Технiчний паспорт від 600 грн

Замовити зворотній дзвінок

Зворотній зв'язок

Залиш відгук та отримай знижку до 10%

  • * Знижка залежить від послуги. Детальніше можна дізнатися у консультанта.

Ми вже прораховуємо вартість вашого об'єкта - залиште свої контакти і ми вам передзвонимо

Щоб отримати чек-лист з докладним описом етапів оформлення документів - залиште свої контакти

Ми помітили, що ви довгий час на сайті. Можливо вам потрібна допомога? Залиште свої контакти

або зателефонуйте за номером +38 067 619 78 01
Замовити дзвінок
Переведення квартири в житловий/нежитловий фонд, фото [1] Переведення квартири в житловий/нежитловий фонд, фото [2] Переведення квартири в житловий/нежитловий фонд, фото [3] Переведення квартири в житловий/нежитловий фонд, фото [4] Переведення квартири в житловий/нежитловий фонд, фото [5] Переведення квартири в житловий/нежитловий фонд, фото [6] Переведення квартири в житловий/нежитловий фонд, фото [7] Переведення квартири в житловий/нежитловий фонд, фото [8] Переведення квартири в житловий/нежитловий фонд, фото [9] Переведення квартири в житловий/нежитловий фонд, фото [10]

Переведення квартири в житловий/нежитловий фонд

Переведення житловых до нежитлового фонду – дуже вигідне капіталовкладення в нерухомість. Ця послуга затребувана серед підприємців, що придбавають майно житлового фонду (квартиру на нижніх поверхах висотного будинку або окремий будинок) для того, щоб розмістити там магазин, офіс, перукарню, комп’ютерний клуб та інше.

Замовити онлайн

Замовити зворотній дзвінок

Наш менеджер представить вам безкоштовну консультацію

Переведення житловых до нежитлового фонду – дуже вигідне капіталовкладення в нерухомість. Ця послуга затребувана серед підприємців, що придбавають майно житлового фонду (квартиру на нижніх поверхах висотного будинку або окремий будинок) для того, щоб розмістити там магазин, офіс, перукарню, комп’ютерний клуб та інше. Використати житлову власність в комерційних цілях заборонено законом, тому переведення в таких випадках обов’язковий.

До житлового фонду відносять приміщення, які:

Об’єкти нежитлового фонду можуть знаходитися як в житлових, так і в нежитлових будівлях. За призначенням це власність, призначена для виробничих або громадських цілей.

Переведення квартири в житловий/нежитловий фонд, фото [11]

Алгоритм переведення жилого приміщення в нежитлове

Процедура включає наступні етапи:

Для оформлення дозволу, необхідно переконатися, що дотримані усі умови:

Перевести нежитловий об’єкт назад в житловий фонд також можна під керівництвом місцевого органу самоврядування. Це оформлення перекладу значно складніше, оскільки не існує його правового регулювання. Проте процедура може бути здійснена за наявності волевиявлення власника квартири, письмової згоди від усіх зацікавлених осіб, а також висновків державних органів, складених відповідно до закону про зміну статусу нежитлової будівлі до житлового фонду.

Переведення квартири в житловий/нежитловий фонд, фото [12]

Послуги “Нового БТИ”

Ми швидко і надійно допоможемо перевести ваше житло в комерційну нерухомість. Також у нас можна замовити послуги узаконенню прибудовоформленню проектів розділу, оцінці і т. д. У нас ви отримаєте професійну консультацію і повний супровід в течії усього процесу.

Терміни та вартість

Залежать від наявної документації та поточного стану справ.

Замовити послугу

Наші клієнти

Відгуки

Миколай

Працівники компанії зарекомендували себе як професіонали, які знають свою справу. Сподобалося те, що вартість і терміни будь-якої послуги прописуються в договорі. Єдиний мінус – керівники не завжди на місці, тому рекомендую попередньо домовлятися про зустріч.

4 Жовтня 2020

Ірина

Допомогли з реєстрацією договору розділу квартири. Нікуди навіть ходити не довелося, тільки в офіс компанії, щоб забрати зареєстрований договір.

1 Жовтня 2019

Курсаков Андрій

Хотів сам узаконити балкон, але як тільки дізнався скільки це часу може відняти, зрозумів воно мені дорожче вийде. Не було часу та й бажання бігати по держ. органам. Вирішив звернутися в контору по узаконке. Обдзвонивши кілька зупинив свій вибір саме на цій. У підсумку в зазначений термін забрав свої документи. Рекомендую всім, хто цінує свій час.

23 Серпня 2020

Світлана

Замовляли в новому БТІ техпаспорт на квартиру. Якістю залишилися задоволені.

15 Березня 2020

Ольга

Вдячна за детальну консультацію по переоформленню квартири і виготовлення техпаспорта та оцінки для продажу квартири.

23 Липня 2020

Георгій

Висловлюю подяку інженеру Юлії за виконану роботу. Успіхів у роботі!

22 Липня 2020

Єгор

Цю компанію мені порадив друг, який неодноразово звертався за допомогою. Хочу сказати, що хлопці роблять якість свою роботу і якщо тобі потрібні документи на конкретну дату, вони їх зроблять терміново.

16 Квітня 2020

Олександр

Дякую за консультацію по телефону. Дуже допомогли розібратися в питаннях перекладу з нежитлового фонду в житловий.

16 Жовтня 2014

Сергій

Таких докладних схем оформлення реконструкції мені ще ніхто не надавав. А головне БЕЗКОШТОВНО проконсультували в офісі. Раджу.

26 Вересня 2020

Олена

Замовляла експертну оцінку для квартири для продажу. Все зробили з термін і як домовлялися. Сервіс порадував)

10 Червня 2020

Оксана

Дякую за оперативне оформлення техпаспорта і консультації. Приємно працювати з професіоналами))

12 Липня 2019

Анна

Хлопці, спасибі Вам за все! Без вашої допомоги не змогла б оформити землю!)

4 Липня 2019

Kirill

Багато тут пишуть, що дорого. Я б не сказав. Переконався на власному досвіді коли продзвонив все подібні компанії в Одесі. Як то кажуть все пізнається в порівнянні :-). Я довгий час своїми силами намагався оформити дозвіл на будівництво будинку. Але не тут то було, у нас в країні це зробити не так просто смертному 🙂 …

3 Травня 2020

Олена

Хочу подякувати співробітникам Нового БТІ за професіоналізм, точність виконання роботи в зазначений термін, а також особливо, за увагу, участь до нюансів ситуації. Зверталися за послугою введення будинку в експлуатацію та реєстрації права власності, все пройшло швидко, легко. Буду рекомендувати цю компанію своїм знайомим, так як стиль роботи, ставлення до своєї справи викликає довіру, яке підтверджується результатом роботи.

2 Серпня 2020

Галина

Після довгих років самостійного оформлення нерухомості та нульового результату звернулася у цю компанію і мені надали високо професійну допомогу, вирішивши всі мої проблеми за дуже короткий срок. Це БТІ вважаю найкращим в Одесі і в області! Удачі вам і всіх благ !!! Спасибо огромное) ))

7 Травня 2020

Наталя

Величезне спасибі консультанту Марині, за детальну інформацію яка мене цікавила. Ви даєте безкоштовну консультацію і це дуже добре, людина в таких випадках не втрачає надії. Ви молодці. Величезне дякую.

9 Вересня 2019

Дмитро Миколайович

Плюси: швидко
Мінуси: не безкоштовно
Раджу тим, хто цінує свій час!

19 Листопада 2019

Сан Санич

Нормальні, приємні хлопці. Правда, дорогі.

12 Квітня 2019

Валерій

Вдячний за відмінну і безкоштовну консультацію.

16 Жовтня 2019

Наталя

Дякую за консультацію. Відповіли швидко і оперативно

11 Грудня 2019

Замовте оформлення права власності прямо зараз

І отримайте на пошту чек-листи:
“Етапи оформлення будівель: реконструкція, поділ/виділ, оформлення самовільного перепланування, введення в експлуатацію і т.д.”