Замовити зворотній дзвінок

Зворотній зв'язок

Залиш відгук та отримай знижку від 5%

  • * Знижка залежить від послуги. Детальніше можна дізнатися у консультанта.

Задати питання

Задати питання

Заощадив, значить заробив або чим небезпечний договір дарування нерухомості?

15 Червня 2018
Заощадив, значить заробив або чим небезпечний договір дарування нерухомості?, фото [1]

Відомо, що при продажу об’єкта нерухомого майна крім плати за послуги нотаріуса додатково підлягають сплаті податок, а також держмито (1%) і платіж до Пенсійного фонду (1%). З огляду на той факт, що відсоток береться від оціночної вартості об’єкта, яка часто складається з п’яти, а то й з шести числових знаків, багато власників в надії заощадити на обов’язкових платежах вдаються до укладення договору даруваннязамість договору купівлі-продажу.

Справа в тому, що при укладанні договору дарування нерухомості плата в пенсійний фонд не стягується (а це ж цілий 1% від оціночної вартості). Про те, як така хитрість може відбитись на покупці нерухомості або вірніше на одарююмій (стороні, що приймає подарунок) читайте далі.

Варто врахувати, що всі можливі проблеми, пов’язані з договором дарування описати в одній статті не вдасться, тому ми розглянемо тільки кілька варіантів несприятливих наслідків для набувача.

Заощадив, значить заробив або чим небезпечний договір дарування нерухомості?, фото [3]

Який же з усього вищевикладеного висновок? А висновки кожен для себе робить сам. Компанія «Нове БТІ» настійно не рекомендує купувати об’єкти нерухомості за допомогою укладення договору дарування, адже уявні переваги такої дії не порівняні з можливими несприятливими наслідками.

Задати питання

Подивитися інші статті