Технiчний паспорт від 600 грн

Замовити зворотній дзвінок

Зворотній зв'язок

Залиш відгук та отримай знижку до 10%

  • * Знижка залежить від послуги. Детальніше можна дізнатися у консультанта.

Ми вже прораховуємо вартість вашого об'єкта - залиште свої контакти і ми вам передзвонимо

Щоб отримати чек-лист з докладним описом етапів оформлення документів - залиште свої контакти

Ми помітили, що ви довгий час на сайті. Можливо вам потрібна допомога? Залиште свої контакти

або зателефонуйте за номером +38 067 619 78 01
Замовити дзвінок
Узаконення перепланування/реконструкції, фото [1] Узаконення перепланування/реконструкції, фото [2] Узаконення перепланування/реконструкції, фото [3] Узаконення перепланування/реконструкції, фото [4] Узаконення перепланування/реконструкції, фото [5] Узаконення перепланування/реконструкції, фото [6] Узаконення перепланування/реконструкції, фото [7] Узаконення перепланування/реконструкції, фото [8] Узаконення перепланування/реконструкції, фото [9] Узаконення перепланування/реконструкції, фото [10]

Узаконення перепланування/реконструкції

Перед реконструкцією або переплануванням потрібно розробити технічну документацію для проведення даних робіт. Але на практиці, як правило, роблять навпаки. І тоді з’являється необхідність узаконити ці дії.

Замовити онлайн

Замовити зворотній дзвінок

Наш менеджер представить вам безкоштовну консультацію

Багато власників квартир і будинків хочуть поліпшити житлові умови шляхом перепланування або реконструкції свого нерухомого майна. Найчастіше переслідуються цілі розширити або зменшити площу приміщень, зробити житло комфортнішим.

Перш ніж виконувати такі роботи, важливо переконатися, що вони не порушують норми, спрямовані на збереження загальної конструкції будинку і захисту від руйнувань, і, таким чином, уникнути самовільного будівництва, караного штрафами. Усі процедури по реконструкції і більшість по переплануванню квартир вимагають дозволу або підлягають легалізації після закінчення.

Узаконення перепланування/реконструкції, фото [11]

Алгоритм узаконення змін об’єктів нерухомості

Узаконення реконструкції потрібне:

Будівельно-ремонтні роботи, проведені без відповідного дозволу, є незаконними. Для оформлення документів на перепланування квартири потрібні папери, що підтверджують право власності на нерухомість і засвідчують особу власника.

Першим кроком для легалізації задуманих змін повинне стати укладення договору з сусідами, як правило, письмово. Після цього слідує:

Після закінчення ремонту необхідно здійснити введення приміщення в експлуатацію. Це має на увазі отримання нового техпаспорта об’єкту нерухомості, а також права власності на реконструйований об’єкт.

Якщо узаконення реконструкції проводиться постфактум, після введення приміщення в експлуатацію, це може бути дуже времязатратно або відгукнеться іншими утрудненнями. Рекомендується проконсультуватися з досвідченим фахівцем до початку виконання робіт і оформлення необхідних документів. Так ви точно знатимете, чи відповідає задуманий ремонт законодавчим нормам і чи треба взагалі проводити процедуру узаконення.

Узаконення перепланування/реконструкції, фото [12]

Терміни виконання і вартість послуг з легалізації перепланування

Процедура узаконення змін в нерухомій власності вимагає часу і спеціальних знань. Звернувшись в “Нове БТИ”, ви отримаєте повний супровід вашого замовлення : від збору усіх документів до видачі техпаспорта. Вартість послуг залежить від кількості етапів процесу легалізації. Крім того, ціну і терміни визначають параметри об’єкту, тому у кожному конкретному випадку полягає індивідуальна угода. Подзвоніть нам, щоб уточнити вартість цих послуг або поставити будь-які питання о оцінці і приватизація нерухомого майна.

Терміни та вартість

Залежать від наявної документації та поточного стану справ.

Замовити послугу

Наші клієнти

Відгуки

Kirill

Багато тут пишуть, що дорого. Я б не сказав. Переконався на власному досвіді коли продзвонив все подібні компанії в Одесі. Як то кажуть все пізнається в порівнянні :-). Я довгий час своїми силами намагався оформити дозвіл на будівництво будинку. Але не тут то було, у нас в країні це зробити не так просто смертному 🙂 …

3 Травня 2020

Андрій

Хтось говорить що дорого, зате без кидалова. Насправді я наприклад не знайшов компанію в Одесі, яка б на будь-яку послугу укладала б договір. Коротше є всі гарантії, і можна не переживати. Собі оформляв відсутні документи на будинок, який перейшов у спадок. Добре, що з архівів всі відновили, документи на право власності були загублені. Так би мій будиночок перейшов би державі.

3 Квітня 2020

Олег

Оформляв техпаспорт на квартиру. Швидко, якісно, в 2 рази дешевше ніж на Троїцькій взяли б за той же термін. Спасибі. Рекомендую.

2 Травня 2020

Єгор

Цю компанію мені порадив друг, який неодноразово звертався за допомогою. Хочу сказати, що хлопці роблять якість свою роботу і якщо тобі потрібні документи на конкретну дату, вони їх зроблять терміново.

16 Квітня 2020

Генадій

Вводив будинок в експлуатацію і отримував право-встановлюють документи на нього. Все чітко і в строк. Ніяких додаткових платежів. Приємно мати справу з професіоналами. Буду рекомендувати.

24 Травня 2020

Олена

Замовляла експертну оцінку для квартири для продажу. Все зробили з термін і як домовлялися. Сервіс порадував)

10 Червня 2020

Андрій

Ціни звичайно космос. Але зате все “під ключ”. Рекомендую.

14 Травня 2020

Богданов Борис

Висловлюю подяку Віталію за допомогу в отриманні правовстановлюючих документів на кооперативну квартиру з узаконенням веранди на 1 поверсі. Робота виконана раніше обумовленого терміну. Рекомендую НОВЕ БТІ.

10 Вересня 2019

Олена

Узаконювала балкон через дану організацію. Роботу закінчили раніше обумовленого терміну, додатково (понад передбачену раніше суми) нічого не платила. Сподобався теплий, особистісний похід, хоча озвучена ціна на початку трохи налякала, але ознайомившись з цінами на даного роду послуги по місту, зробила висновок на користь оптимального співвідношення, на мій погляд, ціна-якість.

14 Січня 2020

Владислав

Дякую за безкоштовну консультацію в офісі!

28 Серпня 2020

Анонім

Не знав, що перепланування в квартирі – це ціла історія. Тільки тут на сайті отримав докладну відповідь зі свого питання і вирішив оформити все в цьому БТІ. Претензій не маю.

14 Серпня 2019

Тетяна

Вже не в перший раз сотруднічаю.Всегда все чітко, організовано, в срокі.Рекомендовала багато разів своїм клієнтам – тільки подяки чую за рекомендацією, ніяких нарікань. Хлопцям бажаю процвітання Компанії, вдячних клієнтів і успіхів!

23 Серпня 2020

Михайло

Оформляв квартиру + переклад з НЕ житлового в житлове. Акуратно, чітко і в строк. Велике спасибі за хорошу роботу.

21 Травня 2019

Лев

Величезна подяка за вашу юридичну допомогу. Спасибі, що ви безоплатно оперативно допомагаєте людям. Хороший рада, дійсно, багато чого варте. А ви даєте тільки хороші поради! Процвітання і успіхів вам у всьому!

19 Січня 2020

Євген Захаров

Гарне бюро технічної інвентаризації. саме тут мені допомогли зробити документи з приводу перенесення стіни. Під час не зробив. При продажу виникли проблеми .. А завдяки БТІ вдалося швидко вирішити дане питання.

22 Вересня 2020

Віталій Моссійчук

Зі старим БТІ звичайно не зрівняється. Зробили техпаспорт на квартиру точно в зазначений термін і за вказану вартість. Завжди і у всьому цінував пунктуальність, тому для мене це показник. Від спілкування з співробітниками залишилися тільки приємні враження.

14 Червня 2020

Єгор Маркелов

Для приватизації земельної ділянки треба було присвоїти кадастровий номер. Зовсім не хотілося займатися цим самостійно і витрачати час на бюрократію. Від мене потрібен був тільки список документів, інше вони зробили самостійно і досить швидко.

30 Липня 2019

Сергій

Звертався з питань з технічного паспорту. Консультанти допомогли. Спасибі.

10 Липня 2019

Natali

Виникли питання при продажу квартири. Тут на сайті задала своє питання з приводу податків при продажу, отримала відповідь вже на наступний день. Якщо б все так швидко консультували як ця компанія. Well done!)

2 Жовтня 2019

Геннадій Аркадійович

Залишу і я відгук про компанії. Зручно, що всі в комплексі, так як я узаканівал перепланування в квартирі і думав що доведеться по всіх інстанціях самому ходити а їх в цьому процесі чимало.

31 Січня 2014

Замовте оформлення права власності прямо зараз

І отримайте на пошту чек-листи:
“Етапи оформлення будівель: реконструкція, поділ/виділ, оформлення самовільного перепланування, введення в експлуатацію і т.д.”