Замовити зворотній дзвінок

Зворотній зв'язок

Залишити відгук

Задати питання

Задати питання

Як переоформити право постійного (безстрокового) користування землею?

18 Грудня 2017
Як переоформити право постійного (безстрокового) користування землею?, фото [1]

Загальні положення

Безстрокове користування є особливою формою землеволодіння, що володіє наступними атрибутами:

Реформи в Земельному кодексі внесли зміни в перший пункт і зараз особи, які мають земельні наділи в постійному володінні, зобов’язані сплачувати податок на землю.

Хто може безстроково користуватися земельними ділянками?

Поступово така форма землеволодіння виводиться з обігу. Безстрокове право розпорядження землею залишається доступним для двох категорій осіб:

Решта категорії юридичних осіб повинні переоформити земельну ділянку в тимчасове користування або стати власниками при зміні реквізитів або при необхідності укладення договорів, що стосуються землеволодіння. Фізичні особи можуть отримати право власності на земельний наділ, зайнявшись самостійним оформленням документів або звернувшись за допомогою в Нового БТІ.

Як переоформити право постійного (безстрокового) користування землею?, фото [2]

Переоформлення в інші форми власності

Зміна існуючого права постійного використання земельних наділів в інші форми (оренда, приватне володіння) дає наступні можливості:

Особливості переоформлення для юридичних осіб

При договірних відносин з третіми особами, юридична особа зобов’язана викупити або взяти в тимчасове користування зазначену територію. Ділянці, що підлягає переоформленню, присвоюється кадастровий номер, після чого можливе укладання договору оренди або викуп з подальшою приватизацією.

Особливості оформлення фізичними особами

Фізичним особам для придбання можливості передачі землі у спадок або здачі в тимчасове користування потрібне отримання права власності. Приватизація можлива після збору пакету офіційних паперів для звернення в реєстраційну палату, представлених документами:

При зверненні в компанію Нове БТІ ви можете заощадити ваш час, не витрачаючи його на самостійний збір паперів.

Задати питання

Подивитися інші статті