Технiчний паспорт за 400 грн

Замовити зворотній дзвінок

Зворотній зв'язок

Залиш відгук та отримай знижку до 10%

  • * Знижка залежить від послуги. Детальніше можна дізнатися у консультанта.

Ми вже прораховуємо вартість вашого об'єкта - залиште свої контакти і ми вам передзвонимо

Щоб отримати чек-лист з докладним описом етапів оформлення документів - залиште свої контакти

Ми помітили, що ви довгий час на сайті. Можливо вам потрібна допомога? Залиште свої контакти

або зателефонуйте за номером +38 067 619 78 01
Замовити дзвінок
Узаконення перепланування/реконструкції, фото [1] Узаконення перепланування/реконструкції, фото [2] Узаконення перепланування/реконструкції, фото [3] Узаконення перепланування/реконструкції, фото [4] Узаконення перепланування/реконструкції, фото [5] Узаконення перепланування/реконструкції, фото [6] Узаконення перепланування/реконструкції, фото [7] Узаконення перепланування/реконструкції, фото [8] Узаконення перепланування/реконструкції, фото [9] Узаконення перепланування/реконструкції, фото [10]

Узаконення перепланування/реконструкції

Перед реконструкцією або переплануванням потрібно розробити технічну документацію для проведення даних робіт. Але на практиці, як правило, роблять навпаки. І тоді з’являється необхідність узаконити ці дії.

Замовити онлайн

Замовити зворотній дзвінок

Наш менеджер представить вам безкоштовну консультацію

Багато власників квартир і будинків хочуть поліпшити житлові умови шляхом перепланування або реконструкції свого нерухомого майна. Найчастіше переслідуються цілі розширити або зменшити площу приміщень, зробити житло комфортнішим.

Перш ніж виконувати такі роботи, важливо переконатися, що вони не порушують норми, спрямовані на збереження загальної конструкції будинку і захисту від руйнувань, і, таким чином, уникнути самовільного будівництва, караного штрафами. Усі процедури по реконструкції і більшість по переплануванню квартир вимагають дозволу або підлягають легалізації після закінчення.

Узаконення перепланування/реконструкції, фото [11]

Алгоритм узаконення змін об’єктів нерухомості

Узаконення реконструкції потрібне:

Будівельно-ремонтні роботи, проведені без відповідного дозволу, є незаконними. Для оформлення документів на перепланування квартири потрібні папери, що підтверджують право власності на нерухомість і засвідчують особу власника.

Першим кроком для легалізації задуманих змін повинне стати укладення договору з сусідами, як правило, письмово. Після цього слідує:

Після закінчення ремонту необхідно здійснити введення приміщення в експлуатацію. Це має на увазі отримання нового техпаспорта об’єкту нерухомості, а також права власності на реконструйований об’єкт.

Якщо узаконення реконструкції проводиться постфактум, після введення приміщення в експлуатацію, це може бути дуже времязатратно або відгукнеться іншими утрудненнями. Рекомендується проконсультуватися з досвідченим фахівцем до початку виконання робіт і оформлення необхідних документів. Так ви точно знатимете, чи відповідає задуманий ремонт законодавчим нормам і чи треба взагалі проводити процедуру узаконення.

Узаконення перепланування/реконструкції, фото [12]

Терміни виконання і вартість послуг з легалізації перепланування

Процедура узаконення змін в нерухомій власності вимагає часу і спеціальних знань. Звернувшись в “Нове БТИ”, ви отримаєте повний супровід вашого замовлення : від збору усіх документів до видачі техпаспорта. Вартість послуг залежить від кількості етапів процесу легалізації. Крім того, ціну і терміни визначають параметри об’єкту, тому у кожному конкретному випадку полягає індивідуальна угода. Подзвоніть нам, щоб уточнити вартість цих послуг або поставити будь-які питання о оцінці і приватизація нерухомого майна.

Терміни та вартість

Залежать від наявної документації та поточного стану справ.

Замовити послугу

Наші клієнти

Відгуки

Олена

Узаконювала балкон через дану організацію. Роботу закінчили раніше обумовленого терміну, додатково (понад передбачену раніше суми) нічого не платила. Сподобався теплий, особистісний похід, хоча озвучена ціна на початку трохи налякала, але ознайомившись з цінами на даного роду послуги по місту, зробила висновок на користь оптимального співвідношення, на мій погляд, ціна-якість.

14 Січня 2020

Тетяна Павлівна

Спасибі. допомогли з оформленням квартири в новобудові. Зробили все “під ключ”, Дооформити відсутні документи. Через три тижні отримала готовий технічний паспорт на квартиру і зареєстроване свідоцтво. Всьо чотко, зручно і без черг.

8 Серпня 2013

Kirill

Багато тут пишуть, що дорого. Я б не сказав. Переконався на власному досвіді коли продзвонив все подібні компанії в Одесі. Як то кажуть все пізнається в порівнянні :-). Я довгий час своїми силами намагався оформити дозвіл на будівництво будинку. Але не тут то було, у нас в країні це зробити не так просто смертному 🙂 …

3 Травня 2020

Єгор Маркелов

Для приватизації земельної ділянки треба було присвоїти кадастровий номер. Зовсім не хотілося займатися цим самостійно і витрачати час на бюрократію. Від мене потрібен був тільки список документів, інше вони зробили самостійно і досить швидко.

30 Липня 2019

Богдан Романович

Дякую що детально проконсультували по телефону з питання покупки квартири в малоквартирних будинку. Я і не знав що там стільки нюансів.

10 Квітня 2020

В’ячеслав Н.

Робив через Нове БТІ переведення квартири на тех.етаж під житлове приміщення. Все зроблено своєчасно, без затримок і митних схем. Рекомендую!

11 Серпня 2019

Святослав Сергійович

Спілкуюся з директоратом – компетентні професіонали, які дійсно знають свою справу. При відкритті нових торгових точок перекладаю приміщення в нежитловий фонд за допомогою Нового БТІ. Співпрацюємо більше трьох років – всі зобов’язання виконуються в строк і як обумовлено. рекомендую

3 Вересня 2020

Георгій

Висловлюю подяку інженеру Юлії за виконану роботу. Успіхів у роботі!

22 Липня 2020

Оксана

Дякую за оперативне оформлення техпаспорта і консультації. Приємно працювати з професіоналами))

12 Липня 2019

Анна

Хлопці, спасибі Вам за все! Без вашої допомоги не змогла б оформити землю!)

4 Липня 2019

Богданов Борис

Висловлюю подяку Віталію за допомогу в отриманні правовстановлюючих документів на кооперативну квартиру з узаконенням веранди на 1 поверсі. Робота виконана раніше обумовленого терміну. Рекомендую НОВЕ БТІ.

10 Вересня 2019

Ірина

Допомогли з реєстрацією договору розділу квартири. Нікуди навіть ходити не довелося, тільки в офіс компанії, щоб забрати зареєстрований договір.

1 Жовтня 2019

Сан Санич

Нормальні, приємні хлопці. Правда, дорогі.

12 Квітня 2019

Сергій

Таких докладних схем оформлення реконструкції мені ще ніхто не надавав. А головне БЕЗКОШТОВНО проконсультували в офісі. Раджу.

26 Вересня 2020

Тетяна Павлівна

Спасибі, допомогли з оформленням квартири в новобудові. Зробили все “під ключ”, Дооформити відсутні документи. Через три тижні отримала готовий технічний паспорт на квартиру і зареєстроване свідоцтво. Всьо чотко, зручно і без черг.

18 Серпня 2020

Саня Флекс

Товариші! Найоперативніші і повні консультації тут. Дуже детально розписали мені відповідь на мій ворпос вконтакте, дякую. Консультації в мережі це дуже зручно. Обов’язково звернуся ще!

11 Листопада 2019

Наталя

Дякую за консультацію. Відповіли швидко і оперативно

11 Грудня 2019

Ігор Марлов

Звернувся за оформленням права власності та техпаспорта на будинок. Відразу сказали мені перелік документів, які необхідні з мого боку, а також терміни і вартість послуги виготовлення технічного паспорта. Все виконали в обумовлені терміни, зауважень немає.

30 Липня 2019

Лев

Купував квартирку в новобудові. Звертався за консультацією та з їх допомогою зробив право власності на квартиру. Все досить просто вийшло, не вникаючи в нюанси. Спасибі.

29 Січня 2020

Анонім

СПАСИБІ ВСЕ ПРОЙШЛО ДОБРЕ Я ЗАДОВОЛЕНИЙ.

12 Травня 2019

Замовте оформлення права власності прямо зараз

І отримайте на пошту чек-листи:
“Етапи оформлення будівель: реконструкція, поділ/виділ, оформлення самовільного перепланування, введення в експлуатацію і т.д.”