Технiчний паспорт від 900 грн

Замовити зворотній дзвінок

Зворотній зв'язок

Залиш відгук та отримай знижку до 10%

  • * Знижка залежить від послуги. Детальніше можна дізнатися у консультанта.

Ми вже прораховуємо вартість вашого об'єкта - залиште свої контакти і ми вам передзвонимо

Щоб отримати чек-лист з докладним описом етапів оформлення документів - залиште свої контакти

Ми помітили, що ви довгий час на сайті. Можливо вам потрібна допомога? Залиште свої контакти

або зателефонуйте за номером +38 067 619 78 01
Замовити дзвінок
Реєстрація права власності на землю, фото [1] Реєстрація права власності на землю, фото [2] Реєстрація права власності на землю, фото [3] Реєстрація права власності на землю, фото [4] Реєстрація права власності на землю, фото [5] Реєстрація права власності на землю, фото [6] Реєстрація права власності на землю, фото [7] Реєстрація права власності на землю, фото [8] Реєстрація права власності на землю, фото [9] Реєстрація права власності на землю, фото [10]

Реєстрація права власності на землю

З 2016 року були введені нові правила оформлення права власності на земельний наділ.

Замовити онлайн

Замовити зворотній дзвінок

Наш менеджер надасть вам безкоштовну консультацію

Тепер щоб приватизувати земельну ділянку, потрібно звернутися в кадастровий реєстратор при територіальному органі Держземагентства. Це ж саме стосується отримання кадастрового номера. Тільки після цього будуть внесені відповідні відомості в єдиний Держреєстр речових прав на нерухоме майно. Щоб простіше і швидше зареєструвати земельний наділ в Одесі або іншому місті України, зверніться до консультантів компанії «Нове БТІ».

Реєстрація права власності на землю, фото [11]

Порядок проведення процедури

Щоб зареєструвати земельний наділ, потрібно пройти два етапи. Спочатку необхідно звернутися в спеціалізовану організацію для оформлення землевпорядної документації. Тільки після отримання цього документа можна звернутися в органи Реєстраційної служби і Держземагентства для безпосередньої реєстрації земельної ділянки. Єдиним документом, що підтверджує право володіння землею, вважається витяг з Державного реєстру.

Земельний кодекс України регламентує, що права власності на наділ починають діяти тільки після проходження офіційної реєстрації. Свідченням оформлення землі вважається витяг з Державного реєстру. Тільки після отримання документа надів можна продати, здати в оренду або здійснювати з ним інші цивільно-правові операції. Винятком є об’єкти, утворені до 1 січня 2013 г. На них право власності є дійсним навіть у тому випадку, якщо немає державної реєстрації.

Реєстрація права власності на землю, фото [12]

Що входить в послугу?

Компанія «Нове БТІ» пропонує жителям Одеси та інших міст України послуги з оперативної реєстрації ділянок різного призначення. В рамках даної послуги фахівці:

Завдяки накопиченому досвіду оформлення землі в приватну власність проходить без зайвих тимчасових і фінансових витрат. При цьому вартість юридичного супроводу залежить від стану справ і наявної документації. Для отримання консультації замовте «Зворотній дзвінок» або зателефонуйте за номером, який вказаний в шапці сайту.

Терміни та вартість

Залежать від наявної документації та поточного стану справ.

Замовити послугу

Наші клієнти

Відгуки

Світлана

Додзвониться до вас складно. Однак мені все ж передзвонили, за це спасибі, не всі на це здатні)

3 Листопада 2019

В’ячеслав

Зробив собі містобудівний розрахунок реконструкції квартири і проект реконструкції. Далі дозвіл на будівництво і введення в експлуатацію оформляв сам. Техпаспорт на квартиру також замовив в даній організації. Ніяких причіпок до документів в ДАБК і в реєстраційній службі не було. Організація на рівні, раджу.

7 Липня 2020

Рома

На консультацію у офісі раджу домовлятися завчасно по телефону, а та я приїхала, а мені так ніхто толком і не відповів на мої запитання. Довелося прийти в інший день.

16 Жовтня 2019

Олена

Замовляла експертну оцінку для квартири для продажу. Все зробили з термін і як домовлялися. Сервіс порадував)

10 Червня 2020

Тетяна Павлівна

Спасибі. допомогли з оформленням квартири в новобудові. Зробили все “під ключ”, Дооформити відсутні документи. Через три тижні отримала готовий технічний паспорт на квартиру і зареєстроване свідоцтво. Всьо чотко, зручно і без черг.

8 Серпня 2013

Арсеній

Потрібно було узаконити перепланування і я звертався в це БТІ. треба відзначити хороший рівень професіоналізму співробітників. Зробили все швидко. Документи в повному порядку.

9 Вересня 2020

Natali

Виникли питання при продажу квартири. Тут на сайті задала своє питання з приводу податків при продажу, отримала відповідь вже на наступний день. Якщо б все так швидко консультували як ця компанія. Well done!)

2 Жовтня 2019

Юлія

Дуже детально проконсультували по телефону з приводу приватизації земельної ділянки під Києвом, навіть приїзджати до офісу не знадобилося.

19 Червня 2019

Олександр

Дякую за консультацію по телефону. Дуже допомогли розібратися в питаннях перекладу з нежитлового фонду в житловий.

16 Жовтня 2014

Марія

Приватизували кооперативну квартиру на мою бабусю. У новому БТІ всі реєстраційні дії справили на підставі довіреності. Навіть нікуди бігати не довелося. Зручно.

6 Березня 2020

Миколай

Працівники компанії зарекомендували себе як професіонали, які знають свою справу. Сподобалося те, що вартість і терміни будь-якої послуги прописуються в договорі. Єдиний мінус – керівники не завжди на місці, тому рекомендую попередньо домовлятися про зустріч.

4 Жовтня 2020

Anton Palashek

Що сподобалося в Нове БТІ – так це повна прозорість взаємовідносин з клієнтом, зручно, якісно і швидко працюють.

14 Лютого 2020

Богдан Романович

Дякую що детально проконсультували по телефону з питання покупки квартири в малоквартирних будинку. Я і не знав що там стільки нюансів.

10 Квітня 2020

Лев

Купував квартирку в новобудові. Звертався за консультацією та з їх допомогою зробив право власності на квартиру. Все досить просто вийшло, не вникаючи в нюанси. Спасибі.

29 Січня 2020

Світлана

Замовляли в новому БТІ техпаспорт на квартиру. Якістю залишилися задоволені.

15 Березня 2020

Сан Санич

Нормальні, приємні хлопці. Правда, дорогі.

12 Квітня 2019

Анонім

СПАСИБІ ВСЕ ПРОЙШЛО ДОБРЕ Я ЗАДОВОЛЕНИЙ.

12 Травня 2019

Євген Захаров

Гарне бюро технічної інвентаризації. саме тут мені допомогли зробити документи з приводу перенесення стіни. Під час не зробив. При продажу виникли проблеми .. А завдяки БТІ вдалося швидко вирішити дане питання.

22 Вересня 2020

Валерій

Вдячний за відмінну і безкоштовну консультацію.

16 Жовтня 2019

Олександр

Дякую за консультацію по телефону. Дуже допомогли розібратися в питаннях перекладу з нежитлового фонду в житловий.

30 Вересня 2019

Замовте технічний паспорт прямо зараз

І отримайте на пошту чек-лист:
Як діяти, якщо ви хочете приватизувати землю?