Технiчний паспорт від 900 грн

Замовити зворотній дзвінок

Зворотній зв'язок

Залиш відгук та отримай знижку до 10%

  • * Знижка залежить від послуги. Детальніше можна дізнатися у консультанта.

Ми вже прораховуємо вартість вашого об'єкта - залиште свої контакти і ми вам передзвонимо

Щоб отримати чек-лист з докладним описом етапів оформлення документів - залиште свої контакти

Ми помітили, що ви довгий час на сайті. Можливо вам потрібна допомога? Залиште свої контакти

або зателефонуйте за номером +38 067 619 78 01

Задати питання

Задати питання

9 ідей для зберігання велосипеда будинку

6 Липня 2018
9 ідей для зберігання велосипеда будинку, фото [1]

Місце перше: стіна

Досить вбити в стіну два міцних гака (попередньо провівши необхідні виміри, щоб велосипедна рама зручно підвішувалася на гачки) – і місце для велосипеда готове.

Цей варіант відмінно підійде людям, які вибрали в дизайні стиль мінімалізм або індастірал – розміщений на стіні велосипед навіть може стати додатковим елементом декору.

Місце друге: полка

Полку для велосипеда також кріпиться до стіни в зручному для вас місці. Крім гарної фіксації велосипеда, полку має невеликий, але приємний бонус – тут ви можете складати різні дрібниці: гаманець, телефон, ключі і т. П.

Місце трете: вертикальне кріплення

За допомогою спеціального кріплення велосипед можна встановити вертикально, перпендикулярно стіні. Такий спосіб зберігання підійде для квартири, в якій є багато вільного простору. Його переваги – зручність парковки велосипеда і зняття його з місця зберігання.

Місце четверте: шафа

Ви можете використовувати старий непотрібний шафа для зберігання велосипеда. Для зручності рекомендується зняти дверцята і розмістити шафа на балконі, в коридорі або коморі.

Також можна придбати спеціальний велосипедний шафа, який може стати ідеальним місцем зберігання не тільки двоколісного транспорту, а й усіх необхідних аксесуарів для нього – насосів, ключів, запасних деталей і т. Д.

Місце п’яте: стеля

У зберіганні велосипеда на стелі нам також знадобляться спеціальні гаки, за які буде підвішуватися велосипедна рама. Такий спосіб є найбільш економним щодо займаного велосипедом місця, але не підійде, якщо у вас в квартирі встановлені натяжні стелі або їх висота занадто низька.

Місце шосте: стійка

В асортименті велосипедних магазинів ви напевно знайдете спеціальну стійку для зберігання велосипеда – вона компактна і дозволяє розмістити кілька велосипедів одночасно, що значно економить життєвий простір в квартирі.

Місце сьоме: за дверима

Цей спосіб використовує техніку вертикального кріплення, але значно економить місце за рахунок використання «мертвої» зони за будь-який з дверей квартири. Тим не менш, не за кожними дверима буде зручно зберігати велосипед – радимо вибирати місця, де двері не відчиняються постійно – комори, балкони і т. П. Приміщення.

Місце восьме: під’їзд

Багато хто користується можливістю залишати велосипед в під’їзді, якщо він охороняється (в іншому випадку ви сильно ризикуєте не знайти свого двоколісного друга в один «прекрасний»день). Але слід шанобливо ставитися до спільного простору під’їзду – купіть кріплення, щоб розмістити велосипед на стіні і не заважати прибиранню і пересуванню людей по майданчику.

Місце дев’яте: піддон

Звичайний дерев’яний піддон можна використовувати в якості підставки для місця зберігання велосипедів. На одному піддоні можна розмістити відразу декілька велосипедів, але такий спосіб в будь-якому випадку вимагає виділення особливого місця в квартирі під ваш транспорт.

9 ідей для зберігання велосипеда будинку, фото [3]

Задати питання

Подивитися інші статті