Технiчний паспорт від 900 грн

Замовити зворотній дзвінок

Зворотній зв'язок

Залиш відгук та отримай знижку до 10%

  • * Знижка залежить від послуги. Детальніше можна дізнатися у консультанта.

Ми вже прораховуємо вартість вашого об'єкта - залиште свої контакти і ми вам передзвонимо

Щоб отримати чек-лист з докладним описом етапів оформлення документів - залиште свої контакти

Ми помітили, що ви довгий час на сайті. Можливо вам потрібна допомога? Залиште свої контакти

або зателефонуйте за номером +38 067 619 78 01

Задати питання

Задати питання

Переваги топографо-геодезичної зйомки

3 Листопада 2017
Переваги топографо-геодезичної зйомки, фото [1]

Топографо-геодезична зйомка

Така зйомка необхідна для оформлення планів і карт територій, отримання дозволу на будівництво, вивчення території, проектування ландшафтного дизайну, складання робочих креслень, обґрунтування земельної документації для викупу земельної ділянки . І це лише основні сфери, для яких проводяться топографо-геодезичні роботи.

Проведення топографо-геодезичних робіт дають можливість отримати якомога точнішу і вірну сукупність даних про місцевість, її рельєфі, всіх існуючих будівлях на місцевості (включаючи ті, що під землею), комунікаціях. Без цього неможливо розробити технічну документацію на землю. А ось маючи їх ви зможете виконати точні плани зі спорудження, або реконструкції будівель, а також оформити межі земельної ділянки, що в подальшому необхідно буде для його приватизації, передачі, користування та інших дій.

З чого складаються топографо-геодезичні роботи?

В цілому, це складний і заплутаний план, який може різниться, залежно від завдань і необхідних даних. Можна виділити основні етапи проведення:

Досить складна, але необхідна процедура, може проходити на всіх етапах проведення робіт. Отримання даних відбувається за допомогою різних пристосувань, камер, розрахунку кутів, виміру відстаней. Можуть використовуватися такі види зйомки: аерозйомка і космозйомки, гідролокаційних зйомка. Інструменти змінювалися з вивченням нових способів землеізмеренія. З розвитком таких технологій, як GPS і інших способів аналізувати поверхню Землі, ця задача спростилася. Фахівці з Нового БТІ здатні швидко зробити якісні і докладні топографо-геодезичні роботи, надавши сукупність необхідних матеріалів.

Переваги топографо-геодезичної зйомки, фото [3]

Переваги

Топозйомка необхідна для багатьох етапів проведення робіт. Починаючи від підготовки поверхні до будівництва і закінчуючи вводів нерухомості в експлуатацію. Без неї також не вийде змінити цільове призначення землі . Маючи всю сукупність матеріалів на руках, можна легко оформити спорудження, або створити план для його споруди, а також значно розширити перелік дій, які ви зможете проводити зі своєю землею. Тому Нове бюро технічної інвентаризації та пропонує свої послуги.

Задати питання