Технiчний паспорт від 600 грн

Замовити зворотній дзвінок

Зворотній зв'язок

Залиш відгук та отримай знижку до 10%

  • * Знижка залежить від послуги. Детальніше можна дізнатися у консультанта.

Ми вже прораховуємо вартість вашого об'єкта - залиште свої контакти і ми вам передзвонимо

Щоб отримати чек-лист з докладним описом етапів оформлення документів - залиште свої контакти

Ми помітили, що ви довгий час на сайті. Можливо вам потрібна допомога? Залиште свої контакти

або зателефонуйте за номером +38 067 619 78 01
Замовити дзвінок
Енергетичний сертифікат, фото [1] Енергетичний сертифікат, фото [2] Енергетичний сертифікат, фото [3] Енергетичний сертифікат, фото [4] Енергетичний сертифікат, фото [5] Енергетичний сертифікат, фото [6] Енергетичний сертифікат, фото [7] Енергетичний сертифікат, фото [8] Енергетичний сертифікат, фото [9] Енергетичний сертифікат, фото [10]

Енергетичний сертифікат

Інженерно-геологічні вишукування – це комплекс робіт по вивченню геологічних особливостей ділянки і умов території забудови. Проводиться з метою отримання необхідної інформації і підтвердження можливості розробки проектної документації.

Замовити онлайн

Замовити зворотній дзвінок

Наш менеджер представить вам безкоштовну консультацію

У 2018 році, 23 липня, в нашій країні почав діяти Закон № 4941 «Про енергетичну ефективність будівель». Основний акцент в цьому документі робиться на енергетичної сертифікації та оцінці будівель по встановленим критеріям енергозбереження. З 1 липня 2019 року цю процедуру повинні проходити будуються будівлі і ті, в яких здійснюється капітальний ремонт або реконструкція. Після перевірки компетентними органами видається енергетичний сертифікат – електронний документ встановленої форми, в якому відображається:

Енергетичний сертифікат, фото [11]

Енергосертіфікат: особливості та вимоги

Такий документ, як сертифікат енергоефективності є частиною проектної документації в складі техпаспорта будинку. Завдяки його наявності з відповідними об’єктивними показниками продавець отримує перевагу при продажу нерухомості, оскільки у покупців буде можливість визначити розмір комунальних платежів до придбання будівлі або його частини. Звичайно ж, рішення про проведення сертифікації залишається за власником будинку, квартири, офісу або іншого приміщення.

Обов’язковій сертифікації підлягають такі категорії будівель:

Енергетичний сертифікат, як інструмент оцінки енергоефективності, вказує, скільки енергоресурсів використовує будівлю і потенціал до їх мінімізації – обґрунтовані рекомендації з урахуванням місцевих кліматичних умов. Термін дії сертифіката енергоефективності будівлі або його окремих елементів становить 10 років.

Специфіка енергосертіфіката для орендарів

У зазначеному вище законі № 4941 є деякі особливості, що стосуються тих, хто орендує будівлі або окремі приміщення. З одного боку, вони не зобов’язані здійснювати сертифікацію, а з іншого – орендодавець повинен надати енергетичний сертифікат на вимогу орендаря або повідомити про його відсутності. Наявність цього документа дозволить розрахувати суму витрат, що підуть на утримання будівлі або приміщення. А це дасть можливість планувати бюджет на обслуговування. Варто відзначити, що орендарі мають право здійснити сертифікацію в тому випадку, якщо в орендну плату включені платежі за енергоресурси.

Дані, які вказуються в енергетичному сертифікаті

У енергосертіфікате позначений рівень енергоефективності об’єкта (від «А» до «G»), а також характеристики інженерних мереж та огороджуючих конструкцій. У цьому документі обов’язково повинні бути такі дані:

Потрібно відзначити, що покупець нерухомості має право вимагати від власника сертифікат енергоефективності об’єкта. Фахівці компанії «Нове БТІ» в обумовлені терміни розроблять цей документ. Звертаємо увагу на те, що здійснювати обстеження енергоефективності будівлі і видавати енергетичний сертифікат має право тільки кваліфікований енергоаудитора, який має відповідні документи, що підтверджують його компетентність.

Замовити послугу

Наші клієнти

Відгуки

Лев

Купував квартирку в новобудові. Звертався за консультацією та з їх допомогою зробив право власності на квартиру. Все досить просто вийшло, не вникаючи в нюанси. Спасибі.

29 Січня 2020

Андрій

Хтось говорить що дорого, зате без кидалова. Насправді я наприклад не знайшов компанію в Одесі, яка б на будь-яку послугу укладала б договір. Коротше є всі гарантії, і можна не переживати. Собі оформляв відсутні документи на будинок, який перейшов у спадок. Добре, що з архівів всі відновили, документи на право власності були загублені. Так би мій будиночок перейшов би державі.

3 Квітня 2020

Наталя

Хочу поділитися враженням від звернення у цю компанію. Узаконювали будинок на Фонтані, як і у більшості одеситів ніяких документів у нас не було, а оформити потрібно було для продажу. За стільки років ми постійно щось перебудовували, добудовували і ніхто нам не говорив, що на це треба дозволу, думали наше та й все, що хочемо, те й робимо. Вообщем звернулися в компанію, де нам надали повну консультацію, розповіли про всі нюанси, запропонували кілька варіантів, і найголовніше це терміни, які нас влаштовували. Ось такий підхід нас і підкупив. Зробили все за 2 тижні. Я думаю, що якби я зайнялася це затягнулося дуже надовго і невідомо ще й ніж. Загалом, що хочу сказати, дуже задоволені, так як зробили все професійно і швидко.

2 Серпня 2020

Андрій

Ціни звичайно космос. Але зате все “під ключ”. Рекомендую.

14 Травня 2020

Вадим Олегович

Розділ розрахувати податки – дуже корисна і зручна річ, такого ще не зустрічав. Постійно вдаюся в своїй практиці до його допомоги.

20 Липня 2020

Natali

Виникли питання при продажу квартири. Тут на сайті задала своє питання з приводу податків при продажу, отримала відповідь вже на наступний день. Якщо б все так швидко консультували як ця компанія. Well done!)

2 Жовтня 2019

Святослав Сергійович

Спілкуюся з директоратом – компетентні професіонали, які дійсно знають свою справу. При відкритті нових торгових точок перекладаю приміщення в нежитловий фонд за допомогою Нового БТІ. Співпрацюємо більше трьох років – всі зобов’язання виконуються в строк і як обумовлено. рекомендую

3 Вересня 2020

Михайло

Оформляв квартиру + переклад з НЕ житлового в житлове. Акуратно, чітко і в строк. Велике спасибі за хорошу роботу.

21 Травня 2019

Костянтин

Робив через дану організацію документи на новобуд: свідоцтво про право власності та технічний паспорт. Не дивлячись на травневі свята, все зробили в обумовлений термін. Нарікань не маю.

10 Травня 2020

Рома

На консультацію у офісі раджу домовлятися завчасно по телефону, а та я приїхала, а мені так ніхто толком і не відповів на мої запитання. Довелося прийти в інший день.

16 Жовтня 2019

Kirill

Багато тут пишуть, що дорого. Я б не сказав. Переконався на власному досвіді коли продзвонив все подібні компанії в Одесі. Як то кажуть все пізнається в порівнянні :-). Я довгий час своїми силами намагався оформити дозвіл на будівництво будинку. Але не тут то було, у нас в країні це зробити не так просто смертному 🙂 …

3 Травня 2020

Оксана

Підготували всі документи для продажу квартири – оцінку, техпаспорт. Все чітко і без зволікань. Спасибі. Рекомендую !!!

22 Березня 2019

Кирило Олександрович

Дізнався про компанію на форумі в інтернеті, перші враження були сприятливі. Потім заїхав до хлопців в офіс. Отримав вичерпну консультацію з приводу оформлення дозвільної документації на будівництво. Все досить професійно. Рекомендувати не можу, так як на практиці нічого поки через «Нове БТІ” не оформляв. Але враження залишилися приємні.

16 Червня 2020

Анна

Хлопці, спасибі Вам за все! Без вашої допомоги не змогла б оформити землю!)

4 Липня 2019

Сан Санич

Нормальні, приємні хлопці. Правда, дорогі.

12 Квітня 2019

ТРЦ «City Center»

Компанія «Нове БТІ» виконали роботи з технічної інвентаризації нерухомого об’єкту, що знаходиться у власності ТРЦ «City Center». Роботи були виконані в найкоротші терміни, із високим рівнем якості, згідно нормативно-правовим актам. «Нове БТІ» має всі необхідні сертифікати, кваліфікованих і компетентних фахівців для проведення робіт із технічної інвентаризації всіх об’єктів недвіжімості. Враховуючи вищесказане, рекомендуємо «Нове БТІ» як команду висококваліфікованих фахівців у своїй галузі.

10 Лютого 2019

Єгор

Цю компанію мені порадив друг, який неодноразово звертався за допомогою. Хочу сказати, що хлопці роблять якість свою роботу і якщо тобі потрібні документи на конкретну дату, вони їх зроблять терміново.

16 Квітня 2020

Ольга

Вдячна за детальну консультацію по переоформленню квартири і виготовлення техпаспорта і оцінки для продажу квартири.

23 Липня 2014

Володимир

Я не нехтую безкоштовною консультацією юриста в інтернеті. Ось і цього разу, постало питання з перепланування в квартирі, поставив його через форму на сайті. Відповідь на моє запитання на сайті прийшов реально дуже швидко) Відповіли в цей же день, дивлюся що люди намагаються і з повагою ставляться до своєї справи. Так тримати!

9 Липня 2020

Валерій

Вдячний за відмінну і безкоштовну консультацію.

16 Жовтня 2019

Замовте послуги фахівців прямо зараз

А також отримай на пошту чек-лист:
Як діяти, якщо потрібно провести геологічні роботи?