Технiчний паспорт за 400 грн

Замовити зворотній дзвінок

Зворотній зв'язок

Залиш відгук та отримай знижку до 10%

  • * Знижка залежить від послуги. Детальніше можна дізнатися у консультанта.

Ми вже прораховуємо вартість вашого об'єкта - залиште свої контакти і ми вам передзвонимо

Щоб отримати чек-лист з докладним описом етапів оформлення документів - залиште свої контакти

Ми помітили, що ви довгий час на сайті. Можливо вам потрібна допомога? Залиште свої контакти

або зателефонуйте за номером +38 067 619 78 01
Замовити дзвінок
Реєстрація права власності на землю, фото [1] Реєстрація права власності на землю, фото [2] Реєстрація права власності на землю, фото [3] Реєстрація права власності на землю, фото [4] Реєстрація права власності на землю, фото [5] Реєстрація права власності на землю, фото [6] Реєстрація права власності на землю, фото [7] Реєстрація права власності на землю, фото [8] Реєстрація права власності на землю, фото [9] Реєстрація права власності на землю, фото [10]

Реєстрація права власності на землю

З 2016 року були введені нові правила оформлення права власності на земельний наділ.

Замовити онлайн

Замовити зворотній дзвінок

Наш менеджер представить вам безкоштовну консультацію

Тепер щоб приватизувати земельну ділянку, потрібно звернутися в кадастровий реєстратор при територіальному органі Держземагентства. Це ж саме стосується отримання кадастрового номера. Тільки після цього будуть внесені відповідні відомості в єдиний Держреєстр речових прав на нерухоме майно. Щоб простіше і швидше зареєструвати земельний наділ в Одесі або іншому місті України, зверніться до консультантів компанії «Нове БТІ».

Реєстрація права власності на землю, фото [11]

Порядок проведення процедури

Щоб зареєструвати земельний наділ, потрібно пройти два етапи. Спочатку необхідно звернутися в спеціалізовану організацію для оформлення землевпорядної документації. Тільки після отримання цього документа можна звернутися в органи Реєстраційної служби і Держземагентства для безпосередньої реєстрації земельної ділянки. Єдиним документом, що підтверджує право володіння землею, вважається витяг з Державного реєстру.

Земельний кодекс України регламентує, що права власності на наділ починають діяти тільки після проходження офіційної реєстрації. Свідченням оформлення землі вважається витяг з Державного реєстру. Тільки після отримання документа надів можна продати, здати в оренду або здійснювати з ним інші цивільно-правові операції. Винятком є об’єкти, утворені до 1 січня 2013 г. На них право власності є дійсним навіть у тому випадку, якщо немає державної реєстрації.

Реєстрація права власності на землю, фото [12]

Що входить в послугу?

Компанія «Нове БТІ» пропонує жителям Одеси та інших міст України послуги з оперативної реєстрації ділянок різного призначення. В рамках даної послуги фахівці:

Завдяки накопиченому досвіду оформлення землі в приватну власність проходить без зайвих тимчасових і фінансових витрат. При цьому вартість юридичного супроводу залежить від стану справ і наявної документації. Для отримання консультації замовте «Зворотній дзвінок» або зателефонуйте за номером, який вказаний в шапці сайту.

Терміни та вартість

Залежать від наявної документації та поточного стану справ.

Замовити послугу

Наші клієнти

Відгуки

Михайло Васильович

Безкоштовні консультації – це дуже зручно. Дякую за покрокове керівництво по узаконення прибудов до будинку. Але з огляду на вартість все-таки буду займатися узаконенням самостійно. Принаймні поки-що … :-).

9 Лютого 2020

Олександр

Дякую за консультацію по телефону. Дуже допомогли розібратися в питаннях перекладу з нежитлового фонду в житловий.

30 Вересня 2019

Юрій

Були питання по техпаспорт … Консультант Ірина передзвонила в перебігу декількох хвилин і за 5 хв. я почув відповіді на всі свої питання … Дякую за роботу і нормальне ставлення! Приємно усвідомлювати що в нашій країні щось змінюється на краще! Удачі в роботі, ну і в житті теж!

31 Серпня 2018

Тетяна Павлівна

Спасибі. допомогли з оформленням квартири в новобудові. Зробили все “під ключ”, Дооформити відсутні документи. Через три тижні отримала готовий технічний паспорт на квартиру і зареєстроване свідоцтво. Всьо чотко, зручно і без черг.

8 Серпня 2013

Галина

Після довгих років самостійного оформлення нерухомості та нульового результату звернулася у цю компанію і мені надали високо професійну допомогу, вирішивши всі мої проблеми за дуже короткий срок. Це БТІ вважаю найкращим в Одесі і в області! Удачі вам і всіх благ !!! Спасибо огромное) ))

7 Травня 2020

Богдан Романович

Дякую що детально проконсультували по телефону з питання покупки квартири в малоквартирних будинку. Я і не знав що там стільки нюансів.

10 Квітня 2020

Сан Санич

Нормальні, приємні хлопці. Правда, дорогі.

12 Квітня 2019

Лев

Купував квартирку в новобудові. Звертався за консультацією та з їх допомогою зробив право власності на квартиру. Все досить просто вийшло, не вникаючи в нюанси. Спасибі.

29 Січня 2020

Сергій

Маю позитивний досвід роботи з компанією. Замовляв собі проект будинку в Новому БТІ. Зараз під час будівництва розумію наскільки все продумано. Головному архітектору окреме спасибі!

20 Червня 2020

Єгор Маркелов

Для приватизації земельної ділянки треба було присвоїти кадастровий номер. Зовсім не хотілося займатися цим самостійно і витрачати час на бюрократію. Від мене потрібен був тільки список документів, інше вони зробили самостійно і досить швидко.

30 Липня 2019

Ігор Марлов

Звернувся за оформленням права власності та техпаспорта на будинок. Відразу сказали мені перелік документів, які необхідні з мого боку, а також терміни і вартість послуги виготовлення технічного паспорта. Все виконали в обумовлені терміни, зауважень немає.

30 Липня 2019

ТРЦ «City Center»

Компанія «Нове БТІ» виконали роботи з технічної інвентаризації нерухомого об’єкту, що знаходиться у власності ТРЦ «City Center». Роботи були виконані в найкоротші терміни, із високим рівнем якості, згідно нормативно-правовим актам. «Нове БТІ» має всі необхідні сертифікати, кваліфікованих і компетентних фахівців для проведення робіт із технічної інвентаризації всіх об’єктів недвіжімості. Враховуючи вищесказане, рекомендуємо «Нове БТІ» як команду висококваліфікованих фахівців у своїй галузі.

10 Лютого 2019

Анонім

Не знав, що перепланування в квартирі – це ціла історія. Тільки тут на сайті отримав докладну відповідь зі свого питання і вирішив оформити все в цьому БТІ. Претензій не маю.

14 Серпня 2019

В’ячеслав

Зробив собі містобудівний розрахунок реконструкції квартири і проект реконструкції. Далі дозвіл на будівництво і введення в експлуатацію оформляв сам. Техпаспорт на квартиру також замовив в даній організації. Ніяких причіпок до документів в ДАБК і в реєстраційній службі не було. Організація на рівні, раджу.

7 Липня 2020

Курсаков Андрій

Хотів сам узаконити балкон, але як тільки дізнався скільки це часу може відняти, зрозумів воно мені дорожче вийде. Не було часу та й бажання бігати по держ. органам. Вирішив звернутися в контору по узаконке. Обдзвонивши кілька зупинив свій вибір саме на цій. У підсумку в зазначений термін забрав свої документи. Рекомендую всім, хто цінує свій час.

23 Серпня 2020

Антоніна

Два роки оформляли з чоловіком балкон (збільшили на 2! Метра). У Новому БТІ вирішили це питання за 1 міс., Правда частина документів була вже підготовлена нами. Якщо порахувати кількість “данини”, яке довелося роздати за ці 2 роки, то дешевше було прийти в Нове БТІ відразу. Заощадила б купу часу і нервів.

10 Вересня 2020

Олександр

Дякую за консультацію по телефону. Дуже допомогли розібратися в питаннях перекладу з нежитлового фонду в житловий.

16 Жовтня 2014

Андрій

Ціни звичайно космос. Але зате все “під ключ”. Рекомендую.

14 Травня 2020

Ігор

Звертався за консультацією з приводу оформлення технічного паспорта на квартиру, отримав всю необхідну інформацію.

28 Серпня 2020

Natali

Виникли питання при продажу квартири. Тут на сайті задала своє питання з приводу податків при продажу, отримала відповідь вже на наступний день. Якщо б все так швидко консультували як ця компанія. Well done!)

2 Жовтня 2019

Замовте технічний паспорт прямо зараз

І отримайте на пошту чек-лист:
Як діяти, якщо ви хочете приватизувати землю?