вул. Велика Арнаутська, 15, офіс 62

ПН-ПТ — 9:00 - 18:00

ru ua en
Замовити зворотний дзвінок
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
купити/продати?
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
записатися на консультацію
Введений невірний формат номера
Замовити послугу
Замовити послугу
Введений невірний формат номера
Замовити послугу

Дозвіл на будівництво та реконструкцію

Люди, які бажають розпочати будівництво або реконструкцію приміщень в Одесі, часто стикаються з проблемою при отриманні відповідних дозволів. Основні перешкоди при виконанні планів виникають через збору документації. Ціною відсутності дозволу на роботи стане залучення власника будівельного об'єкта до адміністративної відповідальності, неможливість ввести приміщення в експлуатацію і отримати правовстановлюючої документації. Уникнути труднощів можна, замовивши послуги професіоналів з компанії «Нове БТІ».

Порядок затвердження будівельних дозволів

За законодавством отримати дозвіл потрібно перед спорудою нових, відновленням, реконструкцією, розширенням, переобладнанням або капітальним ремонтом існуючих, включають житлові або нежитлові будинки, архітектурних об'єктів. Виняток становить будівництво тимчасових будівель без облаштування фундаменту на дачних ділянках і т.д.

Перед будівлею будинку треба потурбуватися:

 • розробкою ескізів об'єкта;
 • будівельним паспортом;
 • повідомленням про підготовку до робіт;
 • укладенням домовленостей на авторський, технічний нагляд;
 • реєстрацією повідомлення про перехід до виконання проекту.

Кроки, необхідні для проведення реконструкції, включають:

 • розробка містобудівного розрахунку;
 • отримання умов і обмежень, заснованих на містобудівних нормах;
 • проектування і експертизу проекту;
 • укладення домовленостей з представниками технічного, авторського наглядів;
 • оформлення повідомлення про перехід до виконання планів будівництва в Департамент ДАБІ.

Для заповнення документа про початок будівництва треба розташовувати будівельним паспортом і договором, що підтверджує право володіння / користування на земельну ділянку.

Процедура оформлення дозволів

Залежно від розмірів і класу відповідальності об'єкта для затвердження дозволу на будівництво і реконструкцію можна скористатися спрощеною або повної процедурою.

Спрощена процедура - доступна при отриманні документації на зведення, перепланування або перебудову приватних будинків, громадських, дачних надвірних і інших нежитлових будівель площею менше 300 м2. Вона представлена:

 • розробкою ескізів проекту;
 • набуттям будівельного паспорта;
 • заповненням повідомлення для Департаменту ДАБІ в Одесі і області (вул. Канатна, 83).

Загальну процедуру затвердження дозволів застосовують до всіх приватним земельним ділянкам, де планується будівництво або реконструкція будівельних об'єктів із загальною площею понад 300 м2, житлових або інших будівель перевищують 10-поверхову висоту. Відповідно до неї для початку робіт треба надати повний пакет документів, включаючи розроблений проект, результати його експертизи, наказ замовника про укладення договору з працівником технічного нагляду і т.д.

«Нове БТІ» - швидке оформлення документів

Довгий перелік обов'язкових для отримання дозволу на реконструкцію або виконання будівельних робіт на об'єкті віддаляє момент початку їх проведення. Звернувшись до послуг професіоналів в «Нове БТІ» можна розраховувати на отримання всіх документів та укладання договорів в стислі терміни.

Вартість послуг

Ми готові приступити до отримання будівельних дозволів на будь-якому етапі від розробки до подачі повідомлення, тому підсумкова ціна роботи залежить від обсягу виконаних зобов'язань.

Терміни оформлення

Замовивши оформлення документації в нашій компанії, можна приступити до виконання планів на реконструкцію або будівництво об'єкта протягом 10 днів - 1 місяця.

Результат

За невелику вартість ви позбудетеся від проблем з процедурою збору документів, отримавши будівельний паспорт і зареєстрованої в Державній архітектурно-будівельній інспекції декларацію про початок проведення робіт.

Терміни та вартість

Залежать від наявної документації та поточного стану справ.

Замовити послугуПередзвонити мені

Дозвіл на будівництво та реконструкцію

Замовити послугу