Технiчний паспорт від 900 грн

Замовити зворотній дзвінок

Зворотній зв'язок

Залиш відгук та отримай знижку до 10%

  • * Знижка залежить від послуги. Детальніше можна дізнатися у консультанта.

Ми вже прораховуємо вартість вашого об'єкта - залиште свої контакти і ми вам передзвонимо

Щоб отримати чек-лист з докладним описом етапів оформлення документів - залиште свої контакти

Ми помітили, що ви довгий час на сайті. Можливо вам потрібна допомога? Залиште свої контакти

або зателефонуйте за номером +38 067 619 78 01
Замовити дзвінок
Реєстрація права власності на землю, фото [1] Реєстрація права власності на землю, фото [2] Реєстрація права власності на землю, фото [3] Реєстрація права власності на землю, фото [4] Реєстрація права власності на землю, фото [5] Реєстрація права власності на землю, фото [6] Реєстрація права власності на землю, фото [7] Реєстрація права власності на землю, фото [8] Реєстрація права власності на землю, фото [9] Реєстрація права власності на землю, фото [10]

Реєстрація права власності на землю

З 2016 року були введені нові правила оформлення права власності на земельний наділ.

Замовити онлайн

Замовити зворотній дзвінок

Наш менеджер надасть вам безкоштовну консультацію

Тепер щоб приватизувати земельну ділянку, потрібно звернутися в кадастровий реєстратор при територіальному органі Держземагентства. Це ж саме стосується отримання кадастрового номера. Тільки після цього будуть внесені відповідні відомості в єдиний Держреєстр речових прав на нерухоме майно. Щоб простіше і швидше зареєструвати земельний наділ в Одесі або іншому місті України, зверніться до консультантів компанії «Нове БТІ».

Реєстрація права власності на землю, фото [11]

Порядок проведення процедури

Щоб зареєструвати земельний наділ, потрібно пройти два етапи. Спочатку необхідно звернутися в спеціалізовану організацію для оформлення землевпорядної документації. Тільки після отримання цього документа можна звернутися в органи Реєстраційної служби і Держземагентства для безпосередньої реєстрації земельної ділянки. Єдиним документом, що підтверджує право володіння землею, вважається витяг з Державного реєстру.

Земельний кодекс України регламентує, що права власності на наділ починають діяти тільки після проходження офіційної реєстрації. Свідченням оформлення землі вважається витяг з Державного реєстру. Тільки після отримання документа надів можна продати, здати в оренду або здійснювати з ним інші цивільно-правові операції. Винятком є об’єкти, утворені до 1 січня 2013 г. На них право власності є дійсним навіть у тому випадку, якщо немає державної реєстрації.

Реєстрація права власності на землю, фото [12]

Що входить в послугу?

Компанія «Нове БТІ» пропонує жителям Одеси та інших міст України послуги з оперативної реєстрації ділянок різного призначення. В рамках даної послуги фахівці:

Завдяки накопиченому досвіду оформлення землі в приватну власність проходить без зайвих тимчасових і фінансових витрат. При цьому вартість юридичного супроводу залежить від стану справ і наявної документації. Для отримання консультації замовте «Зворотній дзвінок» або зателефонуйте за номером, який вказаний в шапці сайту.

Терміни та вартість

Залежать від наявної документації та поточного стану справ.

Замовити послугу

Наші клієнти

Відгуки

Володимир

Я не нехтую безкоштовною консультацією юриста в інтернеті. Ось і цього разу, постало питання з перепланування в квартирі, поставив його через форму на сайті. Відповідь на моє запитання на сайті прийшов реально дуже швидко) Відповіли в цей же день, дивлюся що люди намагаються і з повагою ставляться до своєї справи. Так тримати!

9 Липня 2020

Олександр

Дякую за консультацію по телефону. Дуже допомогли розібратися в питаннях перекладу з нежитлового фонду в житловий.

30 Вересня 2019

Тетяна Павлівна

Спасибі, допомогли з оформленням квартири в новобудові. Зробили все “під ключ”, Дооформити відсутні документи. Через три тижні отримала готовий технічний паспорт на квартиру і зареєстроване свідоцтво. Всьо чотко, зручно і без черг.

18 Серпня 2020

Ольга

Вдячна за детальну консультацію по переоформленню квартири і виготовлення техпаспорта і оцінки для продажу квартири.

23 Липня 2014

Святослав Сергійович

Спілкуюся з директоратом – компетентні професіонали, які дійсно знають свою справу. При відкритті нових торгових точок перекладаю приміщення в нежитловий фонд за допомогою Нового БТІ. Співпрацюємо більше трьох років – всі зобов’язання виконуються в строк і як обумовлено. рекомендую

3 Вересня 2020

Артур

Купив квартиру у новобудові. Після відмови в Реєстраційній Службі вирішив вдруге не ризикувати і самостійно не подавати документи на реєстрацію. Звернувся в Нове БТІ, спасибі допомогли з оформлення.

16 Липня 2019

Світлана

Додзвониться до вас складно. Однак мені все ж передзвонили, за це спасибі, не всі на це здатні)

3 Листопада 2019

Георгій

Висловлюю подяку інженеру Юлії за виконану роботу. Успіхів у роботі!

22 Липня 2020

Сергій

Звертався з питань з технічного паспорту. Консультанти допомогли. Спасибі.

10 Липня 2019

Саня Флекс

Товариші! Найоперативніші і повні консультації тут Дуже детально розписали мені відповідь на мое питання, дякую. Консультації в мережі це дуже зручно. Обов’язково звернуся ще!

11 Листопада 2014

Оксана

Підготували всі документи для продажу квартири – оцінку, техпаспорт. Все чітко і без зволікань. Спасибі. Рекомендую !!!

22 Березня 2019

В’ячеслав Н.

Робив через Нове БТІ переведення квартири на тех.етаж під житлове приміщення. Все зроблено своєчасно, без затримок і митних схем. Рекомендую!

11 Серпня 2019

Тетяна

Вже не в перший раз сотруднічаю.Всегда все чітко, організовано, в срокі.Рекомендовала багато разів своїм клієнтам – тільки подяки чую за рекомендацією, ніяких нарікань. Хлопцям бажаю процвітання Компанії, вдячних клієнтів і успіхів!

23 Серпня 2020

Владислав

Дякую за безкоштовну консультацію в офісі!

28 Серпня 2020

Лев

Величезна подяка за вашу юридичну допомогу. Спасибі, що ви безоплатно оперативно допомагаєте людям. Хороший рада, дійсно, багато чого варте. А ви даєте тільки хороші поради! Процвітання і успіхів вам у всьому!

19 Січня 2020

Юрій

6 років оформляв землю у державній конторі. Звернувся сюди і мені допомогли вирішити це питання за 3 тижні. По грошах вийшло дешевше, ніж їздити 6 років по конторам наших бюрократів. Хлопцям спасибі за оперативність !!

10 Червня 2019

Рома

На консультацію у офісі раджу домовлятися завчасно по телефону, а та я приїхала, а мені так ніхто толком і не відповів на мої запитання. Довелося прийти в інший день.

16 Жовтня 2019

Богдан Романович

Дякую що детально проконсультували по телефону з питання покупки квартири в малоквартирних будинку. Я і не знав що там стільки нюансів.

10 Квітня 2020

Дмитро Миколайович

Плюси: швидко
Мінуси: не безкоштовно
Раджу тим, хто цінує свій час!

19 Листопада 2019

Kirill

Багато тут пишуть, що дорого. Я б не сказав. Переконався на власному досвіді коли продзвонив все подібні компанії в Одесі. Як то кажуть все пізнається в порівнянні :-). Я довгий час своїми силами намагався оформити дозвіл на будівництво будинку. Але не тут то було, у нас в країні це зробити не так просто смертному 🙂 …

3 Травня 2020

Замовте технічний паспорт прямо зараз

І отримайте на пошту чек-лист:
Як діяти, якщо ви хочете приватизувати землю?