Замовити зворотній дзвінок

Зворотній зв'язок

Залиш відгук та отримай знижку від 5%

 • * Знижка залежить від послуги. Детальніше можна дізнатися у консультанта.
Замовити дзвінок
Дозвіл на будівництво та реконструкцію, фото [1] Дозвіл на будівництво та реконструкцію, фото [2] Дозвіл на будівництво та реконструкцію, фото [3] Дозвіл на будівництво та реконструкцію, фото [4] Дозвіл на будівництво та реконструкцію, фото [5] Дозвіл на будівництво та реконструкцію, фото [6] Дозвіл на будівництво та реконструкцію, фото [7] Дозвіл на будівництво та реконструкцію, фото [8] Дозвіл на будівництво та реконструкцію, фото [9] Дозвіл на будівництво та реконструкцію, фото [10]

Дозвіл на будівництво та реконструкцію

Дозвіл на будівництво – це документ, який підтверджує право на забудову певної земельної ділянки, які перебувають у власності або оренді забудовника. Видається у разі відповідності проектної документації по всім вимогам містобудівного законодавства.

 

Замовити онлайн

Замовити зворотній дзвінок

Наш менеджер представить вам безкоштовну консультацію

Перед початком будівництва або реконструкції приміщень необхідно отримати відповідні дозволи. При цьому всі жителі Одеси або інших міст України стикаються з необхідністю збирати купу документів. Однак ігнорування цієї вимоги може спричинити за собою штрафи та іншу адміністративну відповідальність. Надалі при несплаті призначеного штрафу введення об’єкта в експлуатацію та отримання правовстановлюючих документів буде неможливим. Щоб уникнути труднощів і паперової тяганини, зверніться до консультантів компанії «Нове БТІ».

Документи на отримання дозволу

Дозвільна документація на будівництво або реконструкцію нерухомого об’єкта видається при наявності мінімального пакету документів. Він включає в себе:

Дозвіл на будівництво та реконструкцію, фото [11]

Порядок затвердження будівельних дозволів

Згідно з українським законодавством, перш ніж почати будівництво, відновлення, реконструкцію, розширення, переобладнання або капітальний ремонт житлового будинку, нежитлових будівель та інших архітектурних об’єктів, потрібно отримати дозвіл. Винятком є тимчасові споруди, що будуються без фундаменту.

До початку будівельних робіт слід:

 1. Замовити виготовлення ескізних і робочих проектів.
 2. Оформити будівельний паспорт.
 3. Оформити повідомлення про початок будівельних робіт.
 4. Домовитися з представниками авторського і технічного нагляду.
 5. Зареєструвати повідомлення про перехід до виконання робочого проекту.

Як оформляється дозвіл на реконструкцію?

Порядок затвердження реконструкції нерухомого об’єкта трохи відрізняється. У нього входить:

 1. Розробка містобудівної розрахунку.
 2. Отримання обмежень і умов, які ґрунтуються на містобудівних нормах.
 3. Розробка проекту та його експертиза.
 4. Підписання договорів з органами технічного і авторського нагляду.
 5. Передача повідомлення про початок виконання плану реконструкції в Департамент ДАБІ.

Перед заповненням документа про початок будівельних робіт, слід отримати будівельний паспорт і договір, який підтверджує право володіння або використання земельної ділянки.

Оформлення дозвільної документації на будівництво будинку

Етапи процедури оформлення документів залежать від розмірів і складності споруджуваного об’єкта. Вся документація оформляється згідно з нормами ДБН В.1.2-14-2009, в якому детально розглядаються умови забезпечення надійності та безпеки будь-яких будівель. Отримати право на будівництво можна тільки при наявності на руках:

За рахунок того, що обов’язкову комплексну експертизу проектної документації скасували, спростилася і процедура оформлення дозвільної документації для будівель I-III категорій складності. Для отримання дозволу на будівництво та введення в експлуатацію такого будинку досить скористатися декларативною формою.

Отримання дозвільних документів за спрощеною формою

На сьогоднішній день заявники, бажаючі побудувати або реконструювати приватне (садибне), житлове, дачне або садове споруда висотою не більше двох поверхів площею не більше 300 кв. м., можуть отримати дозвільну документацію за спрощеною формою. Для цього потрібно:

Зібрати і оформити необхідні документи допоможуть консультанти компанії «Нове БТІ». Телефон для зв’язку з ними вказано в шапці сайту.

Дозвіл на будівництво та реконструкцію, фото [12]

Отримання дозвільних документів по загальній формі

Заявникам, які бажають побудувати або реконструювати споруди IV-V категорії складності, доведеться зіткнутися з більш складною процедурою отримання дозвільних документів. Щоб почати будувати будинок і потім ввести його в експлуатацію, необхідно:

 1. Отримати містобудівні умови і обмеження.
 2. Розробити проектну документацію.
 3. Провести комплексну експертизу розробленої проектної документації.
 4. Отримати в інспекції ДАБК дозвіл на будівельні роботи.
 5. Ввести зведена споруда в експлуатацію.
 6. Отримати сертифікат відповідності від інспекції ДАБК.

Якщо будівництво або реконструкція ведеться без узгодження з контролюючими органами та інспекціями, власника земельної ділянки можуть залучити до штрафу і іншій адміністративній відповідальності. Крім того, він не зможе повноцінно розпоряджатися незаконно зведеної нерухомістю. Це означає, що в перспективі він не зможе продати або здати її в оренду, передати в дар або спадок.

Якщо вас лякає довгий перелік документів, необхідних для отримання дозволу, зверніться до консультантів компанії «Нове БТІ». Ми готові приступити до роботи на будь-якому етапі будівництва або реконструкції. В рамках даної послуги фахівці:

Терміни та вартість послуг, що надаються буде залежати від загального стану справ. Для отримання детальної інформації напишіть в онлайн-чат, зателефонуйте за вказаним номером або замовте «Зворотній дзвінок».

Терміни та вартість

Залежать від наявної документації та поточного стану справ.

Замовити послугу

Наші клієнти

Відгуки

Сергій

Маю позитивний досвід роботи з компанією. Замовляв собі проект будинку в Новому БТІ. Зараз під час будівництва розумію наскільки все продумано. Головному архітектору окреме спасибі!

20 Червня 2020

Ірина

Допомогли з реєстрацією договору розділу квартири. Нікуди навіть ходити не довелося, тільки в офіс компанії, щоб забрати зареєстрований договір.

1 Жовтня 2019

Марія

Приватизували кооперативну квартиру на мою бабусю. У новому БТІ всі реєстраційні дії справили на підставі довіреності. Навіть нікуди бігати не довелося. Зручно.

6 Березня 2020

Антоніна

Два роки оформляли з чоловіком балкон (збільшили на 2! Метра). У Новому БТІ вирішили це питання за 1 міс., Правда частина документів була вже підготовлена нами. Якщо порахувати кількість “данини”, яке довелося роздати за ці 2 роки, то дешевше було прийти в Нове БТІ відразу. Заощадила б купу часу і нервів.

10 Вересня 2020

Андрій

Хтось говорить що дорого, зате без кидалова. Насправді я наприклад не знайшов компанію в Одесі, яка б на будь-яку послугу укладала б договір. Коротше є всі гарантії, і можна не переживати. Собі оформляв відсутні документи на будинок, який перейшов у спадок. Добре, що з архівів всі відновили, документи на право власності були загублені. Так би мій будиночок перейшов би державі.

3 Квітня 2020

Тетяна Павлівна

Спасибі. допомогли з оформленням квартири в новобудові. Зробили все “під ключ”, Дооформити відсутні документи. Через три тижні отримала готовий технічний паспорт на квартиру і зареєстроване свідоцтво. Всьо чотко, зручно і без черг.

8 Серпня 2013

Наталя

Величезне спасибі консультанту Марині, за детальну інформацію яка мене цікавила. Ви даєте безкоштовну консультацію і це дуже добре, людина в таких випадках не втрачає надії. Ви молодці. Величезне дякую.

9 Вересня 2019

Дмитро Миколайович

Плюси: швидко
Мінуси: не безкоштовно
Раджу тим, хто цінує свій час!

19 Листопада 2019

Ігнат

Звертався в БТІ для того, щоб мені узаконили перепланування. Роботи були проведені оперативно, всі документи оформили правильно. Проблем при продажу квартири не виникло.

10 Вересня 2018

Єгор

Цю компанію мені порадив друг, який неодноразово звертався за допомогою. Хочу сказати, що хлопці роблять якість свою роботу і якщо тобі потрібні документи на конкретну дату, вони їх зроблять терміново.

16 Квітня 2020

Андрій

Ціни звичайно космос. Але зате все “під ключ”. Рекомендую.

14 Травня 2020

Олександр

Дякую за консультацію по телефону. Дуже допомогли розібратися в питаннях перекладу з нежитлового фонду в житловий.

16 Жовтня 2014

В’ячеслав Н.

Робив через Нове БТІ переведення квартири на тех.етаж під житлове приміщення. Все зроблено своєчасно, без затримок і митних схем. Рекомендую!

11 Серпня 2019

Ольга

Вдячна за детальну консультацію по переоформленню квартири і виготовлення техпаспорта та оцінки для продажу квартири.

23 Липня 2020

Inna

Нове БТІ, ще раз спасибі за приватизацію квартири. Будемо радити друзям !!!

10 Вересня 2020

Лев

Величезна подяка за вашу юридичну допомогу. Спасибі, що ви безоплатно оперативно допомагаєте людям. Хороший рада, дійсно, багато чого варте. А ви даєте тільки хороші поради! Процвітання і успіхів вам у всьому!

19 Січня 2020

Наталя

Дякую за консультацію. Відповіли швидко і оперативно

11 Грудня 2019

Олена

Хочу подякувати співробітникам Нового БТІ за професіоналізм, точність виконання роботи в зазначений термін, а також особливо, за увагу, участь до нюансів ситуації. Зверталися за послугою введення будинку в експлуатацію та реєстрації права власності, все пройшло швидко, легко. Буду рекомендувати цю компанію своїм знайомим, так як стиль роботи, ставлення до своєї справи викликає довіру, яке підтверджується результатом роботи.

2 Серпня 2020

Вадим Олегович

Розділ розрахувати податки – дуже корисна і зручна річ, такого ще не зустрічав. Постійно вдаюся в своїй практиці до його допомоги.

20 Липня 2020

Олег

Оформляв техпаспорт на квартиру. Швидко, якісно, в 2 рази дешевше ніж на Троїцькій взяли б за той же термін. Спасибі. Рекомендую.

2 Травня 2020

Замовте оформлення права власності прямо зараз

І отримайте на пошту чек-лист:
Як діяти, якщо прийшла перевірка, а у вас  не оформлена прибудова?