Технiчний паспорт за 400 грн

Замовити зворотній дзвінок

Зворотній зв'язок

Залиш відгук та отримай знижку до 10%

 • * Знижка залежить від послуги. Детальніше можна дізнатися у консультанта.

Ми вже прораховуємо вартість вашого об'єкта - залиште свої контакти і ми вам передзвонимо

Щоб отримати чек-лист з докладним описом етапів оформлення документів - залиште свої контакти

Ми помітили, що ви довгий час на сайті. Можливо вам потрібна допомога? Залиште свої контакти

або зателефонуйте за номером +38 067 619 78 01
Замовити дзвінок
Дозвіл на будівництво та реконструкцію, фото [1] Дозвіл на будівництво та реконструкцію, фото [2] Дозвіл на будівництво та реконструкцію, фото [3] Дозвіл на будівництво та реконструкцію, фото [4] Дозвіл на будівництво та реконструкцію, фото [5] Дозвіл на будівництво та реконструкцію, фото [6] Дозвіл на будівництво та реконструкцію, фото [7] Дозвіл на будівництво та реконструкцію, фото [8] Дозвіл на будівництво та реконструкцію, фото [9] Дозвіл на будівництво та реконструкцію, фото [10]

Дозвіл на будівництво та реконструкцію

Дозвіл на будівництво – це документ, який підтверджує право на забудову певної земельної ділянки, які перебувають у власності або оренді забудовника. Видається у разі відповідності проектної документації по всім вимогам містобудівного законодавства.

 

Замовити онлайн

Замовити зворотній дзвінок

Наш менеджер представить вам безкоштовну консультацію

Перед початком будівництва або реконструкції приміщень необхідно отримати відповідні дозволи. При цьому всі жителі Одеси або інших міст України стикаються з необхідністю збирати купу документів. Однак ігнорування цієї вимоги може спричинити за собою штрафи та іншу адміністративну відповідальність. Надалі при несплаті призначеного штрафу введення об’єкта в експлуатацію та отримання правовстановлюючих документів буде неможливим. Щоб уникнути труднощів і паперової тяганини, зверніться до консультантів компанії «Нове БТІ».

Документи на отримання дозволу

Дозвільна документація на будівництво або реконструкцію нерухомого об’єкта видається при наявності мінімального пакету документів. Він включає в себе:

Дозвіл на будівництво та реконструкцію, фото [11]

Порядок затвердження будівельних дозволів

Згідно з українським законодавством, перш ніж почати будівництво, відновлення, реконструкцію, розширення, переобладнання або капітальний ремонт житлового будинку, нежитлових будівель та інших архітектурних об’єктів, потрібно отримати дозвіл. Винятком є тимчасові споруди, що будуються без фундаменту.

До початку будівельних робіт слід:

 1. Замовити виготовлення ескізних і робочих проектів.
 2. Оформити будівельний паспорт.
 3. Оформити повідомлення про початок будівельних робіт.
 4. Домовитися з представниками авторського і технічного нагляду.
 5. Зареєструвати повідомлення про перехід до виконання робочого проекту.

Як оформляється дозвіл на реконструкцію?

Порядок затвердження реконструкції нерухомого об’єкта трохи відрізняється. У нього входить:

 1. Розробка містобудівної розрахунку.
 2. Отримання обмежень і умов, які ґрунтуються на містобудівних нормах.
 3. Розробка проекту та його експертиза.
 4. Підписання договорів з органами технічного і авторського нагляду.
 5. Передача повідомлення про початок виконання плану реконструкції в Департамент ДАБІ.

Перед заповненням документа про початок будівельних робіт, слід отримати будівельний паспорт і договір, який підтверджує право володіння або використання земельної ділянки.

Оформлення дозвільної документації на будівництво будинку

Етапи процедури оформлення документів залежать від розмірів і складності споруджуваного об’єкта. Вся документація оформляється згідно з нормами ДБН В.1.2-14-2009, в якому детально розглядаються умови забезпечення надійності та безпеки будь-яких будівель. Отримати право на будівництво можна тільки при наявності на руках:

За рахунок того, що обов’язкову комплексну експертизу проектної документації скасували, спростилася і процедура оформлення дозвільної документації для будівель I-III категорій складності. Для отримання дозволу на будівництво та введення в експлуатацію такого будинку досить скористатися декларативною формою.

Отримання дозвільних документів за спрощеною формою

На сьогоднішній день заявники, бажаючі побудувати або реконструювати приватне (садибне), житлове, дачне або садове споруда висотою не більше двох поверхів площею не більше 300 кв. м., можуть отримати дозвільну документацію за спрощеною формою. Для цього потрібно:

Зібрати і оформити необхідні документи допоможуть консультанти компанії «Нове БТІ». Телефон для зв’язку з ними вказано в шапці сайту.

Дозвіл на будівництво та реконструкцію, фото [12]

Отримання дозвільних документів по загальній формі

Заявникам, які бажають побудувати або реконструювати споруди IV-V категорії складності, доведеться зіткнутися з більш складною процедурою отримання дозвільних документів. Щоб почати будувати будинок і потім ввести його в експлуатацію, необхідно:

 1. Отримати містобудівні умови і обмеження.
 2. Розробити проектну документацію.
 3. Провести комплексну експертизу розробленої проектної документації.
 4. Отримати в інспекції ДАБК дозвіл на будівельні роботи.
 5. Ввести зведена споруда в експлуатацію.
 6. Отримати сертифікат відповідності від інспекції ДАБК.

Якщо будівництво або реконструкція ведеться без узгодження з контролюючими органами та інспекціями, власника земельної ділянки можуть залучити до штрафу і іншій адміністративній відповідальності. Крім того, він не зможе повноцінно розпоряджатися незаконно зведеної нерухомістю. Це означає, що в перспективі він не зможе продати або здати її в оренду, передати в дар або спадок.

Якщо вас лякає довгий перелік документів, необхідних для отримання дозволу, зверніться до консультантів компанії «Нове БТІ». Ми готові приступити до роботи на будь-якому етапі будівництва або реконструкції. В рамках даної послуги фахівці:

Терміни та вартість послуг, що надаються буде залежати від загального стану справ. Для отримання детальної інформації напишіть в онлайн-чат, зателефонуйте за вказаним номером або замовте «Зворотній дзвінок».

Терміни та вартість

Залежать від наявної документації та поточного стану справ.

Замовити послугу

Наші клієнти

Відгуки

Олег

Оформляв техпаспорт на квартиру. Швидко, якісно, в 2 рази дешевше ніж на Троїцькій взяли б за той же термін. Спасибі. Рекомендую.

2 Травня 2020

Евген

Замовляли технічний паспорт на виробничий об’єкт. Привернула увагу вартість послуг, яка в порівнянні з іншими БТІ, набагато менше на такі послуги.

17 Березня 2020

Єгор

Цю компанію мені порадив друг, який неодноразово звертався за допомогою. Хочу сказати, що хлопці роблять якість свою роботу і якщо тобі потрібні документи на конкретну дату, вони їх зроблять терміново.

16 Квітня 2020

Юлія

Дуже детально проконсультували по телефону з приводу приватизації земельної ділянки під Києвом, навіть приїзджати до офісу не знадобилося.

19 Червня 2019

ТРЦ «City Center»

Компанія «Нове БТІ» виконали роботи з технічної інвентаризації нерухомого об’єкту, що знаходиться у власності ТРЦ «City Center». Роботи були виконані в найкоротші терміни, із високим рівнем якості, згідно нормативно-правовим актам. «Нове БТІ» має всі необхідні сертифікати, кваліфікованих і компетентних фахівців для проведення робіт із технічної інвентаризації всіх об’єктів недвіжімості. Враховуючи вищесказане, рекомендуємо «Нове БТІ» як команду висококваліфікованих фахівців у своїй галузі.

10 Лютого 2019

Денис Сергійович

Все сподобалося тільки довелося трохи почекати головного юриста, він не завжди на місці. Раджу дзвонити заздалегідь. Але в цілому сподобалося, що працюють відносно швидко і не змушують оформлювати зайве …

24 Жовтня 2019

Ольга

Вдячна за детальну консультацію по переоформленню квартири і виготовлення техпаспорта та оцінки для продажу квартири.

23 Липня 2020

Віктор

Вирішив купити квартиру, та тільки зіткнувся з проблемою, так як ніколи до цього не набував вторинку. Спасибі Нове БТІ, що допомогли не зробити помилку. При перевірці документів на квартиру виявилося, що на неї накладено арешт в банку.
Раджу всім замовляти супровід угоди у фахівців.

22 Березня 2019

Миколай

Працівники компанії зарекомендували себе як професіонали, які знають свою справу. Сподобалося те, що вартість і терміни будь-якої послуги прописуються в договорі. Єдиний мінус – керівники не завжди на місці, тому рекомендую попередньо домовлятися про зустріч.

4 Жовтня 2020

Валерій

Вдячний за відмінну і безкоштовну консультацію.

16 Жовтня 2019

Михайло Васильович

Безкоштовні консультації – це дуже зручно. Дякую за покрокове керівництво по узаконення прибудов до будинку. Але з огляду на вартість все-таки буду займатися узаконенням самостійно. Принаймні поки-що … :-).

9 Лютого 2020

Ігор Марлов

Звернувся за оформленням права власності та техпаспорта на будинок. Відразу сказали мені перелік документів, які необхідні з мого боку, а також терміни і вартість послуги виготовлення технічного паспорта. Все виконали в обумовлені терміни, зауважень немає.

30 Липня 2019

Андрій

Хтось говорить що дорого, зате без кидалова. Насправді я наприклад не знайшов компанію в Одесі, яка б на будь-яку послугу укладала б договір. Коротше є всі гарантії, і можна не переживати. Собі оформляв відсутні документи на будинок, який перейшов у спадок. Добре, що з архівів всі відновили, документи на право власності були загублені. Так би мій будиночок перейшов би державі.

3 Квітня 2020

Анна

Велике вам спасибі за розгорнуту відповідь поштою з приводу приватизації квартири!

30 Вересня 2020

Ігнат

Звертався в БТІ для того, щоб мені узаконили перепланування. Роботи були проведені оперативно, всі документи оформили правильно. Проблем при продажу квартири не виникло.

10 Вересня 2018

Михайло

Оформляв квартиру + переклад з НЕ житлового в житлове. Акуратно, чітко і в строк. Велике спасибі за хорошу роботу.

21 Травня 2019

Анонім

СПАСИБІ ВСЕ ПРОЙШЛО ДОБРЕ Я ЗАДОВОЛЕНИЙ.

12 Травня 2019

Марія

Приватизували кооперативну квартиру на мою бабусю. У новому БТІ всі реєстраційні дії справили на підставі довіреності. Навіть нікуди бігати не довелося. Зручно.

6 Березня 2020

Ігор

Звертався за консультацією з приводу оформлення технічного паспорта на квартиру, отримав всю необхідну інформацію.

28 Серпня 2020

Тетяна

Вже не в перший раз сотруднічаю.Всегда все чітко, організовано, в срокі.Рекомендовала багато разів своїм клієнтам – тільки подяки чую за рекомендацією, ніяких нарікань. Хлопцям бажаю процвітання Компанії, вдячних клієнтів і успіхів!

23 Серпня 2020

Замовте оформлення права власності прямо зараз

І отримайте на пошту чек-листи:
“Етапи оформлення будівель: реконструкція, поділ/виділ, оформлення самовільного перепланування, введення в експлуатацію і т.д.”