Технiчний паспорт за 400 грн

Замовити зворотній дзвінок

Зворотній зв'язок

Залиш відгук та отримай знижку до 10%

  • * Знижка залежить від послуги. Детальніше можна дізнатися у консультанта.

Ми вже прораховуємо вартість вашого об'єкта - залиште свої контакти і ми вам передзвонимо

Щоб отримати чек-лист з докладним описом етапів оформлення документів - залиште свої контакти

Ми помітили, що ви довгий час на сайті. Можливо вам потрібна допомога? Залиште свої контакти

або зателефонуйте за номером +38 067 619 78 01
Замовити дзвінок
Енергетичний сертифікат, фото [1] Енергетичний сертифікат, фото [2] Енергетичний сертифікат, фото [3] Енергетичний сертифікат, фото [4] Енергетичний сертифікат, фото [5] Енергетичний сертифікат, фото [6] Енергетичний сертифікат, фото [7] Енергетичний сертифікат, фото [8] Енергетичний сертифікат, фото [9] Енергетичний сертифікат, фото [10]

Енергетичний сертифікат

Інженерно-геологічні вишукування – це комплекс робіт по вивченню геологічних особливостей ділянки і умов території забудови. Проводиться з метою отримання необхідної інформації і підтвердження можливості розробки проектної документації.

Замовити онлайн

Замовити зворотній дзвінок

Наш менеджер представить вам безкоштовну консультацію

У 2018 році, 23 липня, в нашій країні почав діяти Закон № 4941 «Про енергетичну ефективність будівель». Основний акцент в цьому документі робиться на енергетичної сертифікації та оцінці будівель по встановленим критеріям енергозбереження. З 1 липня 2019 року цю процедуру повинні проходити будуються будівлі і ті, в яких здійснюється капітальний ремонт або реконструкція. Після перевірки компетентними органами видається енергетичний сертифікат – електронний документ встановленої форми, в якому відображається:

Енергетичний сертифікат, фото [11]

Енергосертіфікат: особливості та вимоги

Такий документ, як сертифікат енергоефективності є частиною проектної документації в складі техпаспорта будинку. Завдяки його наявності з відповідними об’єктивними показниками продавець отримує перевагу при продажу нерухомості, оскільки у покупців буде можливість визначити розмір комунальних платежів до придбання будівлі або його частини. Звичайно ж, рішення про проведення сертифікації залишається за власником будинку, квартири, офісу або іншого приміщення.

Обов’язковій сертифікації підлягають такі категорії будівель:

Енергетичний сертифікат, як інструмент оцінки енергоефективності, вказує, скільки енергоресурсів використовує будівлю і потенціал до їх мінімізації – обґрунтовані рекомендації з урахуванням місцевих кліматичних умов. Термін дії сертифіката енергоефективності будівлі або його окремих елементів становить 10 років.

Специфіка енергосертіфіката для орендарів

У зазначеному вище законі № 4941 є деякі особливості, що стосуються тих, хто орендує будівлі або окремі приміщення. З одного боку, вони не зобов’язані здійснювати сертифікацію, а з іншого – орендодавець повинен надати енергетичний сертифікат на вимогу орендаря або повідомити про його відсутності. Наявність цього документа дозволить розрахувати суму витрат, що підуть на утримання будівлі або приміщення. А це дасть можливість планувати бюджет на обслуговування. Варто відзначити, що орендарі мають право здійснити сертифікацію в тому випадку, якщо в орендну плату включені платежі за енергоресурси.

Дані, які вказуються в енергетичному сертифікаті

У енергосертіфікате позначений рівень енергоефективності об’єкта (від «А» до «G»), а також характеристики інженерних мереж та огороджуючих конструкцій. У цьому документі обов’язково повинні бути такі дані:

Потрібно відзначити, що покупець нерухомості має право вимагати від власника сертифікат енергоефективності об’єкта. Фахівці компанії «Нове БТІ» в обумовлені терміни розроблять цей документ. Звертаємо увагу на те, що здійснювати обстеження енергоефективності будівлі і видавати енергетичний сертифікат має право тільки кваліфікований енергоаудитора, який має відповідні документи, що підтверджують його компетентність.

Замовити послугу

Наші клієнти

Відгуки

Антоніна

Два роки оформляли з чоловіком балкон (збільшили на 2! Метра). У Новому БТІ вирішили це питання за 1 міс., Правда частина документів була вже підготовлена нами. Якщо порахувати кількість “данини”, яке довелося роздати за ці 2 роки, то дешевше було прийти в Нове БТІ відразу. Заощадила б купу часу і нервів.

10 Вересня 2020

Марія

Приватизували кооперативну квартиру на мою бабусю. У новому БТІ всі реєстраційні дії справили на підставі довіреності. Навіть нікуди бігати не довелося. Зручно.

6 Березня 2020

Тетяна Павлівна

Спасибі, допомогли з оформленням квартири в новобудові. Зробили все “під ключ”, Дооформити відсутні документи. Через три тижні отримала готовий технічний паспорт на квартиру і зареєстроване свідоцтво. Всьо чотко, зручно і без черг.

18 Серпня 2020

Наталя

Дякую за консультацію. Відповіли швидко і оперативно

11 Грудня 2019

Анонім

Не знав, що перепланування в квартирі – це ціла історія. Тільки тут на сайті отримав докладну відповідь зі свого питання і вирішив оформити все в цьому БТІ. Претензій не маю.

14 Серпня 2019

Сан Санич

Нормальні, приємні хлопці. Правда, дорогі.

12 Квітня 2019

Саня Флекс

Товариші! Найоперативніші і повні консультації тут. Дуже детально розписали мені відповідь на мій ворпос вконтакте, дякую. Консультації в мережі це дуже зручно. Обов’язково звернуся ще!

11 Листопада 2019

Світлана

Замовляли в новому БТІ техпаспорт на квартиру. Якістю залишилися задоволені.

15 Березня 2020

Ольга

Вдячна за детальну консультацію по переоформленню квартири і виготовлення техпаспорта та оцінки для продажу квартири.

23 Липня 2020

Наталя

Величезне спасибі консультанту Марині, за детальну інформацію яка мене цікавила. Ви даєте безкоштовну консультацію і це дуже добре, людина в таких випадках не втрачає надії. Ви молодці. Величезне дякую.

9 Вересня 2019

Сергій

Таких докладних схем оформлення реконструкції мені ще ніхто не надавав. А головне БЕЗКОШТОВНО проконсультували в офісі. Раджу.

26 Вересня 2020

Єгор Маркелов

Для приватизації земельної ділянки треба було присвоїти кадастровий номер. Зовсім не хотілося займатися цим самостійно і витрачати час на бюрократію. Від мене потрібен був тільки список документів, інше вони зробили самостійно і досить швидко.

30 Липня 2019

Георгій

Висловлюю подяку інженеру Юлії за виконану роботу. Успіхів у роботі!

22 Липня 2020

Віктор

Вирішив купити квартиру, та тільки зіткнувся з проблемою, так як ніколи до цього не набував вторинку. Спасибі Нове БТІ, що допомогли не зробити помилку. При перевірці документів на квартиру виявилося, що на неї накладено арешт в банку.
Раджу всім замовляти супровід угоди у фахівців.

22 Березня 2019

Олександр

Дякую за консультацію по телефону. Дуже допомогли розібратися в питаннях перекладу з нежитлового фонду в житловий.

16 Жовтня 2014

Анна

Хлопці, спасибі Вам за все! Без вашої допомоги не змогла б оформити землю!)

4 Липня 2019

Курсаков Андрій

Хотів сам узаконити балкон, але як тільки дізнався скільки це часу може відняти, зрозумів воно мені дорожче вийде. Не було часу та й бажання бігати по держ. органам. Вирішив звернутися в контору по узаконке. Обдзвонивши кілька зупинив свій вибір саме на цій. У підсумку в зазначений термін забрав свої документи. Рекомендую всім, хто цінує свій час.

23 Серпня 2020

Владислав

Дякую за безкоштовну консультацію в офісі!

28 Серпня 2020

Михайло

Оформляв квартиру + переклад з НЕ житлового в житлове. Акуратно, чітко і в строк. Велике спасибі за хорошу роботу.

21 Травня 2019

Тетяна

Вже не в перший раз сотруднічаю.Всегда все чітко, організовано, в срокі.Рекомендовала багато разів своїм клієнтам – тільки подяки чую за рекомендацією, ніяких нарікань. Хлопцям бажаю процвітання Компанії, вдячних клієнтів і успіхів!

23 Серпня 2020

Замовте послуги фахівців прямо зараз

А також отримай на пошту чек-лист:
Як діяти, якщо потрібно провести геологічні роботи?