництва. Здача в експлуатацію самовільно побудованого будинку, прибудови в Одесі здійснюється за певними правилами. Детальніше про це написано тут.

Наша компанія надає допомогу в реєстрації декларації про готовність та отриманні сертифікату відповідності в м.Одеса та області на такі об'єкти нерухомості, як:

  • багатоквартирні будівлі, окремі квартири;
  • балкони та прибудови до квартир;
  • індивідуальні, дачні, садові будинки та прибудови до них (у тому числі самобуди);
  • нежитлові приміщення, промислові будівлі та споруди, в тому числі підвищеної категорії складності.

Терміни:

10 робочих днів.

Вартість:

Залежить від виконаної роботи.

Підсумок:

  • Декларація про готовність

або

  • Сертифікат відповідності.

Замовити послугу або задати своє питання Ви можете за телефоном: (048) 777-11-11

Терміни та вартість

Залежать від наявної документації та поточного стану справ.

Замовити послугуПередзвонити мені

Введення в експлуатацію

Замовити послугу

Відгуки клієнтів

Залишити відгук