Технiчний паспорт від 900 грн

Замовити зворотній дзвінок

Зворотній зв'язок

Залиш відгук та отримай знижку до 10%

  • * Знижка залежить від послуги. Детальніше можна дізнатися у консультанта.

Ми вже прораховуємо вартість вашого об'єкта - залиште свої контакти і ми вам передзвонимо

Щоб отримати чек-лист з докладним описом етапів оформлення документів - залиште свої контакти

Ми помітили, що ви довгий час на сайті. Можливо вам потрібна допомога? Залиште свої контакти

або зателефонуйте за номером +38 067 619 78 01
Замовити дзвінок
Витяг, інформаційна довідка з реєстру прав власності, фото [1] Витяг, інформаційна довідка з реєстру прав власності, фото [2] Витяг, інформаційна довідка з реєстру прав власності, фото [3] Витяг, інформаційна довідка з реєстру прав власності, фото [4] Витяг, інформаційна довідка з реєстру прав власності, фото [5] Витяг, інформаційна довідка з реєстру прав власності, фото [6] Витяг, інформаційна довідка з реєстру прав власності, фото [7] Витяг, інформаційна довідка з реєстру прав власності, фото [8] Витяг, інформаційна довідка з реєстру прав власності, фото [9] Витяг, інформаційна довідка з реєстру прав власності, фото [10]

Витяг, інформаційна довідка з реєстру прав власності

Витяг з державного реєстру прав власності на нерухоме майно є важливим і необхідним документом при здійсненні будь-яких операцій з вашою нерухомістю. Незважаючи на простоту, отримання цього документа вимагає певного пакету документів. Щоб уникнути складнощів, заощадити час, нерви, зверніться до консультантів компанії «Нове БТІ», які вирішать питання за вас.

Замовити онлайн

Замовити зворотній дзвінок

Наш менеджер надасть вам безкоштовну консультацію

В яких випадках потрібен витяг з Держреєстру?

Під час оформлення договору купівлі-продажу, дарування, обміну, передачі об’єкта нерухомості під заставу. При оформленні спадщини.

Порядок оформлення

Залежить від того, коли зареєстровано право власності на нерухомість.

Якщо до кінця 2003 року, вам потрібно звернутися до комунального бюро технічної інвентаризації Одеси.

Якщо право власності зареєстроване з 2004 по 2013 рік, тоді для отримання витягу з реєстру, вам потрібно звернутися до ЦНАП (Центр надання адміністративних послуг).

Якщо зареєстровано після 2013 року, то для здійснення операцій з нерухомістю через нотаріуса йому буде достатньо відомостей із Державного реєстру прав на нерухоме майно. Ви можете отримати онлайн інформаційну довідку, в якій будуть вказані деталі вашої нерухомості, у тому числі власники.

Вам потрібно перейти на онлайн-портал, створений Мін’юстом, і там ідентифікуватися за допомогою Електронного цифрового підпису, запросити інформаційну довідку щодо необхідної вам нерухомості.

Документи на отримання виписки з Держреєстру

Як заявники на отримання цього інформаційного документа можуть виступати:

У чому переваги оформлення витягу через БТІ?

Комплексна послуга «під ключ» надасть вам можливість:

Терміни та вартість

Терміни та вартість послуги залежать від етапу оформлення виписки, положення справ і пакету наявних документів.

Витяг, інформаційна довідка з реєстру прав власності, фото [11]


Тетяна Борисюк,
менеджер відділу по роботі з клієнтами

Замовити послугу

Наші клієнти

Відгуки

Оксана

Дякую за оперативне оформлення техпаспорта і консультації. Приємно працювати з професіоналами))

12 Липня 2019

Віктор

Вирішив купити квартиру, та тільки зіткнувся з проблемою, так як ніколи до цього не набував вторинку. Спасибі Нове БТІ, що допомогли не зробити помилку. При перевірці документів на квартиру виявилося, що на неї накладено арешт в банку.
Раджу всім замовляти супровід угоди у фахівців.

22 Березня 2019

Наталя

Дякую за консультацію. Відповіли швидко і оперативно

11 Грудня 2019

Андрій

Ціни звичайно космос. Але зате все “під ключ”. Рекомендую.

14 Травня 2020

Георгій

Висловлюю подяку інженеру Юлії за виконану роботу. Успіхів у роботі!

22 Липня 2020

Єгор Маркелов

Для приватизації земельної ділянки треба було присвоїти кадастровий номер. Зовсім не хотілося займатися цим самостійно і витрачати час на бюрократію. Від мене потрібен був тільки список документів, інше вони зробили самостійно і досить швидко.

30 Липня 2019

Євген Захаров

Гарне бюро технічної інвентаризації. саме тут мені допомогли зробити документи з приводу перенесення стіни. Під час не зробив. При продажу виникли проблеми .. А завдяки БТІ вдалося швидко вирішити дане питання.

22 Вересня 2020

Михайло

Оформляв квартиру + переклад з НЕ житлового в житлове. Акуратно, чітко і в строк. Велике спасибі за хорошу роботу.

21 Травня 2019

Ігнат

Звертався в БТІ для того, щоб мені узаконили перепланування. Роботи були проведені оперативно, всі документи оформили правильно. Проблем при продажу квартири не виникло.

10 Вересня 2018

Олена

Замовляла експертну оцінку для квартири для продажу. Все зробили з термін і як домовлялися. Сервіс порадував)

10 Червня 2020

Валерій

Вдячний за відмінну і безкоштовну консультацію.

16 Жовтня 2019

Святослав Сергійович

Спілкуюся з директоратом – компетентні професіонали, які дійсно знають свою справу. При відкритті нових торгових точок перекладаю приміщення в нежитловий фонд за допомогою Нового БТІ. Співпрацюємо більше трьох років – всі зобов’язання виконуються в строк і як обумовлено. рекомендую

3 Вересня 2020

Костянтин

Робив через дану організацію документи на новобуд: свідоцтво про право власності та технічний паспорт. Не дивлячись на травневі свята, все зробили в обумовлений термін. Нарікань не маю.

10 Травня 2020

Юрій

6 років оформляв землю у державній конторі. Звернувся сюди і мені допомогли вирішити це питання за 3 тижні. По грошах вийшло дешевше, ніж їздити 6 років по конторам наших бюрократів. Хлопцям спасибі за оперативність !!

10 Червня 2019

Вадим Олегович

Розділ розрахувати податки – дуже корисна і зручна річ, такого ще не зустрічав. Постійно вдаюся в своїй практиці до його допомоги.

20 Липня 2020

Inna

Нове БТІ, ще раз спасибі за приватизацію квартири. Будемо радити друзям !!!

10 Вересня 2020

Сан Санич

Нормальні, приємні хлопці. Правда, дорогі.

12 Квітня 2019

Anton Palashek

Що сподобалося в Нове БТІ – так це повна прозорість взаємовідносин з клієнтом, зручно, якісно і швидко працюють.

14 Лютого 2020

Анна

Хочемо з чоловіком висловити велику подяку! Робили перепланування в квартирі. Абсолютно без зайвої мороки, пояснили все буквально на пальцях, що, навіщо і чому, і позбавили нас від зайвого клопоту по оформленню.

23 Січня 2020

Юрій

Були питання по техпаспорт … Консультант Ірина передзвонила в перебігу декількох хвилин і за 5 хв. я почув відповіді на всі свої питання … Дякую за роботу і нормальне ставлення! Приємно усвідомлювати що в нашій країні щось змінюється на краще! Удачі в роботі, ну і в житті теж!

31 Серпня 2018

Замовте оформлення вашої нерухомості прямо зараз

І отримайте на пошту чек-листи:
“Етапи оформлення будівель: реконструкція, поділ/виділ, оформлення самовільного перепланування, введення в експлуатацію і т.д.”

Витяг з державного реєстру прав власності на нерухоме майно є важливим і необхідним документом при здійсненні будь-яких операцій з вашою нерухомістю. Незважаючи на простоту, отримання цього документа вимагає певного пакету документів. Щоб уникнути складнощів, заощадити час, нерви, зверніться до консультантів компанії «Нове БТІ», які вирішать питання за вас.