Замовити зворотній дзвінок

Зворотній зв'язок

Залишити відгук

Замовити дзвінок
Узаконення перепланування/реконструкції, фото [1] Узаконення перепланування/реконструкції, фото [2] Узаконення перепланування/реконструкції, фото [3] Узаконення перепланування/реконструкції, фото [4] Узаконення перепланування/реконструкції, фото [5] Узаконення перепланування/реконструкції, фото [6] Узаконення перепланування/реконструкції, фото [7] Узаконення перепланування/реконструкції, фото [8] Узаконення перепланування/реконструкції, фото [9] Узаконення перепланування/реконструкції, фото [10]

Узаконення перепланування/реконструкції

Перед реконструкцією або переплануванням потрібно розробити технічну документацію для проведення даних робіт. Але на практиці, як правило, роблять навпаки. І тоді з’являється необхідність узаконити ці дії.

Замовити онлайн

Замовити зворотній дзвінок

Наш менеджер представить вам безкоштовну консультацію

Багато власників квартир і будинків хочуть поліпшити житлові умови шляхом перепланування або реконструкції свого нерухомого майна. Найчастіше переслідуються цілі розширити або зменшити площу приміщень, зробити житло комфортнішим.

Перш ніж виконувати такі роботи, важливо переконатися, що вони не порушують норми, спрямовані на збереження загальної конструкції будинку і захисту від руйнувань, і, таким чином, уникнути самовільного будівництва, караного штрафами. Усі процедури по реконструкції і більшість по переплануванню квартир вимагають дозволу або підлягають легалізації після закінчення.

Узаконення перепланування/реконструкції, фото [11]

Алгоритм узаконення змін об’єктів нерухомості

Узаконення реконструкції потрібне:

Будівельно-ремонтні роботи, проведені без відповідного дозволу, є незаконними. Для оформлення документів на перепланування квартири потрібні папери, що підтверджують право власності на нерухомість і засвідчують особу власника.

Першим кроком для легалізації задуманих змін повинне стати укладення договору з сусідами, як правило, письмово. Після цього слідує:

Після закінчення ремонту необхідно здійснити введення приміщення в експлуатацію. Це має на увазі отримання нового техпаспорта об’єкту нерухомості, а також права власності на реконструйований об’єкт.

Якщо узаконення реконструкції проводиться постфактум, після введення приміщення в експлуатацію, це може бути дуже времязатратно або відгукнеться іншими утрудненнями. Рекомендується проконсультуватися з досвідченим фахівцем до початку виконання робіт і оформлення необхідних документів. Так ви точно знатимете, чи відповідає задуманий ремонт законодавчим нормам і чи треба взагалі проводити процедуру узаконення.

Узаконення перепланування/реконструкції, фото [12]

Терміни виконання і вартість послуг з легалізації перепланування

Процедура узаконення змін в нерухомій власності вимагає часу і спеціальних знань. Звернувшись в “Нове БТИ”, ви отримаєте повний супровід вашого замовлення : від збору усіх документів до видачі техпаспорта. Вартість послуг залежить від кількості етапів процесу легалізації. Крім того, ціну і терміни визначають параметри об’єкту, тому у кожному конкретному випадку полягає індивідуальна угода. Подзвоніть нам, щоб уточнити вартість цих послуг або поставити будь-які питання о оцінці і приватизація нерухомого майна.

Терміни та вартість

Залежать від наявної документації та поточного стану справ.

Замовити послугу

Наші клієнти

Відгуки

Анна

Хочемо з чоловіком висловити велику подяку! Робили перепланування в квартирі. Абсолютно без зайвої мороки, пояснили все буквально на пальцях, що, навіщо і чому, і позбавили нас від зайвого клопоту по оформленню.

23 Січня 2020

Anton Palashek

Що сподобалося в Нове БТІ – так це повна прозорість взаємовідносин з клієнтом, зручно, якісно і швидко працюють.

14 Лютого 2020

Сергій

Таких докладних схем оформлення реконструкції мені ще ніхто не надавав. А головне БЕЗКОШТОВНО проконсультували в офісі. Раджу.

26 Вересня 2020

Костянтин

Робив через дану організацію документи на новобуд: свідоцтво про право власності та технічний паспорт. Не дивлячись на травневі свята, все зробили в обумовлений термін. Нарікань не маю.

10 Травня 2020

Олена

Замовляла експертну оцінку для квартири для продажу. Все зробили з термін і як домовлялися. Сервіс порадував)

10 Червня 2020

Наталя

Хочу поділитися враженням від звернення у цю компанію. Узаконювали будинок на Фонтані, як і у більшості одеситів ніяких документів у нас не було, а оформити потрібно було для продажу. За стільки років ми постійно щось перебудовували, добудовували і ніхто нам не говорив, що на це треба дозволу, думали наше та й все, що хочемо, те й робимо. Вообщем звернулися в компанію, де нам надали повну консультацію, розповіли про всі нюанси, запропонували кілька варіантів, і найголовніше це терміни, які нас влаштовували. Ось такий підхід нас і підкупив. Зробили все за 2 тижні. Я думаю, що якби я зайнялася це затягнулося дуже надовго і невідомо ще й ніж. Загалом, що хочу сказати, дуже задоволені, так як зробили все професійно і швидко.

2 Серпня 2020

Тетяна Павлівна

Спасибі, допомогли з оформленням квартири в новобудові. Зробили все “під ключ”, Дооформити відсутні документи. Через три тижні отримала готовий технічний паспорт на квартиру і зареєстроване свідоцтво. Всьо чотко, зручно і без черг.

18 Серпня 2020

Андрій

Хтось говорить що дорого, зате без кидалова. Насправді я наприклад не знайшов компанію в Одесі, яка б на будь-яку послугу укладала б договір. Коротше є всі гарантії, і можна не переживати. Собі оформляв відсутні документи на будинок, який перейшов у спадок. Добре, що з архівів всі відновили, документи на право власності були загублені. Так би мій будиночок перейшов би державі.

3 Квітня 2020

Марія

Приватизували кооперативну квартиру на мою бабусю. У новому БТІ всі реєстраційні дії справили на підставі довіреності. Навіть нікуди бігати не довелося. Зручно.

6 Березня 2020

Рома

На консультацію у офісі раджу домовлятися завчасно по телефону, а та я приїхала, а мені так ніхто толком і не відповів на мої запитання. Довелося прийти в інший день.

16 Жовтня 2019

Юрій

Були питання по техпаспорт … Консультант Ірина передзвонила в перебігу декількох хвилин і за 5 хв. я почув відповіді на всі свої питання … Дякую за роботу і нормальне ставлення! Приємно усвідомлювати що в нашій країні щось змінюється на краще! Удачі в роботі, ну і в житті теж!

31 Серпня 2018

Єгор Маркелов

Для приватизації земельної ділянки треба було присвоїти кадастровий номер. Зовсім не хотілося займатися цим самостійно і витрачати час на бюрократію. Від мене потрібен був тільки список документів, інше вони зробили самостійно і досить швидко.

30 Липня 2019

Курсаков Андрій

Хотів сам узаконити балкон, але як тільки дізнався скільки це часу може відняти, зрозумів воно мені дорожче вийде. Не було часу та й бажання бігати по держ. органам. Вирішив звернутися в контору по узаконке. Обдзвонивши кілька зупинив свій вибір саме на цій. У підсумку в зазначений термін забрав свої документи. Рекомендую всім, хто цінує свій час.

23 Серпня 2020

Inna

Нове БТІ, ще раз спасибі за приватизацію квартири. Будемо радити друзям !!!

10 Вересня 2020

Лев

Купував квартирку в новобудові. Звертався за консультацією та з їх допомогою зробив право власності на квартиру. Все досить просто вийшло, не вникаючи в нюанси. Спасибі.

29 Січня 2020

Наталя

Величезне спасибі консультанту Марині, за детальну інформацію яка мене цікавила. Ви даєте безкоштовну консультацію і це дуже добре, людина в таких випадках не втрачає надії. Ви молодці. Величезне дякую.

9 Вересня 2019

Юрій

6 років оформляв землю у державній конторі. Звернувся сюди і мені допомогли вирішити це питання за 3 тижні. По грошах вийшло дешевше, ніж їздити 6 років по конторам наших бюрократів. Хлопцям спасибі за оперативність !!

10 Червня 2019

Валерій

Вдячний за відмінну і безкоштовну консультацію.

16 Жовтня 2019

Евген

Замовляли технічний паспорт на виробничий об’єкт. Привернула увагу вартість послуг, яка в порівнянні з іншими БТІ, набагато менше на такі послуги.

17 Березня 2020

Віктор

Вирішив купити квартиру, та тільки зіткнувся з проблемою, так як ніколи до цього не набував вторинку. Спасибі Нове БТІ, що допомогли не зробити помилку. При перевірці документів на квартиру виявилося, що на неї накладено арешт в банку.
Раджу всім замовляти супровід угоди у фахівців.

22 Березня 2019

Замовте оформлення права власності прямо зараз

І отримайте на пошту чек-лист:
Як діяти, якщо прийшла перевірка, а у вас  не оформлена прибудова?