Замовити зворотній дзвінок

Зворотній зв'язок

Залишити відгук

Задати питання

Задати питання

Акредитив – захист від махінацій забудовників

25 Вересня 2018
Акредитив - захист від махінацій забудовників, фото [1]

Акредитив являє собою спеціалізований рахунок в банку, який відкривається і поповнюється інвестором. Сума на цьому рахунку відповідає вартості нерухомості, яку набуває інвестор у забудовника. Будівельна компанія отримує доступ до рахунку тільки після надання всіх документів про введення позначеного об’єкта нерухомості в експлуатацію.

Таким чином, банк є незалежним посередником між інвестором і забудовником. Вигода для інвестора в наявності, але що змусить забудовника відтягувати отримання грошей? ПриватБанк, який є на даний момент єдиним банком України, що надає послугу акредитива, передбачив мотивацію для забудовників у вигляді пільг на одержання кредитів на будівництво в разі оформлення акредитива між суб’єктами договору інвестування.

Переваги акредитива

Переваги акредитива орієнтовані, в першу чергу, на зручність інвестора і збереження його коштів. Акредитив від ПриватБанку має наступні переваги:

Акредитив - захист від махінацій забудовників, фото [2]

Варто також відзначити, що практика оформлення акредитивів в Європі існує вже досить давно. Даною сферою діяльності в європейських державах займаються спеціальні ескроу-агентства, які беруть за свої послуги пристойні суми – від 7 до 10 тисяч доларів. Для громадян України ця послуга обійдеться в 1000 гривень, тому економію на своє майбутнє навряд чи можна назвати розумною.

Безпосередньо крім акредитива ви можете себе убезпечити звернувшись в компанію Нове БТІ і замовити такі послуги:

Наші фахівці дадуть відповідь на ваші питання в режимі онлайн.

Задати питання

Подивитися інші статті