Технiчний паспорт від 900 грн

Замовити зворотній дзвінок

Зворотній зв'язок

Залиш відгук та отримай знижку до 10%

  • * Знижка залежить від послуги. Детальніше можна дізнатися у консультанта.

Ми вже прораховуємо вартість вашого об'єкта - залиште свої контакти і ми вам передзвонимо

Щоб отримати чек-лист з докладним описом етапів оформлення документів - залиште свої контакти

Ми помітили, що ви довгий час на сайті. Можливо вам потрібна допомога? Залиште свої контакти

або зателефонуйте за номером +38 067 619 78 01
Замовити дзвінок
Енергетичний сертифікат, фото [1] Енергетичний сертифікат, фото [2] Енергетичний сертифікат, фото [3] Енергетичний сертифікат, фото [4] Енергетичний сертифікат, фото [5] Енергетичний сертифікат, фото [6] Енергетичний сертифікат, фото [7] Енергетичний сертифікат, фото [8] Енергетичний сертифікат, фото [9] Енергетичний сертифікат, фото [10]

Енергетичний сертифікат

Інженерно-геологічні вишукування – це комплекс робіт по вивченню геологічних особливостей ділянки і умов території забудови. Проводиться з метою отримання необхідної інформації і підтвердження можливості розробки проектної документації.

Замовити онлайн

Замовити зворотній дзвінок

Наш менеджер надасть вам безкоштовну консультацію

У 2018 році, 23 липня, в нашій країні почав діяти Закон № 4941 «Про енергетичну ефективність будівель». Основний акцент в цьому документі робиться на енергетичної сертифікації та оцінці будівель по встановленим критеріям енергозбереження. З 1 липня 2019 року цю процедуру повинні проходити будуються будівлі і ті, в яких здійснюється капітальний ремонт або реконструкція. Після перевірки компетентними органами видається енергетичний сертифікат – електронний документ встановленої форми, в якому відображається:

Енергетичний сертифікат, фото [11]

Енергосертіфікат: особливості та вимоги

Такий документ, як сертифікат енергоефективності є частиною проектної документації в складі техпаспорта будинку. Завдяки його наявності з відповідними об’єктивними показниками продавець отримує перевагу при продажу нерухомості, оскільки у покупців буде можливість визначити розмір комунальних платежів до придбання будівлі або його частини. Звичайно ж, рішення про проведення сертифікації залишається за власником будинку, квартири, офісу або іншого приміщення.

Обов’язковій сертифікації підлягають такі категорії будівель:

Енергетичний сертифікат, як інструмент оцінки енергоефективності, вказує, скільки енергоресурсів використовує будівлю і потенціал до їх мінімізації – обґрунтовані рекомендації з урахуванням місцевих кліматичних умов. Термін дії сертифіката енергоефективності будівлі або його окремих елементів становить 10 років.

Специфіка енергосертіфіката для орендарів

У зазначеному вище законі № 4941 є деякі особливості, що стосуються тих, хто орендує будівлі або окремі приміщення. З одного боку, вони не зобов’язані здійснювати сертифікацію, а з іншого – орендодавець повинен надати енергетичний сертифікат на вимогу орендаря або повідомити про його відсутності. Наявність цього документа дозволить розрахувати суму витрат, що підуть на утримання будівлі або приміщення. А це дасть можливість планувати бюджет на обслуговування. Варто відзначити, що орендарі мають право здійснити сертифікацію в тому випадку, якщо в орендну плату включені платежі за енергоресурси.

Дані, які вказуються в енергетичному сертифікаті

У енергосертіфікате позначений рівень енергоефективності об’єкта (від «А» до «G»), а також характеристики інженерних мереж та огороджуючих конструкцій. У цьому документі обов’язково повинні бути такі дані:

Потрібно відзначити, що покупець нерухомості має право вимагати від власника сертифікат енергоефективності об’єкта. Фахівці компанії «Нове БТІ» в обумовлені терміни розроблять цей документ. Звертаємо увагу на те, що здійснювати обстеження енергоефективності будівлі і видавати енергетичний сертифікат має право тільки кваліфікований енергоаудитора, який має відповідні документи, що підтверджують його компетентність.

Замовити послугу

Наші клієнти

Відгуки

Ірина

Допомогли з реєстрацією договору розділу квартири. Нікуди навіть ходити не довелося, тільки в офіс компанії, щоб забрати зареєстрований договір.

1 Жовтня 2019

Сергій

Звертався з питань з технічного паспорту. Консультанти допомогли. Спасибі.

10 Липня 2019

Олександр

Дякую за консультацію по телефону. Дуже допомогли розібратися в питаннях перекладу з нежитлового фонду в житловий.

16 Жовтня 2014

Сергій

Таких докладних схем оформлення реконструкції мені ще ніхто не надавав. А головне БЕЗКОШТОВНО проконсультували в офісі. Раджу.

26 Вересня 2020

Анна

Хочемо з чоловіком висловити велику подяку! Робили перепланування в квартирі. Абсолютно без зайвої мороки, пояснили все буквально на пальцях, що, навіщо і чому, і позбавили нас від зайвого клопоту по оформленню.

23 Січня 2020

Віктор

Вирішив купити квартиру, та тільки зіткнувся з проблемою, так як ніколи до цього не набував вторинку. Спасибі Нове БТІ, що допомогли не зробити помилку. При перевірці документів на квартиру виявилося, що на неї накладено арешт в банку.
Раджу всім замовляти супровід угоди у фахівців.

22 Березня 2019

Саня Флекс

Товариші! Найоперативніші і повні консультації тут. Дуже детально розписали мені відповідь на мій ворпос вконтакте, дякую. Консультації в мережі це дуже зручно. Обов’язково звернуся ще!

11 Листопада 2019

Олександр

Переглянув багато інформації щодо надання послуги в Одесі на оформлення нового техпаспорту на квартиру. Вибрав фірму Нове БТІ. Причиною стали три особливості: дохідливо подана інформація на сайті фірми, реальна ціна та терміни виконання послуги та приємне спілкування зі співробітником фірми Олександром, робочий день якого починається з 8 ранку.

10 Листопада 2021

Юрій

6 років оформляв землю у державній конторі. Звернувся сюди і мені допомогли вирішити це питання за 3 тижні. По грошах вийшло дешевше, ніж їздити 6 років по конторам наших бюрократів. Хлопцям спасибі за оперативність !!

10 Червня 2019

Олена

Хочу подякувати співробітникам Нового БТІ за професіоналізм, точність виконання роботи в зазначений термін, а також особливо, за увагу, участь до нюансів ситуації. Зверталися за послугою введення будинку в експлуатацію та реєстрації права власності, все пройшло швидко, легко. Буду рекомендувати цю компанію своїм знайомим, так як стиль роботи, ставлення до своєї справи викликає довіру, яке підтверджується результатом роботи.

2 Серпня 2020

Костянтин

Робив через дану організацію документи на новобуд: свідоцтво про право власності та технічний паспорт. Не дивлячись на травневі свята, все зробили в обумовлений термін. Нарікань не маю.

10 Травня 2020

Володимир

Я не нехтую безкоштовною консультацією юриста в інтернеті. Ось і цього разу, постало питання з перепланування в квартирі, поставив його через форму на сайті. Відповідь на моє запитання на сайті прийшов реально дуже швидко) Відповіли в цей же день, дивлюся що люди намагаються і з повагою ставляться до своєї справи. Так тримати!

9 Липня 2020

Лев

Купував квартирку в новобудові. Звертався за консультацією та з їх допомогою зробив право власності на квартиру. Все досить просто вийшло, не вникаючи в нюанси. Спасибі.

29 Січня 2020

Михайло

Оформляв квартиру + переклад з НЕ житлового в житлове. Акуратно, чітко і в строк. Велике спасибі за хорошу роботу.

21 Травня 2019

Сан Санич

Нормальні, приємні хлопці. Правда, дорогі.

12 Квітня 2019

Inna

Нове БТІ, ще раз спасибі за приватизацію квартири. Будемо радити друзям !!!

10 Вересня 2020

Вадим Олегович

Розділ розрахувати податки – дуже корисна і зручна річ, такого ще не зустрічав. Постійно вдаюся в своїй практиці до його допомоги.

20 Липня 2020

Анонім

Не знав, що перепланування в квартирі – це ціла історія. Тільки тут на сайті отримав докладну відповідь зі свого питання і вирішив оформити все в цьому БТІ. Претензій не маю.

14 Серпня 2019

Kirill

Багато тут пишуть, що дорого. Я б не сказав. Переконався на власному досвіді коли продзвонив все подібні компанії в Одесі. Як то кажуть все пізнається в порівнянні :-). Я довгий час своїми силами намагався оформити дозвіл на будівництво будинку. Але не тут то було, у нас в країні це зробити не так просто смертному 🙂 …

3 Травня 2020

Юрій

Були питання по техпаспорт … Консультант Ірина передзвонила в перебігу декількох хвилин і за 5 хв. я почув відповіді на всі свої питання … Дякую за роботу і нормальне ставлення! Приємно усвідомлювати що в нашій країні щось змінюється на краще! Удачі в роботі, ну і в житті теж!

31 Серпня 2018

Замовте послуги фахівців прямо зараз

А також отримай на пошту чек-лист:
Як діяти, якщо потрібно провести геологічні роботи?