Технiчний паспорт за 400 грн

Замовити зворотній дзвінок

Зворотній зв'язок

Залиш відгук та отримай знижку до 10%

 • * Знижка залежить від послуги. Детальніше можна дізнатися у консультанта.

Ми вже прораховуємо вартість вашого об'єкта - залиште свої контакти і ми вам передзвонимо

Щоб отримати чек-лист з докладним описом етапів оформлення документів - залиште свої контакти

Ми помітили, що ви довгий час на сайті. Можливо вам потрібна допомога? Залиште свої контакти

або зателефонуйте за номером +38 067 619 78 01
Замовити дзвінок
Дозвіл на будівництво та реконструкцію, фото [1] Дозвіл на будівництво та реконструкцію, фото [2] Дозвіл на будівництво та реконструкцію, фото [3] Дозвіл на будівництво та реконструкцію, фото [4] Дозвіл на будівництво та реконструкцію, фото [5] Дозвіл на будівництво та реконструкцію, фото [6] Дозвіл на будівництво та реконструкцію, фото [7] Дозвіл на будівництво та реконструкцію, фото [8] Дозвіл на будівництво та реконструкцію, фото [9] Дозвіл на будівництво та реконструкцію, фото [10]

Дозвіл на будівництво та реконструкцію

Дозвіл на будівництво – це документ, який підтверджує право на забудову певної земельної ділянки, які перебувають у власності або оренді забудовника. Видається у разі відповідності проектної документації по всім вимогам містобудівного законодавства.

 

Замовити онлайн

Замовити зворотній дзвінок

Наш менеджер представить вам безкоштовну консультацію

Перед початком будівництва або реконструкції приміщень необхідно отримати відповідні дозволи. При цьому всі жителі Одеси або інших міст України стикаються з необхідністю збирати купу документів. Однак ігнорування цієї вимоги може спричинити за собою штрафи та іншу адміністративну відповідальність. Надалі при несплаті призначеного штрафу введення об’єкта в експлуатацію та отримання правовстановлюючих документів буде неможливим. Щоб уникнути труднощів і паперової тяганини, зверніться до консультантів компанії «Нове БТІ».

Документи на отримання дозволу

Дозвільна документація на будівництво або реконструкцію нерухомого об’єкта видається при наявності мінімального пакету документів. Він включає в себе:

Дозвіл на будівництво та реконструкцію, фото [11]

Порядок затвердження будівельних дозволів

Згідно з українським законодавством, перш ніж почати будівництво, відновлення, реконструкцію, розширення, переобладнання або капітальний ремонт житлового будинку, нежитлових будівель та інших архітектурних об’єктів, потрібно отримати дозвіл. Винятком є тимчасові споруди, що будуються без фундаменту.

До початку будівельних робіт слід:

 1. Замовити виготовлення ескізних і робочих проектів.
 2. Оформити будівельний паспорт.
 3. Оформити повідомлення про початок будівельних робіт.
 4. Домовитися з представниками авторського і технічного нагляду.
 5. Зареєструвати повідомлення про перехід до виконання робочого проекту.

Як оформляється дозвіл на реконструкцію?

Порядок затвердження реконструкції нерухомого об’єкта трохи відрізняється. У нього входить:

 1. Розробка містобудівної розрахунку.
 2. Отримання обмежень і умов, які ґрунтуються на містобудівних нормах.
 3. Розробка проекту та його експертиза.
 4. Підписання договорів з органами технічного і авторського нагляду.
 5. Передача повідомлення про початок виконання плану реконструкції в Департамент ДАБІ.

Перед заповненням документа про початок будівельних робіт, слід отримати будівельний паспорт і договір, який підтверджує право володіння або використання земельної ділянки.

Оформлення дозвільної документації на будівництво будинку

Етапи процедури оформлення документів залежать від розмірів і складності споруджуваного об’єкта. Вся документація оформляється згідно з нормами ДБН В.1.2-14-2009, в якому детально розглядаються умови забезпечення надійності та безпеки будь-яких будівель. Отримати право на будівництво можна тільки при наявності на руках:

За рахунок того, що обов’язкову комплексну експертизу проектної документації скасували, спростилася і процедура оформлення дозвільної документації для будівель I-III категорій складності. Для отримання дозволу на будівництво та введення в експлуатацію такого будинку досить скористатися декларативною формою.

Отримання дозвільних документів за спрощеною формою

На сьогоднішній день заявники, бажаючі побудувати або реконструювати приватне (садибне), житлове, дачне або садове споруда висотою не більше двох поверхів площею не більше 300 кв. м., можуть отримати дозвільну документацію за спрощеною формою. Для цього потрібно:

Зібрати і оформити необхідні документи допоможуть консультанти компанії «Нове БТІ». Телефон для зв’язку з ними вказано в шапці сайту.

Дозвіл на будівництво та реконструкцію, фото [12]

Отримання дозвільних документів по загальній формі

Заявникам, які бажають побудувати або реконструювати споруди IV-V категорії складності, доведеться зіткнутися з більш складною процедурою отримання дозвільних документів. Щоб почати будувати будинок і потім ввести його в експлуатацію, необхідно:

 1. Отримати містобудівні умови і обмеження.
 2. Розробити проектну документацію.
 3. Провести комплексну експертизу розробленої проектної документації.
 4. Отримати в інспекції ДАБК дозвіл на будівельні роботи.
 5. Ввести зведена споруда в експлуатацію.
 6. Отримати сертифікат відповідності від інспекції ДАБК.

Якщо будівництво або реконструкція ведеться без узгодження з контролюючими органами та інспекціями, власника земельної ділянки можуть залучити до штрафу і іншій адміністративній відповідальності. Крім того, він не зможе повноцінно розпоряджатися незаконно зведеної нерухомістю. Це означає, що в перспективі він не зможе продати або здати її в оренду, передати в дар або спадок.

Якщо вас лякає довгий перелік документів, необхідних для отримання дозволу, зверніться до консультантів компанії «Нове БТІ». Ми готові приступити до роботи на будь-якому етапі будівництва або реконструкції. В рамках даної послуги фахівці:

Терміни та вартість послуг, що надаються буде залежати від загального стану справ. Для отримання детальної інформації напишіть в онлайн-чат, зателефонуйте за вказаним номером або замовте «Зворотній дзвінок».

Терміни та вартість

Залежать від наявної документації та поточного стану справ.

Замовити послугу

Наші клієнти

Відгуки

Миколай

Працівники компанії зарекомендували себе як професіонали, які знають свою справу. Сподобалося те, що вартість і терміни будь-якої послуги прописуються в договорі. Єдиний мінус – керівники не завжди на місці, тому рекомендую попередньо домовлятися про зустріч.

4 Жовтня 2020

Олександр

Дякую за консультацію по телефону. Дуже допомогли розібратися в питаннях перекладу з нежитлового фонду в житловий.

30 Вересня 2019

Георгій

Висловлюю подяку інженеру Юлії за виконану роботу. Успіхів у роботі!

22 Липня 2020

Генадій

Вводив будинок в експлуатацію і отримував право-встановлюють документи на нього. Все чітко і в строк. Ніяких додаткових платежів. Приємно мати справу з професіоналами. Буду рекомендувати.

24 Травня 2020

Сан Санич

Нормальні, приємні хлопці. Правда, дорогі.

12 Квітня 2019

Андрій

Хтось говорить що дорого, зате без кидалова. Насправді я наприклад не знайшов компанію в Одесі, яка б на будь-яку послугу укладала б договір. Коротше є всі гарантії, і можна не переживати. Собі оформляв відсутні документи на будинок, який перейшов у спадок. Добре, що з архівів всі відновили, документи на право власності були загублені. Так би мій будиночок перейшов би державі.

3 Квітня 2020

Михайло

Оформляв квартиру + переклад з НЕ житлового в житлове. Акуратно, чітко і в строк. Велике спасибі за хорошу роботу.

21 Травня 2019

Денис Сергійович

Все сподобалося тільки довелося трохи почекати головного юриста, він не завжди на місці. Раджу дзвонити заздалегідь. Але в цілому сподобалося, що працюють відносно швидко і не змушують оформлювати зайве …

24 Жовтня 2019

Віталій Моссійчук

Зі старим БТІ звичайно не зрівняється. Зробили техпаспорт на квартиру точно в зазначений термін і за вказану вартість. Завжди і у всьому цінував пунктуальність, тому для мене це показник. Від спілкування з співробітниками залишилися тільки приємні враження.

14 Червня 2020

Андрій

Ціни звичайно космос. Але зате все “під ключ”. Рекомендую.

14 Травня 2020

Олександр

Дякую за консультацію по телефону. Дуже допомогли розібратися в питаннях перекладу з нежитлового фонду в житловий.

16 Жовтня 2014

Михайло Васильович

Безкоштовні консультації – це дуже зручно. Дякую за покрокове керівництво по узаконення прибудов до будинку. Але з огляду на вартість все-таки буду займатися узаконенням самостійно. Принаймні поки-що … :-).

9 Лютого 2020

Анна

Хлопці, спасибі Вам за все! Без вашої допомоги не змогла б оформити землю!)

4 Липня 2019

Святослав Сергійович

Спілкуюся з директоратом – компетентні професіонали, які дійсно знають свою справу. При відкритті нових торгових точок перекладаю приміщення в нежитловий фонд за допомогою Нового БТІ. Співпрацюємо більше трьох років – всі зобов’язання виконуються в строк і як обумовлено. рекомендую

3 Вересня 2020

Лев

Величезна подяка за вашу юридичну допомогу. Спасибі, що ви безоплатно оперативно допомагаєте людям. Хороший рада, дійсно, багато чого варте. А ви даєте тільки хороші поради! Процвітання і успіхів вам у всьому!

19 Січня 2020

Богданов Борис

Висловлюю подяку Віталію за допомогу в отриманні правовстановлюючих документів на кооперативну квартиру з узаконенням веранди на 1 поверсі. Робота виконана раніше обумовленого терміну. Рекомендую НОВЕ БТІ.

10 Вересня 2019

Сергій

Маю позитивний досвід роботи з компанією. Замовляв собі проект будинку в Новому БТІ. Зараз під час будівництва розумію наскільки все продумано. Головному архітектору окреме спасибі!

20 Червня 2020

Тетяна Павлівна

Спасибі. допомогли з оформленням квартири в новобудові. Зробили все “під ключ”, Дооформити відсутні документи. Через три тижні отримала готовий технічний паспорт на квартиру і зареєстроване свідоцтво. Всьо чотко, зручно і без черг.

8 Серпня 2013

В’ячеслав Н.

Робив через Нове БТІ переведення квартири на тех.етаж під житлове приміщення. Все зроблено своєчасно, без затримок і митних схем. Рекомендую!

11 Серпня 2019

Галина

Після довгих років самостійного оформлення нерухомості та нульового результату звернулася у цю компанію і мені надали високо професійну допомогу, вирішивши всі мої проблеми за дуже короткий срок. Це БТІ вважаю найкращим в Одесі і в області! Удачі вам і всіх благ !!! Спасибо огромное) ))

7 Травня 2020

Замовте оформлення права власності прямо зараз

І отримайте на пошту чек-листи:
“Етапи оформлення будівель: реконструкція, поділ/виділ, оформлення самовільного перепланування, введення в експлуатацію і т.д.”