вул. Велика Арнаутська, 15, офіс 62

ПН-ПТ — 9:00 - 18:00

ru ua en
Замовити зворотний дзвінок
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
купити/продати?
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
записатися на консультацію
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
Замовити послугу
Введений невірний формат номера
Замовити послугу

Приватизація земельної ділянки

Приватизація земельної ділянки - це процес передачі державних земель у приватну власність. Безперешкодне користування земельною ділянкою передбачає оформлення його у власність, тобто державну реєстрацію прав в електронному реєстрі.

Приватизація землі являє собою досить складний і багатоетапний процес. Приміром, оформлення землі в Одесі включає в себе виготовлення землевпорядної та технічної документації, отримання дозволів Управління архітектури та містобудування (м. Одеса, вул. Гоголя, 10), виготовлення та погодження проекту відведення, присвоєння кадастрового номеру та багато іншого.

Приватизація садової, дачної земельної ділянки

Оформлення землі у власність для членів садових, дачних кооперативів є обов'язковою умовою для того, щоб зберегти свою землю. Одного лише членства в кооперативі чи товаристві й справної сплати членських внесків недостатньо. В будь-який момент за недотримання статуту член суспільства може бути виключений з нього, і, відповідно, позбавлений виділеної йому землі.

Оформлення землі у власність, яка входить до складу товариства або кооперативу - це запорука того, що Вашу землю у Вас ніхто ніколи не відніме. Оформлення у власність дачних і садових ділянок має свої особливості, які полягають в обов'язковому використанні землі згідно з її цільовим призначенням.

Згідно ст. 19 Земельного кодексу України за своїм цільовим призначенням землі поділяються на такі категорії: землі сільськогосподарського призначення; житлової та громадської забудови; природно-заповідного та іншого природоохоронного призначення; оздоровчого призначення; рекреаційного призначення; історико-культурного призначення; лісового фонду; водного фонду; промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

Так, приватизація дачних ділянок передбачає відведення у приватну власність земель рекреаційного значення, тому що дача призначена для задоволення потреб у відпочинку, лікуванні тощо.

Оформлення землі у власність в 2014 році

З 1 січня 2013 року замість традиційного державного акту в кінцевому підсумку приватизації землі видається свідоцтво про право власності. Компанія «Нове БТІ» здійснює представлення Ваших інтересів в процесі приватизації в м. Одесі і Одеській області.

Яка вартість оформлення землі у власність?

Приватизація садової, дачної ділянки - процедура не швидка і за ціною досить витратна. Порядок цін, а також терміни приватизації землі залежать від конкретної ситуації. Ціна залежить від того, на якому етапі Ви зараз перебуваєте, чи користуєтеся Ви на даний момент земельною ділянкою або тільки хочете її оформляти. Орієнтовні ціни на наші послуги з оформлення "під ключ" Ви можете дізнатись за телефоном: (048) 777-11-11.

Підсумок:

Свідоцтво про право власності на земельну ділянку.

Замовити послугу або задати своє питання Ви можете за телефоном: (048) 777-11-11

Терміни та вартість

Залежать від наявної документації та поточного стану справ.

Замовити послугуПередзвонити мені

Приватизація земельної ділянки

Замовити послугу