Технiчний паспорт від 900 грн

Замовити зворотній дзвінок

Зворотній зв'язок

Залиш відгук та отримай знижку до 10%

  • * Знижка залежить від послуги. Детальніше можна дізнатися у консультанта.

Ми вже прораховуємо вартість вашого об'єкта - залиште свої контакти і ми вам передзвонимо

Щоб отримати чек-лист з докладним описом етапів оформлення документів - залиште свої контакти

Ми помітили, що ви довгий час на сайті. Можливо вам потрібна допомога? Залиште свої контакти

або зателефонуйте за номером +38 067 619 78 01

Задати питання

Задати питання

9 правил грамотного планування кухні

3 Червня 2016
9 правил грамотного планування кухні, фото [1]

Створення проекту кухні здається простим для тих, хто ніколи не займався цим процесом самостійно. Насправді ж приміщення для кухонь часто бувають занадто маленькими для реалізації простих і одночасно зручних проектів. Тому доводиться йти на хитрощі і користуватися досвідом дизайнерів, вже не раз створювали подібні проекти. Розглянемо основні прийоми створення зручного кухонного простору за допомогою основного інструменту – меблів.

Як розставити кухонні меблі

Найважливіший елемент кухні – це меблі. Від неї залежить і зручність, і функціональність, і вибір побутової техніки, і навіть смак готуються тут страв (адже ми знаємо, що майстерність господині часто залежить від її гарного настрою).

Кухонні меблі не виглядає складною, але її елементи створюють досить гнучку систему модулів, які можна переставляти місцями в залежності від ваших уподобань. Існують і базові принципи зручних планувань кухні на основі наступного розташування меблевих модулів.

А тепер перейдемо безпосередньо до порад по організації кухонного простору за рахунок меблів і побутової техніки:

  1. 1. Висота установки навісних шаф кухні повинна бути мінімальною – від 50 до 70 см. Висота розраховується не від статі, а від рівня робочої поверхні кухні (стільниці).
  2. 2. Ефективна робота витяжки при наступному відстані від робочої поверхні: 65 см для електричних варильних поверхонь і 75 см для газових плит.
  3. 3. Паралельний тип кухні (передбачає наявність декількох рядів меблів) вимагає мінімальної відстані в 120 см між своїми елементами. В іншому випадку доступ до різних елементів інтер’єру і пересування між ними будуть утруднені.
  4. 4. Будьте обережні з установкою кутових шаф, посудомийних машин і духових шаф в кухнях з кутовим розташуванням меблів. Перевіряйте можливість вільного відкривання всіх дверей з урахуванням всієї встановленої фурнітури.
  5. 5. Важливо не позичати повністю простір між останнім рядом ящиків кухонних меблів і стіною. Це дозволить вам не тільки легко відкривати всі дверці, але і дасть можливість зручно розмістити необхідні дроти або труби в цьому місці.
  6. 6. Не плануйте розміщення обіднього або кухонного столу ближче, ніж на 90 см від кухні.
  7. 7. Вільний простір між варильною поверхнею і миттям повинно складати мінімум 50 см.
  8. 8. Нижні шафки з ящиками небезпечно встановлювати в безпосередній близькості до плити, якщо у вас є маленькі діти – вони можуть дістатися по ним до плити і обпектися.
  9. 9. Заради дотримання техніки безпеки не слід встановлювати розетки поруч з мийкою.
9 правил грамотного планування кухні, фото [3]

Задати питання

Подивитися інші статті