Технiчний паспорт від 900 грн

Замовити зворотній дзвінок

Зворотній зв'язок

Залиш відгук та отримай знижку до 10%

  • * Знижка залежить від послуги. Детальніше можна дізнатися у консультанта.

Ми вже прораховуємо вартість вашого об'єкта - залиште свої контакти і ми вам передзвонимо

Щоб отримати чек-лист з докладним описом етапів оформлення документів - залиште свої контакти

Ми помітили, що ви довгий час на сайті. Можливо вам потрібна допомога? Залиште свої контакти

або зателефонуйте за номером +38 067 619 78 01

Задати питання

Задати питання

Як знайти земельну ділянку по кадастровому номеру

9 Травня 2019
Як знайти земельну ділянку по кадастровому номеру, фото [1]

Згідно ст. 36 ЗУ «Про державний земельний кадастр» відомості про зареєстровані земельні ділянки знаходяться у відкритому доступі на сайті Публічної кадастрової карти України. Знаючи кадастровий номер, ви можете отримати інформацію про тип власності, площі і цільове призначення землеволодіння. Там же, після заповнення заяви на отримання відомостей з Державного земельного кадастру (ДЗК), ви можете замовити Виписку про земельну ділянку.

Щоб отримати виписку про нормативну грошову оцінку або дізнатися інформацію про власника території, необхідно пройти ідентифікацію особи.

Як перевірити реєстрацію землі в ДЗК

Щоб дізнатися, який кадастровий номер присвоєно ділянці, вивчіть держакт на землю. У документах нового зразка його вказують на зворотному боці аркуша. Якщо акт на землю був складений до 2004 року, то існує велика ймовірність того, що земельній ділянці не присвоєно кадастровий номер і дані про нього ще не занесені в ДЗК України.

Виняток становлять державні акти, видані в Києві (рожевого кольору). У них вказується номер, за допомогою якого можна дізнатися повний кадастровий номер (для цього зверніться в ДЗК за випискою).

Як знайти ділянку землі по кадастровому номеру

Для цього необхідно перейти на сайт Державної кадастрової карти http://map.land.gov.ua/kadastrova-karta. У браузері відкриється вікно з картою України, зверху над якою знаходиться пошуковий рядок для введення даних. У ній необхідно прописати кадастровий номер (двокрапки можна не переносити, система проставить їх самостійно), а потім натиснути на кнопку пошук. Якщо інформація введена вірно, то ви побачите земельну ділянку і спливаюче вікно, в якому про нього.

Як знайти земельну ділянку по кадастровому номеру, фото [3]

Як знайти ділянку землі за місцезнаходженням

Якщо ви не знаєте кадастровий номер об’єкта і поряд з вами немає акту на землю, то необхідно проводити пошук вручну. Для цього заповніть на сайті Публічної кадастрової карти України колонку з лівого боку: вкажіть область і район місцезнаходження землі. Після цього система перенесе вас на фрагмент карти з вказаною земельною ділянкою. Будьте готові до того, що на екрані не відображаються назви вулиць і номери будинків. Ви побачите лише основні дороги і кордону зареєстрованих територій у вигляді зелених ліній і блакитних фігур відповідно. Щоб швидше знайти ділянку, розгорніть список, що випадає налаштувань у верхньому правому кутку і виберіть шар карти – ортофотоплан (відображення місцевості зі супутників).

Якщо не знайшли ділянку ні по одному з цих способів, то значить він не занесений до Державного земельного кадастру. Для присвоєння кадастрового номера необхідно звернутися в Госгеокадастр за місцезнаходженням території.

Як знайти дані про власника землі

Щоб дізнатися, на кого оформлений ділянку, клікніть по ньому мишкою і у спливаючому вікні виберіть рядок «Інформація про право власності та речові права». Ви потрапите на сторінку авторизації. Виберіть зручний спосіб ідентифікації (через банківські дані або електронний цифровий підпис) і підтвердіть свою особистість. Після цього ви отримаєте доступ до інформації про землепользователе будь-якої ділянки. Дана процедура не є анонімною. Власник ділянки зможе дізнатися відомості про осіб, які запитували інформацію про те, на кого зареєстровано право власності на землю, через подачу заяви до Державного земельного кадастру.

Задати питання