Технiчний паспорт від 600 грн

Замовити зворотній дзвінок

Зворотній зв'язок

Залиш відгук та отримай знижку до 10%

  • * Знижка залежить від послуги. Детальніше можна дізнатися у консультанта.

Ми вже прораховуємо вартість вашого об'єкта - залиште свої контакти і ми вам передзвонимо

Щоб отримати чек-лист з докладним описом етапів оформлення документів - залиште свої контакти

Ми помітили, що ви довгий час на сайті. Можливо вам потрібна допомога? Залиште свої контакти

або зателефонуйте за номером +38 067 619 78 01
Замовити дзвінок
Реєстрація права власності на землю, фото [1] Реєстрація права власності на землю, фото [2] Реєстрація права власності на землю, фото [3] Реєстрація права власності на землю, фото [4] Реєстрація права власності на землю, фото [5] Реєстрація права власності на землю, фото [6] Реєстрація права власності на землю, фото [7] Реєстрація права власності на землю, фото [8] Реєстрація права власності на землю, фото [9] Реєстрація права власності на землю, фото [10]

Реєстрація права власності на землю

З 2016 року були введені нові правила оформлення права власності на земельний наділ.

Замовити онлайн

Замовити зворотній дзвінок

Наш менеджер представить вам безкоштовну консультацію

Тепер щоб приватизувати земельну ділянку, потрібно звернутися в кадастровий реєстратор при територіальному органі Держземагентства. Це ж саме стосується отримання кадастрового номера. Тільки після цього будуть внесені відповідні відомості в єдиний Держреєстр речових прав на нерухоме майно. Щоб простіше і швидше зареєструвати земельний наділ в Одесі або іншому місті України, зверніться до консультантів компанії «Нове БТІ».

Реєстрація права власності на землю, фото [11]

Порядок проведення процедури

Щоб зареєструвати земельний наділ, потрібно пройти два етапи. Спочатку необхідно звернутися в спеціалізовану організацію для оформлення землевпорядної документації. Тільки після отримання цього документа можна звернутися в органи Реєстраційної служби і Держземагентства для безпосередньої реєстрації земельної ділянки. Єдиним документом, що підтверджує право володіння землею, вважається витяг з Державного реєстру.

Земельний кодекс України регламентує, що права власності на наділ починають діяти тільки після проходження офіційної реєстрації. Свідченням оформлення землі вважається витяг з Державного реєстру. Тільки після отримання документа надів можна продати, здати в оренду або здійснювати з ним інші цивільно-правові операції. Винятком є об’єкти, утворені до 1 січня 2013 г. На них право власності є дійсним навіть у тому випадку, якщо немає державної реєстрації.

Реєстрація права власності на землю, фото [12]

Що входить в послугу?

Компанія «Нове БТІ» пропонує жителям Одеси та інших міст України послуги з оперативної реєстрації ділянок різного призначення. В рамках даної послуги фахівці:

Завдяки накопиченому досвіду оформлення землі в приватну власність проходить без зайвих тимчасових і фінансових витрат. При цьому вартість юридичного супроводу залежить від стану справ і наявної документації. Для отримання консультації замовте «Зворотній дзвінок» або зателефонуйте за номером, який вказаний в шапці сайту.

Терміни та вартість

Залежать від наявної документації та поточного стану справ.

Замовити послугу

Наші клієнти

Відгуки

Ірина

Допомогли з реєстрацією договору розділу квартири. Нікуди навіть ходити не довелося, тільки в офіс компанії, щоб забрати зареєстрований договір.

1 Жовтня 2019

Анна

Хочемо з чоловіком висловити велику подяку! Робили перепланування в квартирі. Абсолютно без зайвої мороки, пояснили все буквально на пальцях, що, навіщо і чому, і позбавили нас від зайвого клопоту по оформленню.

23 Січня 2020

Natali

Виникли питання при продажу квартири. Тут на сайті задала своє питання з приводу податків при продажу, отримала відповідь вже на наступний день. Якщо б все так швидко консультували як ця компанія. Well done!)

2 Жовтня 2019

Єгор Маркелов

Для приватизації земельної ділянки треба було присвоїти кадастровий номер. Зовсім не хотілося займатися цим самостійно і витрачати час на бюрократію. Від мене потрібен був тільки список документів, інше вони зробили самостійно і досить швидко.

30 Липня 2019

Михайло

Оформляв квартиру + переклад з НЕ житлового в житлове. Акуратно, чітко і в строк. Велике спасибі за хорошу роботу.

21 Травня 2019

Олександр

Дякую за консультацію по телефону. Дуже допомогли розібратися в питаннях перекладу з нежитлового фонду в житловий.

16 Жовтня 2014

Володимир

Я не нехтую безкоштовною консультацією юриста в інтернеті. Ось і цього разу, постало питання з перепланування в квартирі, поставив його через форму на сайті. Відповідь на моє запитання на сайті прийшов реально дуже швидко) Відповіли в цей же день, дивлюся що люди намагаються і з повагою ставляться до своєї справи. Так тримати!

9 Липня 2020

Ігор Марлов

Звернувся за оформленням права власності та техпаспорта на будинок. Відразу сказали мені перелік документів, які необхідні з мого боку, а також терміни і вартість послуги виготовлення технічного паспорта. Все виконали в обумовлені терміни, зауважень немає.

30 Липня 2019

Юрій

Були питання по техпаспорт … Консультант Ірина передзвонила в перебігу декількох хвилин і за 5 хв. я почув відповіді на всі свої питання … Дякую за роботу і нормальне ставлення! Приємно усвідомлювати що в нашій країні щось змінюється на краще! Удачі в роботі, ну і в житті теж!

31 Серпня 2018

Дмитро Миколайович

Плюси: швидко
Мінуси: не безкоштовно
Раджу тим, хто цінує свій час!

19 Листопада 2019

Євген Захаров

Гарне бюро технічної інвентаризації. саме тут мені допомогли зробити документи з приводу перенесення стіни. Під час не зробив. При продажу виникли проблеми .. А завдяки БТІ вдалося швидко вирішити дане питання.

22 Вересня 2020

Валерій

Вдячний за відмінну і безкоштовну консультацію.

16 Жовтня 2019

Сергій

Звертався з питань з технічного паспорту. Консультанти допомогли. Спасибі.

10 Липня 2019

Kirill

Багато тут пишуть, що дорого. Я б не сказав. Переконався на власному досвіді коли продзвонив все подібні компанії в Одесі. Як то кажуть все пізнається в порівнянні :-). Я довгий час своїми силами намагався оформити дозвіл на будівництво будинку. Але не тут то було, у нас в країні це зробити не так просто смертному 🙂 …

3 Травня 2020

Олег

Оформляв техпаспорт на квартиру. Швидко, якісно, в 2 рази дешевше ніж на Троїцькій взяли б за той же термін. Спасибі. Рекомендую.

2 Травня 2020

Олена

Хочу подякувати співробітникам Нового БТІ за професіоналізм, точність виконання роботи в зазначений термін, а також особливо, за увагу, участь до нюансів ситуації. Зверталися за послугою введення будинку в експлуатацію та реєстрації права власності, все пройшло швидко, легко. Буду рекомендувати цю компанію своїм знайомим, так як стиль роботи, ставлення до своєї справи викликає довіру, яке підтверджується результатом роботи.

2 Серпня 2020

Анонім

СПАСИБІ ВСЕ ПРОЙШЛО ДОБРЕ Я ЗАДОВОЛЕНИЙ.

12 Травня 2019

Саня Флекс

Товариші! Найоперативніші і повні консультації тут Дуже детально розписали мені відповідь на мое питання, дякую. Консультації в мережі це дуже зручно. Обов’язково звернуся ще!

11 Листопада 2014

Галина

Після довгих років самостійного оформлення нерухомості та нульового результату звернулася у цю компанію і мені надали високо професійну допомогу, вирішивши всі мої проблеми за дуже короткий срок. Це БТІ вважаю найкращим в Одесі і в області! Удачі вам і всіх благ !!! Спасибо огромное) ))

7 Травня 2020

Андрій

Хтось говорить що дорого, зате без кидалова. Насправді я наприклад не знайшов компанію в Одесі, яка б на будь-яку послугу укладала б договір. Коротше є всі гарантії, і можна не переживати. Собі оформляв відсутні документи на будинок, який перейшов у спадок. Добре, що з архівів всі відновили, документи на право власності були загублені. Так би мій будиночок перейшов би державі.

3 Квітня 2020

Замовте технічний паспорт прямо зараз

І отримайте на пошту чек-лист:
Як діяти, якщо ви хочете приватизувати землю?