Технiчний паспорт від 900 грн

Замовити зворотній дзвінок

Зворотній зв'язок

Залиш відгук та отримай знижку до 10%

  • * Знижка залежить від послуги. Детальніше можна дізнатися у консультанта.

Ми вже прораховуємо вартість вашого об'єкта - залиште свої контакти і ми вам передзвонимо

Щоб отримати чек-лист з докладним описом етапів оформлення документів - залиште свої контакти

Ми помітили, що ви довгий час на сайті. Можливо вам потрібна допомога? Залиште свої контакти

або зателефонуйте за номером +38 067 619 78 01
Замовити дзвінок
Енергетичний сертифікат, фото [1] Енергетичний сертифікат, фото [2] Енергетичний сертифікат, фото [3] Енергетичний сертифікат, фото [4] Енергетичний сертифікат, фото [5] Енергетичний сертифікат, фото [6] Енергетичний сертифікат, фото [7] Енергетичний сертифікат, фото [8] Енергетичний сертифікат, фото [9] Енергетичний сертифікат, фото [10]

Енергетичний сертифікат

Інженерно-геологічні вишукування – це комплекс робіт по вивченню геологічних особливостей ділянки і умов території забудови. Проводиться з метою отримання необхідної інформації і підтвердження можливості розробки проектної документації.

Замовити онлайн

Замовити зворотній дзвінок

Наш менеджер надасть вам безкоштовну консультацію

У 2018 році, 23 липня, в нашій країні почав діяти Закон № 4941 «Про енергетичну ефективність будівель». Основний акцент в цьому документі робиться на енергетичної сертифікації та оцінці будівель по встановленим критеріям енергозбереження. З 1 липня 2019 року цю процедуру повинні проходити будуються будівлі і ті, в яких здійснюється капітальний ремонт або реконструкція. Після перевірки компетентними органами видається енергетичний сертифікат – електронний документ встановленої форми, в якому відображається:

Енергетичний сертифікат, фото [11]

Енергосертіфікат: особливості та вимоги

Такий документ, як сертифікат енергоефективності є частиною проектної документації в складі техпаспорта будинку. Завдяки його наявності з відповідними об’єктивними показниками продавець отримує перевагу при продажу нерухомості, оскільки у покупців буде можливість визначити розмір комунальних платежів до придбання будівлі або його частини. Звичайно ж, рішення про проведення сертифікації залишається за власником будинку, квартири, офісу або іншого приміщення.

Обов’язковій сертифікації підлягають такі категорії будівель:

Енергетичний сертифікат, як інструмент оцінки енергоефективності, вказує, скільки енергоресурсів використовує будівлю і потенціал до їх мінімізації – обґрунтовані рекомендації з урахуванням місцевих кліматичних умов. Термін дії сертифіката енергоефективності будівлі або його окремих елементів становить 10 років.

Специфіка енергосертіфіката для орендарів

У зазначеному вище законі № 4941 є деякі особливості, що стосуються тих, хто орендує будівлі або окремі приміщення. З одного боку, вони не зобов’язані здійснювати сертифікацію, а з іншого – орендодавець повинен надати енергетичний сертифікат на вимогу орендаря або повідомити про його відсутності. Наявність цього документа дозволить розрахувати суму витрат, що підуть на утримання будівлі або приміщення. А це дасть можливість планувати бюджет на обслуговування. Варто відзначити, що орендарі мають право здійснити сертифікацію в тому випадку, якщо в орендну плату включені платежі за енергоресурси.

Дані, які вказуються в енергетичному сертифікаті

У енергосертіфікате позначений рівень енергоефективності об’єкта (від «А» до «G»), а також характеристики інженерних мереж та огороджуючих конструкцій. У цьому документі обов’язково повинні бути такі дані:

Потрібно відзначити, що покупець нерухомості має право вимагати від власника сертифікат енергоефективності об’єкта. Фахівці компанії «Нове БТІ» в обумовлені терміни розроблять цей документ. Звертаємо увагу на те, що здійснювати обстеження енергоефективності будівлі і видавати енергетичний сертифікат має право тільки кваліфікований енергоаудитора, який має відповідні документи, що підтверджують його компетентність.

Замовити послугу

Наші клієнти

Відгуки

Андрій

Хтось говорить що дорого, зате без кидалова. Насправді я наприклад не знайшов компанію в Одесі, яка б на будь-яку послугу укладала б договір. Коротше є всі гарантії, і можна не переживати. Собі оформляв відсутні документи на будинок, який перейшов у спадок. Добре, що з архівів всі відновили, документи на право власності були загублені. Так би мій будиночок перейшов би державі.

3 Квітня 2020

Святослав Сергійович

Спілкуюся з директоратом – компетентні професіонали, які дійсно знають свою справу. При відкритті нових торгових точок перекладаю приміщення в нежитловий фонд за допомогою Нового БТІ. Співпрацюємо більше трьох років – всі зобов’язання виконуються в строк і як обумовлено. рекомендую

3 Вересня 2020

Олена

Замовляла експертну оцінку для квартири для продажу. Все зробили з термін і як домовлялися. Сервіс порадував)

10 Червня 2020

Євген Захаров

Гарне бюро технічної інвентаризації. саме тут мені допомогли зробити документи з приводу перенесення стіни. Під час не зробив. При продажу виникли проблеми .. А завдяки БТІ вдалося швидко вирішити дане питання.

22 Вересня 2020

Вадим Олегович

Розділ розрахувати податки – дуже корисна і зручна річ, такого ще не зустрічав. Постійно вдаюся в своїй практиці до його допомоги.

20 Липня 2020

Владислав

Дякую за безкоштовну консультацію в офісі!

28 Серпня 2020

Валерій

Вдячний за відмінну і безкоштовну консультацію.

16 Жовтня 2019

Михайло

Оформляв квартиру + переклад з НЕ житлового в житлове. Акуратно, чітко і в строк. Велике спасибі за хорошу роботу.

21 Травня 2019

Антоніна

Два роки оформляли з чоловіком балкон (збільшили на 2! Метра). У Новому БТІ вирішили це питання за 1 міс., Правда частина документів була вже підготовлена нами. Якщо порахувати кількість “данини”, яке довелося роздати за ці 2 роки, то дешевше було прийти в Нове БТІ відразу. Заощадила б купу часу і нервів.

10 Вересня 2020

Єгор Маркелов

Для приватизації земельної ділянки треба було присвоїти кадастровий номер. Зовсім не хотілося займатися цим самостійно і витрачати час на бюрократію. Від мене потрібен був тільки список документів, інше вони зробили самостійно і досить швидко.

30 Липня 2019

Евген

Замовляли технічний паспорт на виробничий об’єкт. Привернула увагу вартість послуг, яка в порівнянні з іншими БТІ, набагато менше на такі послуги.

17 Березня 2020

Тетяна Павлівна

Спасибі, допомогли з оформленням квартири в новобудові. Зробили все “під ключ”, Дооформити відсутні документи. Через три тижні отримала готовий технічний паспорт на квартиру і зареєстроване свідоцтво. Всьо чотко, зручно і без черг.

18 Серпня 2020

Юлія

Дуже детально проконсультували по телефону з приводу приватизації земельної ділянки під Києвом, навіть приїзджати до офісу не знадобилося.

19 Червня 2019

В’ячеслав

Зробив собі містобудівний розрахунок реконструкції квартири і проект реконструкції. Далі дозвіл на будівництво і введення в експлуатацію оформляв сам. Техпаспорт на квартиру також замовив в даній організації. Ніяких причіпок до документів в ДАБК і в реєстраційній службі не було. Організація на рівні, раджу.

7 Липня 2020

Олександр

Переглянув багато інформації щодо надання послуги в Одесі на оформлення нового техпаспорту на квартиру. Вибрав фірму Нове БТІ. Причиною стали три особливості: дохідливо подана інформація на сайті фірми, реальна ціна та терміни виконання послуги та приємне спілкування зі співробітником фірми Олександром, робочий день якого починається з 8 ранку.

10 Листопада 2021

Марія

Приватизували кооперативну квартиру на мою бабусю. У новому БТІ всі реєстраційні дії справили на підставі довіреності. Навіть нікуди бігати не довелося. Зручно.

6 Березня 2020

Анна

Хлопці, спасибі Вам за все! Без вашої допомоги не змогла б оформити землю!)

4 Липня 2019

Анна

Хочемо з чоловіком висловити велику подяку! Робили перепланування в квартирі. Абсолютно без зайвої мороки, пояснили все буквально на пальцях, що, навіщо і чому, і позбавили нас від зайвого клопоту по оформленню.

23 Січня 2020

Генадій

Вводив будинок в експлуатацію і отримував право-встановлюють документи на нього. Все чітко і в строк. Ніяких додаткових платежів. Приємно мати справу з професіоналами. Буду рекомендувати.

24 Травня 2020

Inna

Нове БТІ, ще раз спасибі за приватизацію квартири. Будемо радити друзям !!!

10 Вересня 2020

Замовте послуги фахівців прямо зараз

А також отримай на пошту чек-лист:
Як діяти, якщо потрібно провести геологічні роботи?